Jarní dekorace, které frčí v roce 2018 - vyrobte si je doma

img
12. 04. 2018 Přečteno: 1061x

Na jarní dekorace nejsou potřeba tisíce korun. Některé vytvoříte z toho, co máte běžně doma. Na jiné vám bude stačit špetka fantazie a trpělivosti.…

Jaro je tady v plné parádě a s ním i čerstvé květiny, bylinky a všechno živé. Jaké jarní dekorace zvolit letos? Které jsou in a vytvoříte si je hravě doma? Připravili jsme pro vás článek plný jarní inspirace. Užijte si ho. 

Jaro nám oficiálně začalo už 21. března a přestože jeho začátky nevypadaly podle počasí nijak optimisticky, teď už se nám sluníčko ukazuje v celé své kráse. K jaru patří nový život - příroda se probouzí a všechno kvete, bují a pučí. Naše jarní dekorace, které jsme pro vás vybrali, vám přenesou kousek jara i k vám domů. 

Čtěte také:

Jarní únava postihne téměř každého! Příznakem je nachlazení i špatná nálada

Jarní dekorace a výzdoba pro vaši inspiraci

Na jarní dekorace nejsou potřeba tisíce korun. Některé vytvoříte z toho, co máte běžně doma. Na jiné vám bude stačit špetka fantazie a trpělivosti. Podívejte se, jaká jarní výzdoba letos frčí.  

Čerstvé květiny ve váze táhnou, jako každý rok

Nevěřili byste, jak moc dokážou atmosféru u vás doma pozvednout čerstvé květiny. Nemusíte hned vykoupit květinářství, stačí když si z příští procházky do lesa odnesete větvičku rozkvetlé třešně nebo jabloně. Vsaďte také na jarní vůně, jakými jsou růže, fialky, šeřík nebo třešeň.

Jarní dekorace a inspirace4