LED rámeček - zářivá bílá

Cena: 199  

5 LED diod s bílým světlem v černém rámečku

LED rámečky se ideálně hodí pro prosvětlování přírodní kamenů nebo transparentích předmětů. Rámeček lze otočit a použít také k nasvětlování různých předmětů, které v takovém případě nemusí být transparetní. Tento rámeček prosvětluje/os­větluje zvolený předmět bílým světlem o stejné intenzitě, intenzitu světla tedy u tohoto rámečku nelze měnit. Tento rámeček má pouze jeden program složený pouze z bílé barvy.

K tomuto podstavci je možné dokoupit síťový adaptér.

Poznámka – andílek není součástí balení

Napájení: 3× AA tužkové baterie (jsou součástí balení)

Rozměr: výška – cca 14,5cm, šířka cca 10,5cm, hloubka cca 3,5cm

Návod k používání LED rámečku
Rámeček je vybaven pouze jedním programem – čirou barvou. Halitové krystaly používejte v suchých místnostech. Při vyšší vlhkosti krystal vlhne a může poškodit rámeček. K napájení používejte tři baterie typu AA. Jedna sada baterií je již součástí LED rámečku, lze ji aktivovat vytažením plastového izolačního pásku. Pro napájení rámečku ze sítě, používejte pouze napájecí adaptér doporučený výrobcem, který zakoupíte u svého prodejce. Použitím jiného síťového adaptéru může dojít k výraznému snížení životnosti nebo ke zničení rámečku a k zániku nároku na bezplatnou opravu. Zakoupený adaptér je určen pouze k napájení LED rámečku. Napájecí napětí adaptéru je ~220V.

 

Výrobce/Distributor v ČR: Cereus


Kategorie: Svícny kamenné a jinéStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte