Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

AYUR THREEPALA 50kps. Siddhalepa

Cena s DPH: 189 Kč

Na podporu trávení, léčbu obezity a zažívacích potíží, čistí a detoxikuje tělo

Podle Ajurvédy se nemoci objevují důsledkem porušení přirozené rovnováhy tří dóš: Váty (vzduch), Pitty (oheň) a Kaphy (země). Dlouhodobě uznávaný ajurvédský přípravek pomáhá sladit tyto dóši a udržovat biorytmy těla. Žaludek je hybnou silou lidského těla. Tráví potraviny, které jíte, produkuje hormony obnovující krev a zajišťuje energii, kterou potřebujete k aktivaci funkčnosti těla. Poruchy tohoto zažívacího systému způsobují většinu nemocí lidského těla. Naše strava je bohatá na tuky a cholesterol, kvůli podřadnému jídlu, které jíme. Taková jídla zvyšují kyselost žaludku a způsobují střevní potíže a zácpy. Threepala je úžasná bylinná směs v kapsli, která dokáže pomoci od uvedených potíží. Threepala je velice vhodný prostředek pro detoxikaci organismu, napomáhá pročištění střev, zvyšuje a usměrňuje tvorbu krve. Threepala vyrovnává hladinu tuků a cukrů na správnou úroveň. Pomáhá při obezitě. Napomáhá pravidelnému trávení a srovnává žaludek. Používá se při podráždění žaludku, střevních problémech a menších potížích při močení.

  • Threepala pomáhá v léčení obezity, reguluje úroveň tuku, podporuje trávení.
  • Threepala je vynikající preventivní prostředek na všechny zažívací potíže.
  • Threepala napomáhá pravidelným pohybům střev a upravuje žaludek.
  • Threepala přirozeně detoxikuje a čistí tělo a krev od toxinů.
  • Threepala zvyšuje schopnost koncentrace a podporuje mozkové funkce.
  • Jako prevenci doporučujeme 2 kapsle Threepaly po snídani, obědě i večeři.
  • Ajurvédští odborníci doporučují konzumaci Threepaly též s medem nebo ghee.
  • Threepala je vhodná i pro dlouhodobé užívání bez nežádoucích účinků

Doporučené dávkování: 2 kapsle 3x denně po jídle.

Účinek stojí na přesném poměru ajurvédských léčivek.

Terminalia chebula - Vrcholák tříslovinný - Haritaki:Doslovný překlad sanskrtského názvu Haritaki znamená „odnáší, odplavuje“ nebo také „zbavuje všech nemocí“. V Indii je tento strom známý pod jménem Haritaki. Účinné látky obsažené v plodech Vrcholáku tříslovinného také příznivým způsobem ovlivňují trávení tuku.K léčebným účelům se používá především plod této rostliny. Plody mají velmi příznivý vliv na funkci tenkého a tlustého střeva. Dále působí proti křečím, usnadňuje vykašlávání, proti astmatu, příznivě ovlivňuje cukr v krvi, působí proti zubními kazu, při hemeroidech, krvácení dásní. Pomáhá stahovat vřídky a afty v dutině ústní.

Terminalia Belerica - Belliric Myrobalan - Combretaceae: Stromy tohoto rodu jsou známé především jako zdroj sekundárních metabolitů , např. cyklický triterpeny a jejich deriváty, flavonoidy , třísloviny a další aromatické látky . Některé z těchto látek mají protiplísňové , antibakteriální , protirakovinné a hepatoprotektivní účinky. Dále jako: adstringentní tonikum, podporuje vykašlávání a  působí jako projímadlo. Používá se při kašli a bolení v krku. Jeho dužina je používána v  případech vodnatelnosti a při průjmech. Dále se používá k léčbě malomocenství, horeček a  jako péče o vlasy.

Phyllanthus Emblica - Indický angrešt, amla - Phyllanthaceae: Používá se k léčbě jako jaterní tonikum, v poslední době se používá jako podpůrná léčba u nádorových onemocněních, díky vysokému obsahu chromu se používá v léčbě diabetu II.stupně. Silný antioxidant. Působí příznivě na metabolismus, urychluje trávení a napomáhá přu hubnutí.

  • Přípravek ájurvédské výživy - doplněk stravy

Ajurvédské rostliné doplňky stravy v kapslích Siddhalepa v sobě soustřeďují životně důležitou, léčivou a omlazující sílu přírody. Tyto kapsle obsahují původní neupravované byliny, kořeny a listy. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každá kapsle má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši).

Ať už užíváte čaj, kapsle samostatně nebo jako součást ajurvédské léčebné kúry, pomůže vám tento přípravek na cestě k dosažení výborného zdravotního stavu a přinese rovnováhu tří dóš.

Množství: 50 kapslí

Složení: Terminalia chebula, Terminalia belerica, Phyllanthus emblica

Výhody: Výrobky od ajurvédské farmaceutické firmy, která pracuje s tradičními, velmi poctivě vyrobenými bylinnými produkty. Každý, kdo již měl možnost setkat se s výrobky této firmy ví, že může čekat tu nejvyšší kvalitu a účinnost. Z produkce této firmy jistě znáte dokonalé zubní pasty Supirivicky a Sumudu.


Dodavatel/výrobce: Siddhalepa

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Nejprodávanější

Kokosový olej v lahvičce 500ml DNM

Koupit

Echinaceový sprej do krku GOLA 20ml ESI

Koupit

Solná lampa elektrická střední 3-5kg

Koupit

Náhradní blok SALIN S2

Koupit

Lunární náramek Aqua Aura Křišťál

Koupit

Lunární náramek Ametyst + Onyx

Koupit

Čakrový náramek LÁVA

Koupit

Zvonkohra STROM ŽIVOTA Namasté

Koupit

Magická panenka strachu

Koupit