Kam za odpočinkem? Firma na zážitky napoví

CyklistikaDovolená na kolech může začít návštěvou pramene Vltavy

Nemáte zatím žádné plány na léto a už dlouho jste si s Vaším partnerem nedopřáli romantický víkend? Nechejte se inspirovat Firmou na zážitky a vyberte si z pestré nabídky takový typ na víkend, který Vám umožní odpoutat se od jakýchkoliv starostí a užít jeden druhého navzájem.

Vyražte na výlet do hor

Sami si můžete vybrat zde www.firmanazazitky.cz/romanticke-pobyty/. Hezký víkend můžete prožít na jakémkoliv místě České republiky. Patříte-li k milovníkům českých hor, pak si určitě nenechejte ujít příležitost prožít pár dní v malebné přírodě Jizerských hor, na Vysočině či na Šumavě.

Pohodový víkend nedaleko Lipenské přehrady můžete prožít v útulně zařízeném pokoji ve stylovém malém hotelu. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti malebné přírody, nádherných historických památek i široké nabídky na letní i zimní sportovní a kulturní aktivity. Výlet si můžete podniknout například na Vítkův Hrádek, odkud budete mít dech beroucí výhled na tajemná místa Šumavy.

LázněUžijte si wellness pobyt pro dva

Načerpejte energii aktivním odpočinkem

Chybu neuděláte ani v případě, že se rozhodnete zvolit wellness pro dva. Nechejte zlákat například projížďkou po Vltavě s horkou lázní, rodinným vstupem do aquapalace Praha, víkendem s mushingem nebo balíčkem pro cyklisty. V posledně jmenovaném zážitku najdete možnost načerpat novou energii díky aktivnímu odpočinku a projet se po okolí Kvildy a Zadova. Projet se můžete až k prameni řeky Vltavy. Po cyklovýletě se můžete zregenerovat ve finské sauně či v páře. Oblíbený je také víkend na Slováckém mlýně pro dva. Na webových stránkách Firmy na zážitky si vyberte každý, ať už je více či méně náročný.


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte