Tarotové karty – výklad na červen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

img
10. 06. 2020 Přečteno: 1492x

Berani, zkoušky se blíží! Až už se jedná o ty školní. Nebo životní. Tarotové karty říkají, že byste si v každém případě měli zachovat chladnou hlavu.…

Tarotové karty předvídají pokračování květnových změn. Ale dobrou zprávou je, že vše stávající se začne „usazovat“. Pokud jste si větší změnou už prošli, nemusíte se obávat žádných dalších kotrmelců. Tarotové karty však naznačují, že by do cesty mohly přijít nečekané zkoušky.

Čtěte také:

Ezoterické pomůcky: Runy, kyvadla, tarot i tibetské mísy

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Beran

Berani, zkoušky se blíží! Až už se jedná o ty školní. Nebo životní. Tarotové karty říkají, že byste si v každém případě měli zachovat chladnou hlavu. Na trému zapomeňte, stejně všechno zvládnete levou zadní. Jakmile budou veškeré zkoušky za vámi, začnete si právem užívat a odpočívat. Letní měsíce si užijete, jak se patří.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Býk

Býci, pro vás mají tarotové karty samé dobré zprávy. Bude se vám dařit v každém vašem počínání. Začínáte podnikat? Měníte práci? Uvažujete o spuštění nějakého vlastního projektu? Pak nic neodkládejte. Tarotové karty říkají, že právě teď je nejlepší čas se do toho pustit. Tak ať vám šance neuteče!

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Blíženci

Blíženci, říká se, že období kolem narozenin je nejnáročnějším obdobím. Vy už máte sice po oslavě, ale počítejte s tím, že náročnější životní období bude ještě nějaký čas doznívat. Tarotové karty však jasně vidí, že jde o posledních náročných několik dní. Jakmile vyřešíte vše, co máte, kapitola se uzavře. A vy budete moci začít s čistým štítem. Pozor si v tento čas dejte na návykové látky, nedělaly by vám dobře-

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Rak

Raci, vaše dny dál plynou a jako rybka v potoce i vy budete nadále klidně proplouvat všedními dny. Tarotové karty nevidí ve vašem životě žádnou výraznější změnu. Přesto však varují – nezanedbávejte se. Sami dobře víte, že máte sklony k tomu o sebe příliš nepečovat. Zajděte si na kosmetiku, ke kadeřnici nebo na masáž.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Lev

Lvi, vás čeká doslova revoluce ve vašem životě. Tarotové karty vidí výrazné změny. A naštěstí pro vás – všechny povedou k lepšímu. Krom práce si však naplánujte taky dostatek odpočinku. Jinak by vám mohlo hrozit vyhoření. A najděte si nějaký sport, který vás bude bavit. Bude fungovat jako únikový ventil a pomůže vám zvládnout náročnější situace.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Panna

Panny, pokud podnikáte, pozor na peníze! A pozor si dejte i na tom, s kým se pouštíte do obchodování v podnikání. Tarotové karty věští nějaké ztráty. Budou ale tak velké, jak moc budete nebo nebudete opatrní. Dobrou zprávou však je, že během června přijdou nové nápady. A možná i noví lidé, kteří vás v životě inspirují nebo vám do něj přinesou něco nového.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Váhy

Váhy, tarotové karty u vás vidí spoustu nových lidí. Mohou to být nová přátelství, obchodní vztahy a dokonce i nová láska. Je na obzoru někdo nový? Pak by to mohla být vaše životní šance. Šanci tu však máte ještě jednu – na výhru. Vsaďte si sportu nebo si alespoň kupte los. V každém případě něco během června vyhrajete. A bude to životní výhra!

vyklad karty

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Štír

Štíři, těšte se na nadcházející dny. Nebudou sice úplně ve znamení klidu, ale tarotové karty slibují, že nepůjde o žádná dramata ani tragédie. Právě naopak. Užijte si klidné dny a omezte pracovní aktivity. Zasloužíte si volno!

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Střelec

Střelci, plňte si své sny! Tarotové karty vidí, že teď je pro to ten nejlepší čas. I když nějaké malé komplikace by se vám v životě mohly vyskytnout. Nejde však o nic, co by vás srazilo na kolena. Budete řešit drobnosti. I z toho důvodu byste měli více odpočívat. Když to půjde, jděte si zaběhat, podívejte se na hezký film nebo si zajděte na dobrou večeři.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Kozoroh

Kozorozi, je čas vyhlásit prázdniny! Práce jste už udělali letos dost. Rozhodně vám prospěje odpočinek a úplně nejlépe dovolená. Klidně i bez rodiny. Tarotové karty uvádí, že byste měli být chvíli jen sami se sebou. Věnovat se svým myšlenkám, plánům a relaxaci. Zajeďte si na wellness pobyt. Alespoň na několik málo dnů. Vyčistíte si krásně hlavu.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Vodnář

Vodnáři, je to tady! Čeká vás nová láska. Nebo alespoň upevnění vašeho svazku, pokud už ve vztahu jste. Budete zažívat druhé líbánky a bude to stát za to. V případě nové lásky se připravte na to, že to bude uragán. Přijde nečekaně a bude to něco, co jste dosud ještě nezažili. A tarotové karty všem garantují krásný měsíc plný lásky.

Tarotové karty – výklad na červen 2020 – Ryby

Ryby, čeká vás stěhování? Nebo změna práce? Připravte se na změny i náročnější období ve vašem životě. Dobrou zprávou však je, že všechno zvládnete. Chcete to ale svůj čas, jak ukazují tarotové karty. Jakmile tohle období skončí, měli byste si vzít volno a odpočinout si.

Přečtěte si také další díly výkladu tarotových karet:

Tarotové karty – výklad – leden

Tarotové karty – výklad – únor

Tarotové karty – výklad – březen

Tarotové karty – výklad – duben

Tarotové karty – výklad – květen

Napsat komentář: Tarotové karty – výklad na červen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

RE: Tarotové karty – výklad na červen 2020 pro všechna znamení zvěrokruhu

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.