Elektronické cigarety – cesta ke zdraví


Možná se to na první pohled nezdá, ale elektronické cigarety vám mohou pomoci ušetřit až několik tisíc korun ročně.Kouření neznamená v dnešním uspěchaném světě ani zdaleka jediné ohrožení zdraví, stále ale jde o jeden z nejrizikovějších faktorů. Proto je nepochybně vhodné tento zlozvyk omezit, nebo ještě lépe se jej zcela zbavit. Jenže jak na to?

Elektronické cigarety a e-liquidy – zdravější kouření

Skoncovat s kouřením se pochopitelně snaží mnoho kuřáků, jenže právě v této oblasti platí více než jinde, že samotná vůle většinou nestačí. Přesto existuje několik možností, jak své rozhodnutí podpořit. Jednou z nejspolehlivějších cest jsou tzv. elektronické cigarety, které nejenže dodávají tělu nikotin, ale zároveň se kuřák nemusí zbavovat ani návyku na samotný proces kouření. Pokud si tedy chce např. u kávy dát cigaretu, tak prostě může.

Pojďme si na tomto místě ve zkratce shrnout, jaké výhody elektronická cigareta přináší:

  • S elektronickou cigaretou výrazně omezíte neblahé účinky klasického kouření! Samotný nikotin je sice rovněž toxický, na druhou se vyhnete mnoha dalším nebezpečným látkám a navíc si lze nikotin dávkovat.
  • Díky tzv. e-liquidům budete moci vyzkoušet mnoho rozličných příchutí. Z této varianty kouření se tedy jen tak nestane stereotyp.
  • Finanční stránka je rovněž důležitá. Počáteční investice se Vám možná bude zdát vyšší, na druhou stranu můžete nakonec ušetřit až několik tisíc korun ročně.
  • Klasické cigarety mají samozřejmě neblahé účinky nejen na zdraví, ale rovněž na vzhled a v neposlední řadě zapáchají. S elektrickými cigaretami budete proto mít též zdravější pokožku, a to bez zápachu.

Emotion.cz – skoncujte s klasickým kouřením

Zvažujete-li aktuálně nákup elektronické cigarety, zveme Vás do e-shopu Emotion.cz. Naleznete u nás nejen zajímavou nabídku e-cigaret z řady Prism, ale také pestrý sortiment e-liquidů a příslušenství. To vše za příznivé ceny, takže se nemusíte obávat ani počáteční investice!


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1232x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Kuřákem jsem už 17ti let. Dnes je mi 35. Takže už je to nějaká ta doba co jsem s tím začal. Zvykl jsem si na cigarety a nemám v plánu s tím v brzké budoucnosti skončit. Snad jen, pokud by se vyloženě vyskytly, nějaké zdravotní, tak bych se asi musel donutit, ale nevím jak by mi to šlo. Přesto jsem asi před rokem přešel na elektronické cigaret. Se… celý příspěvek

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce

Tento příspěvek byl smazán,
neboť porušil etiku diskuze na portále Spektrum Zdraví.

Redakce


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte