Good Green Stuff 10×10g EV

ev_nuzest_ggs_10g
Cena: 690  

Výživný přípravek pro podporu funkci těla 

Speciální výživa s minerály, vitamíny, funkčními potravinami a hráškovým proteinem. Komplexní přírodní doplněk stravy, který vyživuje, dodává energii a harmonizuje tělo jako celek. Každá složka v produktu má své opodstatnění pro podporu fungování celého těla. Obsahuje více jak 75 ingrediencí:

 • 23 extraktů z bylin
 • 18 druhů ovoce a zeleniny, řasy a houba
 • 26 vitamínů a minerálů
 • 12 prospěšných látek a dalších přísad
 • Dodá všechny nezbytné vitamíny a minerály a další prospěšné látky
 • Zároveň podporuje dobré trávení, detoxifikaci, funkci imunitního systému a nervového systému
 • Kompletní podpora fungování organismu v jedné denní dávce
 • Dobře vstřebatelné formy vitamínů a minerálů
 • Obsahuje 6 miliard probiotik
 • Bez lektinů, bez lepku,bez soji, bez mléka, bez GMO, hypoalergenní, pro vegany i paleo dietu
 • Vhodný pro všechny, i pro děti od 4 let

Mnohem více než jen zelený, Good Stuff Green je směs pečlivě vybraných druhů ovoce, zeleniny a bylinek s přidanými vitamíny a minerály v potravinové, to znamená nejlépe vstřebatelné formě, přátelskými bakteriemi, rostlinnými extrakty a spoustou dalších nepostradatel­ných živin.

Kvalita bez kompromisů. Receptura propojuje výzkum a výrobu na vysoké úrovni. Nezávisle vyvinut týmem špičkových odborníků v oblasti zdraví. Pravidelně kontrolováno a smícháno v belgickém zařízení na světové úrovni. A než jej opustí, každá šarže je testována.

Lehce se tráví a vstřebá. Směs na bázi skutečných potravin obsahuje pouze látky, které tělo přirozeně vstřebá. Stravitelnější než tablety nebo kapsle, vyrobeno na bázi skutečných rostlinných potravin. Živiny, vitamíny a minerály v Good Green Stuff jsou dodány v té nejvhodnější formě pro tělo.

Potrava pro mysl. Pomůže zvládnout stres. Obsahuje optimální formy vitamínů skupiny B a bylinné výtažky, které odstraní únavu a zlepší vaši pohodu.

Starejte se o své zažívání a imunitu. Plný rozpustné vlákniny, přátelských bakterií a trávicích enzymů, a přesto šetrný k vašemu žaludku. Good Green Stuff obsahuje širokou škálu složek, které podporují zdraví střev a chrání buňky před oxidačním stresem. Podporuje imunitní systém a obranu proti nemocem.

Zdroj vitality a energie. Pro ty, kteří touží po vitalitě, vyváženém těle a zdravé hmotnosti. Obě formy koenzymu Q10, ideální poměr vitamínů skupiny B a další živiny posílí váš nervový systém, imunitní funkce a dodají vám potřebnou energii.

Snadný na přípravu. Pouhá jedna dávka denně vás snadno hodí do pohody. Žádný doplněk nemůže nahradit zdravou stravu, ale jen málo z nás má možnost konzumovat vyváženou a pestrou stravu každý den. Good Green Stuff pomůže zaplnit tyto nutriční mezery. Berte ho jako svou výživovou pojistku.

Žádné škodliviny. Bez alergenů – jen to dobré, bez škodlivin.

Mísí se lehce a chutná skvěle! Rychle připravený.

Instrukce

Posilněte svá smoothie, muffiny nebo jen protřepejte a vypijte.

Přidejte jednu odměrku (10 g) do shakeru, který obsahuje 250–300 ml vody, nebo rostlinného mléka a řádně protřepat.

Doporučujeme uchovávat v lednici

Spotřebujte do tří měsíců po otevření.

Obsah balení: 10×10 g

Výrobce/Distributor v ČR: Ecce Vita s.r.o., Nad Závěrkou 3434/7, Břevnov (Praha 6), 169 00 Praha. IČO: 26491486, DIČ: CZ26491486
Měrná cena: 100g/690 Kč


Kategorie: Superpotraviny, rostlinné přípravkyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte