Pět věcí, kterými ženy vytáčejí muže

img
10. 01. 2020

Jednou ze zásadních věcí, které lezou mužům na nervy je ženská neschopnost udržet tajemství. Pokud si muž něco začne se ženou, která se mu líbí, a…

Partnerské vztahy nebývají zrovna jednoduchou záležitostí. Existuje spousta vtipů o vzájemném porozumění mezi muži a ženami, počínaje tisícistránkovou příručkou na téma jak porozumět ženám a konče tím, že ženy říkají ne, když ve skutečnosti myslí ano. Čím vlastně mohou v milostném vztahu nejvíce naštvat muže?

Čtěte také:

Máte krizi v partnerství? Možná jen prožíváte karmický vztah

Určitě by toho bylo více než si jen dokážeme představit! Tímto ale svého partnera rozhodně nepotěšíte!

Milenecký vztah jako veřejné tajemství

Jednou ze zásadních věcí, které lezou mužům na nervy je ženská neschopnost udržet tajemství. Pokud si muž něco začne se ženou, která se mu líbí, a naváže s ní milostný vztah, zakrátko se to zpravidla dozví nejen všechny její kamarádky, ale nejspíše i celý ženský pracovní kolektiv. Dozví se o tom, jak muž vypadá, kolik vydělává, kde bydlí, z jaké pochází rodiny, jaké má přednosti a slabosti, a dokonce i to, jaký je v posteli.

Vůbec nejhorší ovšem je, když ženy řeší se svými kamarádkami problémy a neshody týkající se svého partnerského vztahu, anebo záležitosti, které se vztahují výhradně k jejich mužům. Muži pak zkrátka nevěří tomu, že by ženy někdy dokázaly udržet jazyk za zuby. I když se s něčím svěří jedné nejbližší kamarádce, ta to často pošle dál a roztroubí do celého světa.

Nebezpečné vztahy na pracovišti

Další problém může nastat v práci. Vždy je lepší držet se pravidla, co je v domě, není pro mě a nemíchat práci se zábavou. Obvykle se to totiž moc nevyplácí. Nejenže milenka či budoucí partnerka na základě první z věcí, kterými ženy vytáčejí muže nedokáže udržet tajemství a s nikým o tom nemluvit, ale obvykle se ani nedokáže chovat diskrétně, hlavně zpočátku vztahu. To znamená, že se na muže začne vrhat v nejnevhodnější chvíli, před bývalou partnerkou či před jeho podřízenými, případně mu poté v soukromí vyčte, že se k ní před druhými choval chladně a ani ji nepolíbil na přivítanou.

V každém vztahu je totiž vždy nejprve vhodné domluvit se na povaze vztahu, jaký budete udržovat, i jisté diskrétnosti, kterou budete zachovávat. Především v situacích, kdy si na pracovišti začne šéf se svou podřízenou, anebo je nedejbože někdo zadaný. To, co muže vytáčí na ženách, nebývá jen jejich nediskrétnost, ale i schopnost intrikařit, pomlouvat a získávat tak výhody pro sebe.

Nemluvte za jízdy s řidičem!

Nebezpečné vztahy mají své kouzlo, ale hrozí i to, že muži skutečně přeteče pohár trpělivosti. Kromě neschopnosti udržet tajemství a kromě nediskrétnosti ženy často používají svůj ostrý jazyk v další nejnevhodnější chvíli – za volantem. Nejenže zrovna v době největšího soustředění muže potřebují řešit své problémy, ale neumí mlčet ani tehdy, kdy je to vyloženě potřeba. Vůbec nejhorší situace nastává, když žena začne muži mluvit do řízení auta. Tak tohle už je opravdu mnohdy na rozchod!

muz zena auto

Že jsem si nevzala Pištu Hufnágla!

Jednou z velmi nepříjemných věcí, kterými ženy vytáčejí muže, je neustálé poukazování na druhé, srovnávání muže s jinými, anebo předhazování oblíbené věty, že si žena raději nevzala někoho jiného, protože s ním by to bylo všechno daleko jednodušší a lepší. Muži nesnášejí, když je žena srovnává s někým jiným, anebo jim dokonce vyčítá, že nejsou někým jiným, že se nechovají tak, jak by se zachoval někdo jiný a podobně. Co za tím stojí? Snad věčná nespokojenost ženského plémě?

Miluješ mě?

I když muž ženu miluje, neznamená to, že by jí lásku měl dokazovat slovy “Miluji tě” několikrát denně. Tohle je něco, co opravdu rozumné ženy po mužích žádat nemohou. Muž svou lásku nejčastěji dokazuje činy. A otázka “Miluješ mě?” v něm akorát tak probudí o to větší neochotu to své ženě říct.

Napsat komentář: Pět věcí, kterými ženy vytáčejí muže

RE: Pět věcí, kterými ženy vytáčejí muže

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.