Strašidelné recepty na Halloween, které vyděsí děti i dospělé

img
30. 10. 2018 Přečteno: 4052x

Tento recept je senzační pro děti i dospělé a uspokojí všechny mlsné jazýčky. Bílková pěna se v tomto případě vyrábí podobně jako tradiční pusinky.…

Halloween je původně irský svátek, který se dnes slaví hlavně v Americe. U nás se namísto okázalých halloweenských oslav slaví tradiční Dušičky. S tím jak se jednotlivé kultury prolínají, můžeme ale i u nás sledovat nejrůznější halloweenské oslavy a kostýmové párty. Pokud chcete u svých dětí nebo u přátel tento podzim zabodovat, připravte strašidelné recepty na Halloween. Máme pro vás hned pět různých tipů. 

Čtěte také:

Dušičky – den, kdy vzpomínáme na všechny zemřelé

1. Sněhové halloweenské kosti

Tento recept je senzační pro děti i dospělé a uspokojí všechny mlsné jazýčky. Bílková pěna se v tomto případě vyrábí podobně jako tradiční pusinky. Až budete mít bílkové kosti vytvořené, jednoduše je jen potřete čokoládou a slepíte. Budou vypadat jako věrohodné kosti a zařadí se určitě mezi vaše oblíbené recepty na Halloween. Pro celý recept klikněte na odkaz níže. 

Sněhové halloweenské kosti - recept

Recepty na Halloween (1)

2. Strašidelní hadi pro děti

Dalším receptem, který potěší na Halloween hlavně děti, jsou tito strašidelní hadi. Budete na ně potřebovat jen listové těsto a libové párky. Hadí jazyk a oči pak jednoduše dotvoříte parikou a černým pepřem nebo hřebíčkem. Pro celý recept klikněte na odkaz. 

Strašidelní hadi pro děti - recept

Recepty na Halloween (6)

3. Bramboroví smajlíci

Bramboroví smajlíci patří nejen mezi chutné recepty na Halloween, ale také mezi recepty super jednoduché! Brambory jen nakrájíte na plátky, vyřežete obličeje podle libosti - stašidelné nebo usměvavé a upečete. Podávejte dětem jako zdravou svačinu nebo večeři. Pro celý recept opět klikněte níže.

Bramboroví smajlíci - recept

Recepty na Halloween (2)

4. Koktejl s červy

Koktejl s červy nepatří mezi příliš zdravé recepty na Halloween. Jednou za rok ho ale dětem dopřát můžete. Budete potřebovat pouze 3 ingredience a tento hororový nápoj budete mít hotový do 5 minut. Ideální pro případy, kdy nestíháte!

Koktejl s červy - recept

Připravte si 300 gramů žížalek, perlivou vodu a zelené potravinářské barvivo. Vodu obarvěte na světle zeleno, nalijte do sklenic a ozdobte žížalkami. Recept by měl vypadat podobně jako na fotce. 

Recepty na Halloween (3)

5. Halloweenské muffiny RIP

Pokud na Halloweena zatoužíte po špetce morbidity, připravte si tyto muffiny s náhrobky. Budete si připadat jako na hřbitově a tyto muffiny skvěle dotvoří halloweenskou - strašidelnou atmosféru

Halloweenské muffiny RIP - recept

Připravte si podle našeho receptu čokoládové muffiny. Ty následně ozdobte tvarohovým krémemem, který si vyrobíte z 500 gramů tvarohu a 5 lžic moučkového cukru

Nakonec přijde ta nejdůležitější část. Z domácího marcipánu si vyrobte náhrobní kameny a popište je slovy RIP bílkovou polevou obarvenou potravinářským barvivem. Nechte zatuhnout a vsaďte do muffinu. A recepty na halloween jsou na světě!

Recepty na Halloween (5)

Jaké recepty na Halloween vás nejvíce zaujaly? A vyzkoušíte některé?

Napsat komentář: Strašidelné recepty na Halloween, které vyděsí děti i dospělé

RE: Strašidelné recepty na Halloween, které vyděsí děti i dospělé

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.
  • Jana Barczi

    30. 10. 2018 14:29
    Skvělé nápady, pobavily mne a inspirovali. Snad to všechno zvládnu udělat. Díky za nápady!!