Hlavička

Koloidní stříbro pomůže s mykózami

16. 4. 2020

Koloidní stříbro se těší stále větší popularitě. Poutá na sebe pozornost hlavně svojí velikou silou, kterou lze efektivně využívat proti mykózám, virovým i bakteriálním onemocněním. Jeho působnost je opravdu široká. Roztok koloidního stříbra je brán bez nadsázky jako jeden ze zázraků alternativní medicíny.

Co je koloidní stříbro?

Koloidní stříbro je roztok, který se vyrábí dispergováním klasického stříbra (drahého kovu) v destilované vodě. Obecně se koncentrace koloidního stříbra pohybuje od 10-100 ppm, hodnotový údaj ukazuje uživateli, kolik částic stříbra se v roztoku objevuje na milion částí rozpustné látky. Výhodou koloidního stříbra je jeho velká vstřebatelnost. Koloidní stříbro bylo lékaři hojně používáno téměř půl století až do počátku čtyřicátých let minulého století. Po objevu syntetických antibiotik upadlo v zapomnění. Dnes jsou jeho účinky opět diskutovány, ale jeho zastánci naráží na legislativní omezení, které podstatně stěžují jeho doporučování k vnitřnímu užití.

Jak koloidní stříbro působí?

Koloidní stříbro je velmi rychlé a efektivní a působí v rámci několika málo minut. Jeho výhodou je, že narozdíl od antibiotik ničí pouze nepřátelské bakterie a ty tělu prospěšné ponechává na pokoji. Nemusíte tedy při jeho užívání doplňovat do těla probiotika. Koloidní stříbro je dobrým pomocníkem také při hojení ran, proniká do jádra patogenů, které efektivně odstraňuje, ale zároveň nepoškozuje tkáň v jejich okolí. Správné dávkování koloidního stříbra je dobré prokonzultovat s člověkem, který se věnuje alternativní medicíně, pro začátečníka v užívání může být problematické určit správnou koncentraci.

Kdy koloidní stříbro používat?

Můžete ho používat při projevech mnoha neduhů. Typicky po něm sáhněte, když trpíte sezónními onemocněními, kožními problémy, ženskými gynekologickými infekcemi nebo cystami, hemeroidy, opary včetně pásového, pokud jste hostiteli streptokoka, potřebujete-li uvolnit zahlenění organismu, při různorodých zánětlivých reakcích organismu, ale také může velmi dobře pomoci při otravě jídlem.

sperk prstenStříbro pozitivně působí ve všech formách, i jako šperk na těle

Převážně je skvělým pomocníkem při hojení kožních onemocnění. Můžete ho použít do otevřených ran, vředů, protože nepálí, je účinnou desinfekcí, velmi dobře je čistí a urychluje hojení. Na špatně se hojící rány jej lze používat v dlouhodobějším horizontu.

Koloidní stříbro a mykózy

Koloidní stříbro se používá při různých druzích mykóz. Od plísňových a houbových onemocnění nohou, kůže, na ženské i mužské pohlavní mykózy. Nejen, že pomáhá ničit jejich projevy, ale také stimuluje obranyschopnost organismu a působí jako prevence jejich dalšího množení. Nedávné studie se zmiňují o rezistenci Candidy na flukonazol, lék široce používaný k léčbě systémových plísňových chorob a zmiňuje koloidní stříbro jako její řešení. Koloidní stříbro je účinné proti 650 různým patogenům, proto dokáže léčit různé kmeny Candidy. V USA se používá v některých oblastech pro čištění vody, protože si dokáže poradit s výskytem sinic a dalších zdraví ohrožujících bakterií. Stříbro musí díky svému přirozenému antimikrobiálnímu účinku znovu získat své správné místo.

Koloidní stříbro skladujte dobře uzavření mimo dosah elektromagnetického pole, nemanipulujte jím s pomocí kovů. Nedávejte ho do chladničky, nemějte ho v blízkosti domácích spotřebičů. Upozorňujeme, že koloidní stříbro a jeho vnitřní užívání je čistě na osobní odpovědnosti jedince, který se pro něho rozhodne a nemá legislativní oporu. Můžeme ho tedy doporučit pouze jako prostředek k zevnímu ošetření.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

RIGENFORTE kapsle pro růst vlasů 30ks

Doplněk stravy na vlasy, výživu pokožky a nehty s Biotinaxem, vitamíny,…

Cena: 172 Kč  212 Kč 

Glycerin čistý přírodní 150ml Ayumi

100% čistá a přírodní hydratace těla Kožní výhody glycerinu: hluboce…

Cena: 180 Kč  239 Kč 

Mýdlo Visaka 75g

Ájurvédské bylinné mýdlo Svěží pocit po umytí, příjemná limetková…

Cena: 49 Kč  59 Kč 

Nákupní taška ENVIROSAX® Havana

Ekologická nákupní taška vyznačující se kvalitou zpracování a nádherným…

Cena: 149 Kč  229 Kč 

Spektrum zdraví Academy - spektrum zdraví

Dobrý kontakt k tématu

Fotolia_57391697_M

Lékárna Levandule: vše pro vaše zdraví

Hledáte ve vašem okolí lékárnu, na kterou se budete moci spolehnout? Zkrátka místo, kam zajdete pro léky a...

Fotolia_54803952_XS

Rubus Pharma s.r.o.: Lékárna Rožnov pod Radhoštěm

Lékárna RUBUS zajišťuje v Rožnově pod Radhoštěm výdej léků a prodej zdravotnických pomůcek již...

2

U Svaté Ludmily: Lékárna Stará Boleslav

Lékárna U Svaté Ludmily Stará Boleslav je současně kamenná lékárna, která funguje rovněž jako e-shop pro...

Atom UB, s.r.o. – Lékárna U Kašny

Malé soukromé lékárny mají i v dnešní době své pevné místo v lékárenském odvětví. Profesionální personál...

lekarna-libusina

Lékárna Libušina, Bechyně

Lékárna Libušina v Bechyni navazuje na mnohaletou tradici soukromých maloměstských lékáren. Svým klientům poskytuje...

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte