Lékárna U Panny Marie Pomocné Suchdol nad Lužnicí - příjemné a vstřícné prostředí pro všechny pacienty

PR článek

Fotolia_112436275_MLékárna U Panny Marie Pomocné Suchdol nad Lužnicí

Lékárna v Suchdole nad Lužnicí nedávno prošla kompletní rekonstrukcí. Místní oblíbená Lékárna U Panny Marie Pomocné je sice tradiční lékárna, kde vám vždy odborně poradí, ale také se jedná o prostředí, které razí cestu moderního přístupu. Zákazníci se mohou těšit na nadstandardní přístup a služby, klientské slevy, rozsáhlý výběr kvalitní kosmetiky nebo homeopatické poradenství.

V lékárně je samozřejmě možné zakoupit léky na předpis i na volný prodej. Prodejna se snaží o co největší komfort, proto je většina žádaných léků vždy skladem.

Lékárna Suchdol nad Lužnicí je moderní a inovativní pomocník

Hlavním cílem je uspokojit potřeby všech klientů, kteří přijdou do lékárny pro pomoc nebo radu. Díky odborné zdravotnické péči a poradenství dostanete vždy to, co vám nejvíce pomůže a co vaše tělo vyléčí nebo udrží déle zdravé a v dobré kondici. Na své si tu přijdou také zastánci homeopatie, jelikož lékárna poskytuje homeopatické produkty i poradenství.

K dispozici je pro vás také široká nabídka kvalitní kosmetiky, která dodá vaší pleti a kůži opět ztracenou krásu, elasticitu i hebkost. Zakoupit můžete testovanou kosmetiku Eucerin a Doliva, které se vyznačují až zázračnými vlivy na pleť.

Do nově zrekonstruované lékárny se zákazníci rádi vracejí

Lékárna Suchdol nad Lužnicí si prošla rozsáhlou rekonstrukcí, díky které se mohou zákazníci těšit na více místa a širší sortiment poskytovaných služeb a produktů. Zcela nové a efektivní samoobslužné pokladny navíc zkrátí čas čekání na výdej léků přímo ze skladu.

V lékárně myslí i na vaše domácí mazlíčky. Dostanete zde mnoho veterinárních přípravků včetně přípravků proti vnějším i vnitřním parazitům jako jsou obojky, pipety či tablety.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte