Lékárna U Anděla, Roudnice nad Labem

Fotolia_112436275_MLékárna U Anděla, Roudnice nad Labem

Vedle běžného lékárnického sortimentu nabízí Lékárna U Anděla v Roudnici nad Labem také rozšířenou nabídku homeopatik. Zákazníci spoléhají na profesionalitu a zkušenosti pracovníků této lékárny, kteří jim vždy dokážou poradit vhodnou léčebnou metodu. Navíc si mohou zákazníci zakoupit doplňky stravy, které přispějí ke zvýšení jejich imunity a k tomu, aby se cítili lépe.

Otevírací doba Lékárny U Anděla vychází vstříc všem

Díky dlouhé otevírací době, která je ve všedních dnech od 7.30 do 17.30 hodin, mohou lékárnu navštívit i pracující. V akutních případech také zákazníci oceňují sobotní otevírací hodiny od 8 do 11 hodin. Pracovníci jsou připraveni v této době pomoci svým zákazníkům s výběrem toho správného léčiva, včetně odborných rad v oblasti homeopatik.

Roudnice nad Labem disponuje plně vybavenou lékárnou

Lékárny se v dnešní době nespecializují jen na prodej léků, ale také na bylinné čaje, kosmetiku či na ortopedické pomůcky. V Lékárně U Anděla si můžete také objednat zboží, které nemají momentálně na skladě. Lékárníci se starají o zdraví svých zákazníků, přistupují k nim individuálně a snaží se jim vždy poskytnout přesně to, co potřebují.

Rady ohledně alternativní medicíny

Každému může vyhovovat jiný lék, a proto se lékárníci z Roudnice nad Labem snaží svým klientům naslouchat. Maminky pro své děti shánějí šetrné a zároveň účinné léky, naopak starší lidé často nakupují vitamíny, které posilují klouby. Každý den však můžete pro své zdraví něco udělat, a to prostřednictvím přírodních doplňků stravy nebo bylinných čajů, které jsou vhodné na detoxikaci organismu.

  • Bojujte s jarní únavou bylinnými čaji, které po zimě očistí tělo od škodlivých látek.
  • Chřipku vyžeňte preventivními dávkami vitamínů C.
  • Pravidelné léky na předpis si vyzvedávejte v Lékárně U Anděla.
  • S lékárnou mohou také navázat spolupráci firmy, které chtějí pro své zaměstnance zdravotní benefity.

Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte