gazebo-698650_1920

 

Společnost Metal Forming s.r.o. se sídlem v obci Jiříkov (okr. Děčín) se řadu let specializuje na výrobu a prodej kování pro stavbu pergol, altánů a jiných staveb ze dřeva. Pro klienty z řad tesařů, stavařů i kutilů zajišťuje bezplatné poradenství při výběru a montáži. Zákazníkům zajišťuje jak maloobchodní, tak velkoobchodní prodej.

Nechte si poradit při výběru tesařského kování

Plánujete výstavbu pergoly, venkovního altánu, terasy nebo jiné rozměrnější dřevěné stavby, která vyžaduje kvalitní kotvení a spojení jednotlivých prvků? Pak se obraťte na výrobce a velkoobchodního i maloobchodního prodejce tesařského kování Metal Forming. Společnost se výrobou tesařských komponentů zabývá dlouhá léta a ráda vám pomůže s výběrem i se samotným montážním postupem.

Bezplatné konzultace a poradenství

Společnost Metal Forming s.r.o. se sídlem v obci Jiříkov (okr. Děčín) není pouhým dodavatelem tesařského kování. Firma klade důraz na vstřícný a profesionální přístup, proto svým zákazníkům poskytuje bezplatné poradenství a odborné konzultace. Tým zkušených profesionálů vám pomůže s výběrem vhodného konstrukčního prvku, informuje vás o jeho vlastnostech a možnostech využití. Doporučí také nejvhodnější montážní postup a podívá se i na typ vaší konstrukce.

Před stavbou pergoly, altánu nebo jiné dřevěné stavby se poraďte se odborníky, kteří vyberou vhodný typ kování. Budete mít jistotu maximální stability a bezproblémové funkčnosti. Metal Forming vyrábí kování z kvalitních materiálů a opatřuje je povrchovou úpravou zajišťující zvýšenou odolnost vůči korozi. Tesařské kování vám proto bude dobře sloužit řadu let bez degradace materiálu. Společnost vám předá cenné rady i ohledně údržby a ochrany kování či dalších konstrukčních dílů.

Rozsah nabízeného sortimentu vás překvapí

Výrobce Metal Forming přizpůsobuje aktuální nabídku potřebám a poptávce ze strany klientů. Z rozsáhlé nabídky produktů si tak vyberou firmy, řemeslníci i kutilové, kteří se do výroby pergoly či jiné konstrukce pouští svépomocí. Co vše v e-shopu s tesařským kováním naleznete? K dispozici jsou například úhelníky, spojovací desky, patky či trámové botky (skryté i uzavřené). V nabídce nechybí ani kotevní prvky, spárové kotvy i pásové kotvy s okem. V obchodě narazíte i na pravidelné akce a slevy, které jsou poskytované jak při velkoobchodním, tak maloobchodním prodeji.

 

 

METAL 3+
METAL 2+
metal+

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte