Hledáte v Českých Budějovicích zkušené a seriózní pojišťovací makléře, kteří vám navrhnou optimální pojištění, u něhož zbytečně nepřeplatíte? Pak se obraťte na společnost Petřík Brokers, a.s., která se v oblasti pojišťovnictví pohybuje již od roku 1997. Za dobu svého působení si společnost vybudovala velkou nezávislou síť specialistů, kteří se soustavně vzdělávají a sledují novinky i aktuální produkty všech pojišťovacích institucí. Společnost se věnuje oblasti pojištění průmyslu, zdravotnictví, zemědělství, školství, komunální sféry i občanů.

Odborníci na všechny typy pojištění

Specialisté z Petřík Brokers, a.s. mají zkušenosti se sjednáváním všech typů pojištění, a to jak pro fyzické, tak právnické osoby. Vedle tradičních typů pojistných produktů (životní, havarijní, povinné ručení) se postará také o pojištění zvířat včetně zemědělských, o pojištění zemědělských plodin, právní ochrany nebo třeba úpadku cestovních kanceláří.

Pojišťovací makléřství sídlící v Českých Budějovicích spolupracuje se všemi významnými pojišťovnami. Patří mezi jejich vážené obchodní partnery, a tak je schopné svým zákazníkům vyjednat nejvhodnější a cenově nejvýhodnější pojištění na trhu. Společnost se také zabývá oblastí likvidace pojistných událostí, díky níž je řešení případných pojistných událostí rychlé a bezstarostné. Díky bezproblémové komunikaci a profesionálnímu přístupu se na společnost obrací stále více klientů.

Využijte on-line pojišťovacích služeb

Poohlížíte se po novém pojistném produktu a nevíte, jsou-li pro vás stávající smlouvy výhodné? Pak využijte on-line pojišťovacích služeb, které společnost Petřík Broker nabízí. Patří mezi ně například revize stávajících smluv, která pomůže odhalit špatné nastavení podmínek. Mezi další služby dostupné on-line patří revize pojistné události nebo rychlé zprostředkování likvidace.