Fotolia_121872792_M

Stavební firma v Kutné Hoře

Profesionální stavební firma MITOL s. r. o. se specializuje na výstavbu domů na klíč. Mezi její služby patří také přestavba bytových jader, zateplování a nové fasády, rekonstrukce koupelen včetně obkladů a přestavba půd rodinných domů. Společnost se registrovala v programu Zelená úsporám a je tedy vhodným realizátorem projektu podpořeného státními dotacemi.

Stavební firma MITOL s. r. o.: stavební práce v okolí Kutné Hory

Při rekonstrukci nebo výstavbě se vyplatí najmout si spolehlivou firmu, která dokáže celý projekt zrealizovat profesionálně a bez chyb. Nejdůležitější je použití těch nejlepších materiálů, u kterých je poměr ceny a kvality vyvážený. Společnost MITOL s. r. o. se snaží svým klientům maximálně vyjít vstříc. Rekonstruuje interiéry bytů a domů, především koupelny nebo podkroví, věnuje se také zateplování, pokrývačství nebo přestavbě bytových jader.

Stavba rodinného domu na klíč bez starostí

Výstavba domu pro celou rodinu není v dnešní době otázkou na několik let, ale měsíců. Stavební firma zařídí dodání veškerého materiálu a dohlédne na odbornou výstavbu od základů až po pokrývání střechy. Klient nemusí do průběhu vůbec zasahovat, ale zároveň může na hladký průběh sám dohlížet, aby se přesvědčil, že se vše odehrává podle jeho představ. Firma MITOL s. r. o. se sídlem v Kutné Hoře si velmi zakládá na profesionálním přístupu k celému projektu a spokojenost klientů je pro ni na prvním místě. S výstavbou také souvisí estetická stránka věci, která je plně podřízená vizím objednatele. Dokončená stavba by měla být tím nejvhodnějším prostředím pro budoucí spokojený život všech jejích obyvatel.

Společnost MITOL s. r. o. z Kutné Hory je registrována v programu Zelená úsporám

Stát už po třetí vyhlásil program s názvem Zelená úsporám, který má především ulevit životnímu prostředí. Nově postavené domy by měly být energeticky co nejméně náročné, aby příliš nezatěžovaly své okolí. Staví se tedy za použití inovativních izolačních materiálů, které mají vydané environmentální prohlášení. Program Zelená úsporám se vztahuje i na rekonstrukce obydlí, které po přestavbě bude splňovat normy stanovené zákonem. S realizací projektu v rámci projektu Zelená úsporám pomůže kutnohorská společnost MITOL s. r. o., která je držitelem vyžadovaných certifikátů ISO 9001/2000, ISO 14001/2005, ISO 18001/2008. Investice do celé výstavby může být díky dotacím výrazně nižší.

Fotolia_91431339_XSStavební firma MITOL
Kutná Hora


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte