Jak vyhlásit válku citlivým zubům a krvácejícím dásním

Přírodní zubní pasty jsou jednou z cest, jak bojovat proti citlivým zubům, krvácejícím dásním, ale třeba také kožním problémům v okolí úst.Přírodní zubní pasty jsou jednou z cest, jak bojovat proti citlivým zubům, krvácejícím dásním, ale třeba také kožním problémům v okolí úst.Krev v umyvadle při čistění zubů trápí až osmdesát procent lidí. Lze vůbec boj s krvácejícími dásněmi a přecitlivělými zuby vyhrát? Příroda nám nenadělila silné zuby tygra, ani masivní čelisti žraloka. Příroda nám ovšem umožnila poznat hojivé látky rostliny Aloe vera, které obsahuje kvalitní přírodní zubní pasta.

Ve snaze získat zpátky zdravé zuby si často snažíme pomáhat vším možným a nemožným. Jenže právě touto horlivou snahou o nápravu způsobíme někdy ještě větší pohromu! Dostaneme totiž do těla mraky chemie, která narušuje povrch zubu, dráždí dásně a škodí i pleti kolem úst.

Síla přírodních látek v přírodních zubních pastách

První a nejúčinnější zbraní proti krvácení dásní je přírodní zubní pasta. Jako jedna z nejlepších se osvědčila přírodní zubní pasta Senzitive s výtažkem z Aloe vera. Tato rostlina obsahuje pestrou škálu vitamínů, která prospívá celému tělu. Aloe je ale také zbraní hromadně ničící přehnanou citlivost zubů i dásní. Dásně se více stáhnou i díky přírodním přísadám jako je bříza, lopuch a hluchavka. Konec prolévání krve během čistění zubů je tak na dosah. Kromě Aloe vera a zmíněných bylin dásním prospívá také vitamin C obsažený v této pastě. Silné zuby vykouzlí vitamin K. Osvěžující peprmint a mentol dělají divy s dechem.

Bez chemie se dásně zahojí dříve

Lidé s bolestivými dásněmi obvykle pečlivě sledují složení zubní pasty. Neuvědomují si však, že svou pozornost by měli zaměřit i na to, co ve složení chybí. Přírodní zubní pasta Senzitive je velice účinná právě díky tomu, že v ní není chemie. Pasta neobsahuje škodlivý fluor, který způsobuje stárnutí kůže. Není v ní ani stopy po syntetických barvivech, takže pasta zbytečně nezatěžuje organismus. Podobně také koupě pasty bez chemie nezatěžuje nadměrně peněženku – průměrně velkou tubu přírodní zubní pasty lze pořídit do 130 korun. Tato investice do zmírnění citlivosti zubů se tak určitě vyplatí víc než zákrok u zubaře.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1182x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Lunární náramek Hematit + Křišťál

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Malachit + Onyx

Náramek z minerálů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 420 Kč

Lunární náramek Onyx + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

Lunární náramek Růženín + Křišťál

Náramek z drahých kamenů pro život v souladu s Měsícem Lunární náramek je…

Cena: 340 Kč

MAGNEZIT náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků magnezitu, navlečených na gumičce Náramek je…

Cena: 49 Kč

KŘIŠŤÁL náramek sekaný

AAA kvalita Náramek  ze sekaných kousků křišťálu, navlečených na gumičce…

Cena: 109 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte