Tarotové karty – výklad na květen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

img
04. 05. 2020 Přečteno: 1447x

Berani, konečně se vám v životě začne všechno rovnat. Zejména v oblasti vztahů. Nejen těch pracovních, ale hlavně osobních. Tarotové karty…

Tarotové karty v květnu hovoří mnoho o změnách. Ty se týkají vesměs všech znamení zvěrokruhu. U někoho budou změny větší, u někoho minimální. I u té nejmenší změny však bude záležet, jak se s ní popereme. Neházejte přicházející výzvy za hlavu, nemuselo by se to vyplatit. Jaký je tedy výklad na květen 2020 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Čtěte také:

Výklad snů podle Sigmunda Freuda: Naučte se vykládat sny jako odborník

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Beran

Berani, konečně se vám v životě začne všechno rovnat. Zejména v oblasti vztahů. Nejen těch pracovních, ale hlavně osobních. Tarotové karty předpovídají měsíc plný lásky. Pokud jste nezadaní, máte šanci konečně potkat toho svého prince nebo princeznu. Jestliže však jste ve vztahu, pak čekejte upevnění vašeho vztahu. Se svým protějškem navíc máte šanci začít tvořit něco nového. Je čas na společné podnikání nebo rozšíření rodiny.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Býk

Býci, připravte se na náročnější období ve svém životě. Po prvomájovém polibku pod rozkvetlým stromem a začne vás život houpat jako větve ve větru. Tarotové karty vám připravily na měsíc lásky spoustu překážek, se kterými se budete muset poprat. Dobrou zprávou však je, že by se vám mělo začít dařit na poli pracovním. Pokud jste museli zastavit své podnikání, krásně se vám začne znovu rozjíždět. Jste-li zaměstnanci čekejte postup nebo příjemné odměny.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Blíženci

Blíženci, tenhle měsíc budete slavit narozeniny! Tak vám přejeme všechno nejlepší. A bude to pro vás měsíc, jak se patří. Plný lásky a úspěchů. Ovšem pozor – tarotové karty upozorňují na nástrahy, které na vás čekají. Může to být malá lest nebo jen přehnaná očekávání. Stůjte nohama na zemi. Nevěřte všemu, co se blýská. A raději si vše ověřujte a prověřujte. Buďte opatrní.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Rak

Raci, přestaňte se tolik sledovat a začněte si pořádně užívat života. Je načase udělat si nějaké nové plány. Začněte cvičit, vyšívat, sbírat odpadky v lese nebo se dejte ke skautům. Nevyhýbejte se kolektivu a lidem. Budete je v květnu potřebovat. Tarotové karty říkají, že v osamocení byste teď mohli začít upadat do depresí. Neuzavírejte se do sebe.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Lev

Lvi, je čas na lékařskou prohlídku! Nebojte se, nic vám není. Tarotové karty ale zvedají varovný prst. Je nejvyšší čas zajít na pravidelnou preventivní prohlídku. Nechte si změřit tlak a zkontrolovat hladinu krevního cukru. Pokud začnete své zdravotní problémy řešit okamžitě, nic vám nehrozí. Pečujte o sebe víc, než obvykle.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Panna

Panny, sbíráte rádi bylinky? Tak hurá do přírody! Přesně tam teď potřebujete být. Tarotové karty věří, že v květnu vám bude nejlépe někde venku, na čerstvém vzduchu. A kupte si něco nového na sebe. Měsíc lásky byste si měli pro sebe přeložit jako měsíc sebelásky. Mějte se rádi, hýčkejte se a rozmazlujte se. Budete mít na sebe čas, všechno kolem se vám bude totiž dařit a půjde úplně samo.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Váhy

Váhy, což takhle dát si něco dobrého k jídlu? Přestaňte už konečně šetřit a nechte si uvařit třeba v nějaké dobré restauraci. Tarotové karty to záměrně neříkají jen tak. Pečovat byste totiž v tomto měsíci měli o svůj zažívací systém. A to víc, než kdy jindy. Z toho důvodu varují také před nadměrným stresem a rozčilováním se. Nedělejte žádné velké změny.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Štír

Štíři, měsíc lásky bude pro vás dvojnásob skvělým. Sněte, plňte si sny a užívejte si každý den. Dařit se vám bude všechno, na co sáhnete. Ovšem pozor na nevěru. Máte k ní sklony. Nebo k ní sklony teď mít budete. Jenže by se vám to nemuselo vyplatit. Prostě by to prasklo. Tarotové karty také upozorňují, abyste si dávali pozor na klouby, mohou vás během května pobolívat. Nepůjde však o závažný zdravotní problém.

tarot kveten

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Střelec

Střelci, máj s vámi letos pořádně cloumá! Buď jste zamilovaní nebo budete. A v obou případech jde o obrovskou romantiku. Užívejte si to. Občas ale koukněte i pod nohy, abyste stáli nohama pevně na zemi. Zvlášť, pokud budete dělat nějaká závažnější rozhodnutí. I když těm byste se raději v květnu měli vyhýbat. Tarotové karty vám předpovídají příjemný měsíc ve společnosti zajímavých lidí. Potkáte nové přátelé. A budete mít i možnost změnit práci.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Kozoroh

Kozorozi, čeká vás stavba domu? Nebo důležité vyřizování na úřadech? Pusťte se do toho hned, na nic nečekejte. Nic neoddalujte. Každým dnem to půjde hůř. Jakmile uděláte vše nutné, co nosíte v hlavě, spadne vám z hrudi obrovský kámen, který vás tam tíží. Tarotové karty také upozorňují, že byste si měli přepočítat své finance. Abyste se náhodou nedostali do problémů či dluhů. Toto vám totiž reálně hrozí.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Vodnář

Vodnáři, připravte se na změny. Všechno, co ve vašem životě nefunguje, je na odchodu. Některé změny budou možná bolestné. Smiřte se s ním. A vše, co k vám nepatří, nechte odejít. Tarotové karty vidí i slzy. Ale za těmi ze smutku se skrývají slzy štěstí. Změna, která k vám v květnu přijde, přinese totiž něco nového, lepšího. Něco, na co jste se dosud báli jen pomyslet. Budete to chvíli sice trvat, ale nakonec budete velmi spokojení. A vděční za změnu, která proběhla.

Tarotové karty – výklad na květen 2020 – Ryby

Ryby, radujte se! Čeká vás změna. Ale změna k lepšímu. Přijde vám hned několik nabídek a budete muset vybírat. Může jít o práci, školu nebo volbu, zda zůstat se současným partnerem nebo se pustit do nového vztahu. Tarotové karty vidí, že květen pro vás bude měsíc náročnější. Ale nikoliv tím, že by vám házel klacky pod nohy. Ale z toho důvodu, že sami se nebudete umět správně rozhodnout. Mimochodem, rozhodování je věc, na které byste měli hodně zapracovat, to vám moc nejde. Pustit byste se mohli třeba i do studia psychologie, to by vám vyřešilo spoustu oblastí života.

Přečtěte si také další díly výkladu tarotových karet:

Tarotové karty – výklad – leden

Tarotové karty – výklad – únor

Tarotové karty – výklad – březen

Tarotové karty – výklad – duben

Napsat komentář: Tarotové karty – výklad na květen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

RE: Tarotové karty – výklad na květen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.