Kouzlo na přivolání lásky

Toto kouzlo se provádí za přibývajícího Měsíce, nejlépe když je Měsíc ve znamení Býka, Raka nebo Ryb. Vhodným dnem pro toto kouzlo je neděle.

Budete potřebovat:  zelené oblečení (stačí jedna věc), hrách, dřevěnou hůlku, sklenku pramenité vody, libovolnou květinu, oblíbenou romantickou knihu

Oblékněte se do zeleného oblečení, vezměte všechny potřebné předměty a jděte na zahradu. Tam vyhledejte klidné místo s volnou hlínou. Pokud nemáte možnost jít na zahradu, připravte si květináč s hlínou. Posaďte se tak, abyste dosáhli na záhon a rozprostřete kolem sebe všechny rituální předměty. Zklidněte svoji mysl. Vezměte hůlku a nakreslete do hlíny kruh ve směru hodinových ručiček. Do vyznačeného kruhu zasaďte hrášky a trochu je pokropte vodou. Vezměte květinu a položte ji do kruhu. Stoupněte si a pomalu obcházejte nakreslený magický kruh - opět ve směru hodinových ručiček.

Přitom opakujte: "Merlinův kruhu z vody a země, veliká láska ať přijde ke mně. V kruhu je naděje, kouzlo ať uspěje - staň se!"

Zvedněte květinu a založte ji do knihy. Tam ji nechte lisovat 12 dní. Poté suchou květinu dobře uschovejte jako magický talisman.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 26352x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Partnerské vztahy a sexualita

V této knížce najdete spoustu užitečných a praktických informací z oblasti…

Cena: 150 Kč

REJUNOVA 120 tbl.

Ájurvédský bylinný přípravek pro muže, podporuje potenci Impotence je velmi…

Cena: 399 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte