Rok 2020 z pohledu numerologie

img
14. 12. 2019 Přečteno: 3903x

Jednička a destíka jsou totožné, jelikož u čísla 10 sčítáme 1+0. A co nás v takovém roce čeká? Nové počátky, nové nápady, změny životních směrů. Máte…

Rok 2020 zaujme už jen líbivou číslicí. Na první pohled bude rokem dvojic, sounáležitosti a rokem, který by k nám z hlediska numerologie měl přinést také to, po čem bytostně toužíme. Nebo co k nám patří – a to, upřímně řečeno, nemusí být vždycky to samé.

Čtěte také:

Partnerský horoskop 2020: Jak se vám bude dařit v lásce a vztazích?

Zásadní roli ať už v numerologii nebo astrologii také hraje to, v jakém životním cyklu nebo ročním cyklu se nacházíte. Metody pro zjištění své roční vibrace jsou různé, tady jsou dvě nejzákladnější. Ta první se hodí pro nasměrování smyslu života, dlouhodobých plánů… a ten druhý pak pro dílčí cíle, plány a témata, která chcete mít v tom dalším roce hotovy.

Znáte své životní číslo? Můžete si jej snadno spočíst. Zjistíte tak, co vás v životě čeká.

 1. Metoda: Sečtěte čísla svého narození a výsledek sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde jednociferné číslo nebo číslo 10.
 2. Metoda: Sečtěte den a měsíc svého narození a přičtěte letopočet vašich posledních narozenin (až na pár výjimek s narozeninami ke konci roku, ti přičítají rok minulý, to tedy bude tento příklad 2+0+1+9) a sčítejte výsledek tak dlouho, dokud vám nepřijde jednociferné číslo.

To potom sečtěte s rokem 2020, což je 2+0+2+0. K vašemu životnímu číslu tedy přičtete 4 a znovu upravíte součet na jednociferné číslo, pokud jste překročili číslo 10. Nebo rovná 11. Ta stojí tak trochu extra a tu si zapamatujte.
A toto je tedy výsledek – vaše roční vibrace.

Numerologie: Rok s číslem 1 a 10

Jednička a destíka jsou totožné, jelikož u čísla 10 sčítáme 1+0. A co nás v takovém roce čeká? Nové počátky, nové nápady, změny životních směrů. Máte se naučit prosadit sebe jako jedince naprosto jedinečného! Také tu může být větší potřeba samoty a přemýšlení. Úspěchy velké i dílčí jsou v takovém roce zaručeny.

Numerologie: Rok s číslem 2

Čas pro „věci do dvojic“. Nacházíme lásku, i skvělé pracovní příležitosti, skvěle pracuje intuice a jsme v tomto roce hladce vedeni k příjemným životním změnám. Snažte se nyní porovnat svůj život k lepšímu a být neoblomní, pokud k sobě v takovém roce pustíte nátlak, něco, co nechcete, nepěkně to k vám přiroste formou nepříjemných změn nebo zdravotních potíží. Jste živnou půdou pro to, co k sobě přivoláváte…

Numerologie: Rok s číslem 3

Čas mimořádně tvůrčí. Daří se spolupráci, pracovní oblasti především, daří se i ve studiu, v naprosto nových věcech, které začínáte, protože snadno toho roku nacházíte podporu a pomoc zvenčí. Jednoduše – tohoto roku víme, co máme dělat! Vede nás to. Pozor na přehřátí samou radostí, na puntičkářství a vyčerpání, protože své tempo přepálíme.

Numerologie: Rok s číslem 4

Je to rok pevných zásad, něco se nám tady obyčejně uzavírá, jeden úspěch, jeden životní cyklus. A zároveň s tím uvědoměním si konců přichází také nové výzvy, nová cesta. Rok takové tlustá čáry za něčím, na co bychom asi měli být hrdí. Zároveň pokračuje i trošku ta trojkové energie, takže pokud dáme životu najevo radost z něj a ze sebe, ještě letos nám přivede do života nové možnosti, abychom toto mohli rozvíjet. Rozhodně se takového roku nevyplatí stagnovat, z toho ulepeného bahniska by se těžko dostávalo.

Numerologie: Rok s číslem 5

Rok ještě většího obratu a rozhýbání energií kolem nás. Výzva něco začít konečně dělat, něco už nepřehlížet a to jak dobré (úspěch a cesta za ním), tak zlé (co je nameteno po kobercem, se ukáže). Rok, kdy můžeme snadno o všechno přijít, protože sami sebe litujeme, ale také hodně získat, když tomu věnujeme energii. Pravda, je to rok, který hodně vyčerpá a je emocionálně náročný, protože nám dost často klade pod nohy překážky. Ale to proto, abychom se naučili skákat.

Numerologie: Rok s číslem 6

A tady už musí být jasno. Kde jsme neobstáli v předchozích letech, je nám předložena zkouška znovu. Jsme nemilosrdně vytlačováni z nevyhovujících situací, jsme žádani o pomoc, sami můžeme i pomoc potřebovat, potřebujeme převozníka, nebo se jím pro někoho stáváme. Téma je velkých životních změn, vítězství po delší době a velkém úsilí a vůbec – zúročuje se nám tu minulost.000

Chcete vědět, co vás čeká v příštím roce? Mrkněte se na podrobný horoskop 2020, kde najdete vše podstatné.

Numerologie: Rok s číslem 7

Rok, o kterém se říká, že je karmický. Faktem je, že změny tu jsou spíše emocionální a dotýkají se našeho srdce. Nacházíme osudové lásky, rozcházíme se s nimi. Něco nás opouští, něco naopak přichází a naším úkolem je najít v tomto roce, kde jsou moje vlastní osobní hodnoty a kvality. Podle toho, jak moc jsme pravdiví sami k sobě, se nám budou do života přitahovat události i vpravdě nezapomenutelné osoby v dobrém i zlém.

numerologie20

Numerologie: Rok s číslem 8

Rok učení a znovu takových nových začátků, kdy máme možnost se oklepat z minulých změn a najít si nové koleje, ve kterých se nám bude dobře jezdit. Vyrovnává se rovnováha života a co živíme, to roste. Mohou tu být i osudové dary a události a životní směry, které se budeme překvapivě znovu učit, ale s nadšením. Máme šanci svůj život vylepšit tím, že mu budeme nyní pokorně naslouchat a budeme pilní a nebudeme se bát zcela nových příležitostí, které nám přinese.

Numerologie: Rok s číslem 9

Máme příležitost ocenit svůj život. Jsme v jednom z vrcholných roků našeho života. Co máme, to bude na dlouhou dobu tím hlavním, co budeme držet v rukou a čemu se budeme muset přizpůsobit nebo se s tím naučit pracovat a rozvíjet to. Máme čas ocenit svůj život zpětně, může se tu mnoho starých záležitostí přirozeně dokončit, mnohdy i překvapivě ve váš prospěch, a máme před sebou těžký úkol – začít na tom všem znovu a přitom neztratit z rukou otěže.

Numerologie: Rok s číslem 11

Rok zázraků a velkých životních změn, kdy právě k vám může přijít to, co k vám bytostně patří. A to v dobrém, i horším – to je nutno podotknout. Je to silný rok velkého zúčtování se životem a případně máte možnost nabrat si na svůj hřbet velké úkoly. Velkou slávu, úspěch, majetek – nebo o všechno přijít. Tohle nikdo neví. Zásadní změny přichází hned zkraje období, tedy zkraje roku (nebo tři měsíce po vašich narozeninách) – a to proto, abyste se s tím vším dokázali zase hezky popsasovat.

Numerologie 2020: Důležité narozeniny

Jak bylo řečeno v 11, tak roční vibraci můžete vzít hned od nového roku, to klidně můžete.

Ale ještě lepší a přesnější metodou je, že vaše roční vibrace začíná až po vašich narozeninách v roce 2020. A do té doby jste ještě v té další, v té z roku 2019.

Numerologie - rok 2020 v číslech: Jak pestrá paleta

Zkusmo se podíváme na rok 2020 z různých úhlů pohledu a různých čísel, která se s ním dají spojit.

Dvojkový rok 2020 

Dvojky. Nejnápadnější dvojky, takže je tu rok, který:

 • Přeje navazování vztahů. Dobrých, špatných, pracovních i milostných, prostě mezi lidmi to bude jiskřit různými směry!
 • Rok přeje sdílení a komunikaci. Rozmach by tedy mohli zažít všichni, kdož se pohybují v médiích, mohlo by toho vyjít hodně najevo, víc než v minulých letech a informace jako takové nám mohou pořádně zatopit pod kotlem.
 • Rok přeje regeneraci a věnujete-li čas sobě a svému tělu a duši, patrně přijdete na to, co vám dělá dobře, jak zhubnout, jak se zklidnit, jakým směrem změnit práci.
 • Nové pracovní nabídky? Klidně – zejména, chcete-li vysněnou práci.
 • Přitahujeme to, co vyzařujeme – v dobrém i zlém.

Čtyřkový rok 2020

Dvě a dvě jsou čtyři. Tento rok také můžeme brát v součtu. A je to tedy rok, který:

 • Některé životní okolnosti završuje, zastavuje nás, abychom si je uvědomili a sžili se s nimi.
 • Rok, kdy můžeme ocenit minulé roky, uvidíme v jiném světle své výsledky.
 • Rok, kdy bychom neměli být zbrklí a nechtěli zbytečně brzy utíkat ze zdánlivě jasných situací, ony se budou ještě měnit, jsou jen dočasně zastavené, abychom si je probrali více analyticky.
 • Rok vhodný pro různý seznamování a nové kolegy, nová lidská společenství i cestování.

Přečtěte si také lunární kalendář na rok 2020

Napsat komentář: Rok 2020 z pohledu numerologie

RE: Rok 2020 z pohledu numerologie

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.