Léto v domě bez hmyzu

pevne-site-proti-hmyzuNejchladnější část roku má oproti sezóně jednu velkou výhodu. Neobtěžuje nás hmyz. Sítě proti hmyzu dokážou zajistit, abychom se probouzeli bez štípanců také od jara do podzimu.    

Stop komárům a mouchám

Když se konečně dočkáme teplého počasí, začnou nás obtěžovat mouchy, vosy a především komáři. Hmyz v domě nás ruší především v noci, kdy zhoršuje kvalitu našeho spánku, a obdařuje nás svědivými štípanci. Kdo si tento kousek přírody ve svém domě rád odpustí, sáhne obyčejně po osvědčeném řešení, kterým jsou sítě proti hmyzu.

Že se nechcete pouštět do složité instalace prvku, který Vás připraví o čas, a ještě zkazí vzhled Vašeho domu? Moderní sítě proti hmyzu mají tu výhodu, že tvář žádného bydlení rozhodně nezkazí. A pokud jde o složitost jejich montáže, vybrat si můžete z několika typů.   

Typy sítí proti hmyzu

Pevné proti hmyzu se uchycují do pantů pomocí šroubků do rámů oken či dveří. Snadno se instalují a vyrábějí se tak, aby opticky co nejlépe splynuly s rámem. Na trhu se dají koupit vysoce elegantní sítě, za které se žádný dům či byt rozhodně nemusí stydět. Pevné sítě Vám zajistí celoroční ochranu před hmyzem.

Pokud by Vám však v zimě překážely, můžete zvolit plisované sítě, které lze pohodlně namontovat i demontovat, aniž byste k tomu potřebovali nějaké nářadí. Plisované sítě se obvykle připevňují na okna začátkem dubna a odstraňují se koncem roku.

Nejpraktičtější a nejmodernější řešení představují rolovací sítě, které jsou umístěny v oknech celoročně, podle potřeby je však můžete kdykoli srolovat. Síť se jednoduše navine do kazety, která je součástí systému. Rolovací sítě se vyrábějí také na střešní okna.

Stačí si jen vybrat typ, který Vám bude nejvíce vyhovovat, a můžete si užít pohodové léto v domě bez štípanců.    


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1978x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Komplex vitaminů B Repelent 60tbl. VH

Proti komárům a klíšťatům Repelent v tabletové formě se zvýšeným…

Cena: 99 Kč  119 Kč 

HMYZZZÍK osvěžovač vzduchu 50ml

Osvěžovač vzduchu se směsí přírodních silic, vhodných k osvěžení…

Cena: 95 Kč

ALOE VERA gel čistý 100ml ESI

99,9% Aloe Vera Zklidňuje suchou, podrážděnou a zčervenalou pokožku, na…

Cena: 145 Kč

ERBAVEN - osvěžující gel na "těžké"…

Osvěžující gel na unavené a bolavé nohy Osvěžující gel obsahuje aktivní…

Cena: 203 Kč

NO DOL TRAUMGEL na pohmožděniny ESI 50ml

Zklidňující gel na pohmožděniny, bolesti svalů a kloubů Tento produkt…

Cena: 181 Kč

MOSQUITO gel po štípnutí

Hojivý a chladivý gel po štípnutí hmyzem Gel s extraktem z Aloe vera a olejem z…

Cena: 102 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte