Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

img
25. 02. 2020 Přečteno: 1380x

Vůně je mocná a dělá s naší myslí i emocemi divy. Vybírat bychom měli aroma spíše podle osobnosti člověka. Vonné svíčky často kupujeme nevědomky…

Vůně má obrovskou sílu. Dokáže vyvolávat nejen dávno zapomenuté vzpomínky, ale i pocity. Jestliže chcete udělat radost rodině či přátelům, rádi poradíme, jaká vůně je nejideálnější volbou. Víme, jaké aroma podtrhne jejich osobnost i přednosti. Vyberte si ty své vůně podle horoskopu.

Čtěte také:

Aromaterapie a vonné oleje – jak využít jejich účinky?

Vonné svíčky podle znamení zvěrokruhu nám budou pasovat víc, než si myslíme. Hvězdy totiž o nás prozradí mnohé. Dokonce i to, jaká vůně podle horoskopu je pro nás perfektní.

Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky podtrhnou vaši osobnost

Vůně je mocná a dělá s naší myslí i emocemi divy. Vybírat bychom měli aroma spíše podle osobnosti člověka. Vonné svíčky často kupujeme nevědomky podle toho, zda nám voní či nikoliv. Náš vkus se může během let měnit. Ovšem pokud budeme vybírat vůně podle horoskopu a své osobnosti, nemůžeme nikdy udělat chybu.

Jestliže si nejste jisti, jaká vůně udělá rodině, partnerům nebo kamarádům největší radost, vsaďte na jejich znamení. Vhodně zvolené aroma podtrhne jejich osobnost a pomůže navodit perfektní atmosféru.

Znamení zvěrokruhu prozradí, jaká vůně podle horoskopu nám sedí

Každý z nás má dle horoskopu jiné osobnostní rysy, charakter, ale i vonné preference. Býk bude zcela odvařený třeba z vanilky, Lev naopak z třešně. Pojďme si představit, jaká aromata jsou pro jednotlivá znamení nejlepší volbou.

Vůně podle horoskopu: Beran (21.3.-20.4.)

Berani jsou očarovaní ze svěžích vůní jako jsou květiny, ovoce, citrusy. Mají rádi lehké vůně, které zaujmou, ale nijak nenaruší jejich život. Beran bude nadšený třeba z mangové vůně, jež je stvořená pro tvůrčí přístup. Berani však nepohrdnou ani kořeněnými vůni jako jsou zázvor nebo skořice. Aby Berani podpořili svůj vrozený oheň, měli by si zapalovat vonné svíčky často.

Vůně podle horoskopu: Býk (21.4.- 21.5.)

Býci si umí vychutnat do poslední kapky každý smyslový prožitek. Vyžadují luxusní vůně se zemitými podtóny. Ideální jsou vonné svíčky či aroma difuzéry s vanilkovým nebo čokoládovým aromatem. Býkům krásně voní i růže nebo rybíz. Určitě se nedoporučuje dávat Býkům těžké vůně typu pryskyřice nebo kadidlo.

Vůně podle horoskopu: Blíženec (22.5.-21.6.)

Pro Blížence vybírejte spíše menší svíčky. Mají totiž tendence rychle měnit názory a snadno se začnou nudit. Vynechte všechna těžká aromata a vybírejte svěží vůně. Skvělé jsou citrusy a levandule, máta nebo orchidej. Mezi vůně, které budou brzdit jejich myšlení patří třeba myrha nebo ty hořké.

Vůně podle horoskopu: Rak (22.6.- 22:7.)

Lehké vůně, které hned nepraští do nosu, jsou u Raků velmi oblíbené. Relaxační atmosféru jim naladíte díky aromatům jako jsou vanilka, citrusy, čokoláda nebo kokos. Jelikož milují rodinnou atmosféru, tak budou naprosto nadšeni z vůně čistého prádla. 

vonne svičky

Vůně podle horoskopu: Lev (23.7.- 22.8.)

Jablko, třešeň, pomeranč nebo ambra.  S těmito vůněmi rozhodně nic nepokazíte. Tato aromata Lvi zbožňují a dokážou si je naprosto podmanit během pár okamžiků. Vybírejte svíčky spíše přírodní, ideální jsou i vonné oleje. Vyvarujte se všech syntetických vůní, které nepocházejí z rostlin nebo dřevin.

Vůně podle horoskopu: Panna (23.8.-22.9.)

Panny patří spíše ke konzervativnějším lidem a jestliže se jim zamlouvá jedna vůně, nechtějí se jí vzdát. Milují vanilku, kokos i šafrán. Panny svíčky přímo zbožňují, jelikož se díky nim cítí útulně a pohodlně. I když ale Panny touží vytvořit harmonický domov, vůně šalvěje pro ně nebude dobrá volba.

Vůně podle horoskopu: Váhy (23.9.-23.10.)

Váhy si potrpí na ovocných vůních typu borůvka, broskev, pomeranč. Osloví je však i lehké květinové vůně. Jasmín nebo růže jim krásně provoní celý byt a vnesou do jejich srdcí pravou harmonii a rovnováhu. Váhy by však určitě neměly zapalovat vonné svíčky s vůní pižma.

Vůně podle horoskopu: Štír (24.10.-22.11.)

Vyžadují takové vůně, které omámí smysly a na dlouho jim utkví v paměti. Exotické, intenzivnější a těžké vůně jsou trefa do černého. Největší radost jim udělají myrha, kadidlo, kardamon. Naopak květinové vůně nejsou stoprocentně vhodným darem.

Vůně podle horoskopu: Střelec (23.11.-21.12.)

Po svíčkách Střelci sahají zřídka. Líbí se jim jednoduché vůně, které podtrhnou útulnost místnosti. Ovocné vůně a citrusy patří mezi nejoblíbenější. Jelikož patří mezi vášnivé cestovatele, hodí se k nim i vůně pocházející z jiných částí světa jako jsou šafrán, chilli nebo kari.

Znáte arabský horoskop? Nakoukněte mu pod pokličku a zjistěte, co jste za znamení!

Vůně podle horoskopu: Kozoroh (22.12.-20.1.)

Kozorohové přitahuje klasika a jednoduchost. Ideální jsou bylinky mateřídouška, šalvěj. Rádi mají i vanilku, ovšem nesmí být příliš sladká. Vůně je musí nabít, jelikož jsou mnohdy fyzicky dosti vyčerpaní. Těžké vůně jim neprospívají.

Vůně podle horoskopu: Vodnář (21.1.-20.2.)

Vyhledávají netypické vůně, které často střídají. Není snadné pro ně vybrat zcela vhodné aroma. Zkuste však sáhnout po kosatci, fialce nebo hyacintu. Nejhorší volbou jsou vůně ohnivé a pikantní – skořice, tabák či zázvor.

Vůně podle horoskopu: Ryby (21.2.-20.3.)

Do harmonické pohody uvede Ryby lehká vůně. Nic nezkazíte citrusovými květy a vůněmi sladkých tónů. Vyhněte se těžkým vůním, které je spíše odradí. Ryby jsou citlivé a často vyčerpané, tudíž krásně vonící svíčka jim skutečně pomůže relaxovat.

Napsat komentář: Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

RE: Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.