Léčba oparů je snadnější díky unikátnímu Filmogelu

1Ošetření oparu usnadní Filmogel.Opary na rtech trápí mnoho z nás. Jsou nevzhledné, bolestivé a nelze se jich definitivně zbavit. Jakmile se totiž herpetický vir, který je způsobuje, dostane do těla, zůstává v něm už napořád a čas od času se může projevit nepříjemnými opary. Správné ošetření oparu ale dokáže proces zhojení urychlit a pacientovi ulevit od problémů. 

Opary se šíří snadno kvůli viru herpes simplex

S opary, nepříjemným virovým onemocněním na ústech nebo tváři, které způsobuje virus herpes simplex, má zkušenosti mnoho lidí. Nejdříve pacient pociťuje varovné příznaky, tedy brnění, pálení a svědění v místě vzniku oparu. O den až dva později začíná výsev červených skvrn a puchýřků. Právě ve stadiu akutního výsevu oparů se na rtech vyskytuje živý virus a těsným kontaktem se snadno šíří dál. Ve třetím stádiu puchýřky praskají a vznikají mokvající rány. Ty postupně zasychají a tvoří se strupy, které v poslední fázi odpadají a místo se zahojí. 

Ošetření oparu usnadní Filmogel

Jelikož se viru z těla nelze zbavit, hlavním cílem ošetření je alespoň urychlit zahojení oparu a zmírnit bolest. Ošetření oparu spočívá hlavně v zabránění vniknutí bakteriální infekce, která prodlužuje jeho hojení. Dále je také dobré zabránit praskání oparu, krvácení a opakované tvorbě strupu. 

Možným řešením, jak opary na rtech rychle zhojit, je URGO Filmogel Opary. Jde o novou generaci tekutého krytí s unikátní technologií Filmogel, které se nanáší přímo na postižené místo. Vytvoří se zde kyselé prostředí aktivně napadající DNA viru, čímž se virus nemůže dále šířit. Zároveň vznikne diskrétní film, který opar chrání před okolními vlivy, vnikem bakterií, snižuje pocit brnění a pálení, tiší bolest a podporuje hojení. Filmogel působí od prvních příznaků až do doby, než opar nezmizí. 

Balení Filmogelu a jeho správné použití

URGO Filmogel Opary obsahuje více kusů špachtliček na hygienické nanášení zamezující přenášení infekce mezi více uživateli. Postižené místo se pomocí špachtličky natře a nechá se jednoduše zaschnout. Filmogel se aplikuje 2 – 4x denně podle potřeby. 


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte