Purina_obr_hl_str

PURINA®: kvalitní krmivo pro psy a kočky

Krmiva PURINA patří mezi nejznámější a nejoblíbenější na trhu. Jsou vyvinuta odborníky na výživu psů a koček a poskytují jim veškeré potřebné živiny s ohledem na věk, velikost či zdravotní omezení zvířete. Poměr výživových látek je upraven tak, aby poskytl domácímu mazlíčkovi vše pro zdravý vývoj, fyzickou i psychickou pohodu

krmivo pro zvířata • optimální poměr živin • kvalitní produkty

Probiotika pro psy a kočky

Co jsou probiotika? 

Veterinární probiotika jsou živé prospěšné bakterie, které podporují zdraví střev a mohou také podpořit funkce imunitního systému u psů a u koček. 

Bakterie: dobré nebo špatné? 

Střeva každého psa nebo kočky jsou domovem mnoha miliard bakterií, tisíců různých kmenů, prospěšných i potenciálně škodlivých. Ve zdravém střevě jsou „dobré’’ a „špatné’’ bakterie v rovnováze, která však může být narušena událostmi jako jsou stres, onemocnění nebo podávání antibiotik. Přidání probiotik ke krmivu pomáhá obnovit zdraví střev

Příznivé účinky probiotik 

U lidí jsou velmi dobře známy příznivé účinky probiotik. Živé bakterie z jogurtu dokáží nastolit rovnováhu mezi dobrými a špatnými bakteriemi ve střevě, což napomáhá posílení imunity. Probiotika jsou schopna také obnovit populaci prospěšných bakterií ve střevě po podávání antibiotik. Dobrou zprávou je, že probiotika mohou nabídnout stejný zdravotní přínos také kočkám a psům.

Přidáním probiotik ke krmivu můžete podpořit přirozenou obranyschopnost svých miláčků, zdraví trávicího traktu a pomoci zvířeti v období stresu nebo onemocnění.

"Přidání jednoho sáčku denně k běžnému krmivu vašeho zvířete je vědecky prokazatelně účinné při podpoře zdraví střev a posílení odolnosti imunitního systému."

Kdy použít probiotikum FortiFlora® 

  • Při podráždění trávicího traktu a problémech s trávením, při gastroenteritidě, průjmu, plynatosti a měkké stolici
  • Během stresujících období jako jsou pobyt v hotelu pro psy nebo pro kočky, stěhování, cestování, setkání s novými zvířaty, výstavy nebo hospitalizace. 
  • Po léčbě antibiotiky, kdy mohou být ve střevě zničeny špatné i dobré bakterie. FortiFlora® dokáže ve střevě obnovit populaci prospěšných bakterií. Pro maximální účinek přidávejte probiotikum FortiFlora® ke krmivu vašeho zvířete denně před, během i po léčbě antibiotiky. 
  • Pro štěňata a koťata může být FortiFlora® prospěšná během odstavu, po vakcinaci, při příchodu do nového domova, a to nejen pro podporu zdraví střev, ale i pro podporu vyvíjejícího se imunitního systému. 
  • Pro starší zvířata, u nichž může být rovnováha ve střevě snadněji narušena. FortiFlora® jim poskytuje extra podporu pro udržení zdraví. 

Krmný návod - 1 sáček denně

Není potřeba přizpůsobovat dávku probiotika FortiFlora® hmotnosti nebo velikosti vašeho zvířete. Důležité je denně zvířeti podat celý obsah jednoho sáčku

Pro více informací, jak může FortiFlora® pomoci vašemu zvířeti, kontaktujte svého veterinárního lékaře.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte