Gel lak a soak off gel pro krásné a zdravé nehty

Modeláž nehtů gel lakem a soak off gelem je jedna z možností, jak docílit krásných a zdravých nehtů bez složitého a nebezpečného pilování při odstraňování. Gel lak a soak off gel jsou určeny přímo pro přírodní nehty, které se po dobu až tří týdnů zpevní a ochrání před mechanickým poškozením.

Co je gel lak a soak off gel?

Gel lak je v podstatě soak off gel, jeho výhodou je však balení se štětečkem, čímž výrazně ušetříte náklady na pomůcky pro nehtovou modeláž. Je to směs určená na zpevnění přírodních nehtů, která se vyznačuje vysokou pevností, pružností a trvanlivostí, čehož se docílí pod UV světlem. Výhodou je také jednoduché a bezpečné odstraňování, které zvládnete jakýmkoliv kosmetickým acetonem nebo acetonovým „odlakovačem“.

Jako každý lak na nehty, ani gel lak nedrží na všech typech nehtů, proto je lepší při nanášení nehet „zbrousit“ (odstranit lesk) jemným pilníkem, odmastit nehet a použít Bonder, tj. šetrný prostředek pro lepší přilnavost gelu, který není tak agresivní jako jeho kolega Primer.

Výsledkem modeláže nehtů gel lakem jsou krásné pevné nehty po dobu tří týdnů. Při dlouhodobém používání gel laku se samotný nehet neničí, jeho povrch však může být mírně oslaben, neboť přirozeně není pod ochrannou vrstvou zvyklý na nárazy.

Jak postupovat při modeláži nehtů gel lakem?

Vše začíná samozřejmě nákupem pomůcek. Pro modeláž nehtů gel lakem budete potřebovat:

  • UV lampu (nejlépe 36W, ale postačí i 9W)
  • Bonder nebo Primer
  • Jemný pilník (hrubost 240/240) nebo čtyřstranný blok
  • Čistič nehtů a gelu
  • Základní vrstvu soak off gelu nebo gel laku (popř. ještě vrchní) – různí výrobci za různou cenu prodávají základní fáze 2 v 1 nebo každou zvlášť, podkladovou a vrchní
  • Odstraňovač gel laku
  • Pomerančové dřívko nebo pusher, tzv. zahrnovač nehtové kůžičky
  • Pilník (hrubost 100/180)
  • Další pomůcky: buničitou vatu, dezinfekci, barevné gel laky, zdobící materiál, mističku na odstranění soak off gelů atd.

Veškeré podrobnosti o tom, jak používat jednotlivé pomůcky, k čemu slouží, jaký typ gelu se hodí právě pro vás, a nejen to, naleznete v podrobném návodu Modeláž nehtů gel lakem.

Navštivte www.eshop-nehty.cz a vyberte si ze široké nabídky produktů a pomůcek pro krásné a zdravé nehty, které pro vás máme i ve výhodných sadách!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 7181x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Krém na ruce ALOE VERA 75ml ESI

Krém na ruce na suchou a popraskanou kůži z řady ALOEdermal ESI Dermokosmetika…

Cena: 181 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte