Fotolia_39528095_Lc

     zdravý životní styl - hubnutí - energie do života

Výživové poradenství od společnosti MitoLife vám pomůže uvědomit si spojení přírody a jejích produktů s fyzickým i duševním zdravím každého z nás. Přírodní doplňky stravy a optimální výživa v případě potravinové intolerance, alergií, zažívacích potíží a jiných problémů nastartují zdravý životní styl plný energie a chuti do života i pohybu. 

Potravinová intolerance může vyvolat i vážnější zdravotní problémy

Potravinová intoleranceProtizánětlivá strava vás zbaví potíží a vrátí vás do normálního života.Příčinou všelijakých trávicích problémů, chronických zánětů, vyrážek, alergií, ekzémů, depresí, oslabení organismu i jiných nepříjemných a vleklých obtíží, je často potravinová intolerance. Tu člověk sám není téměř schopen odhalit, jelikož reakce na potravinu se dostavuje třeba až 3 dny po jejím pozření.

Řešení problémů, se kterými si už nevíte rady, přitom může být jednoduché. Správně zvolená protizánětlivá strava vás zbaví potíží a vrátí vás do normálního života. Firma MitoLife se specializuje na výživové poradenství a pomůže nastolit ve vašem těle pořádek, odhalit případné alergie a vypořádat se se všemi problémy, které vám ničí zdraví i krásu. Protizánětlivá strava působí navíc i jako prevence civilizačních chorob či podpora při řešení mnohých onemocnění.

Společnost MitoLife je výhradním distributorem testů ProImmunM, díky nimž může být odhalena potravinová intolerance až na 270 druhů potravin. Test potravinové intolerance je bezbolestný a spočívají v odběru krve, která je následně vyšetřena v německé laboratoři CTL&Ortholabor GmbH. Test vyhodnocuje imunitní reakce zprostředkované IgG imunoglobuliny.

Výsledky testu potravinové intolerance jsou základem pro výživové poradenství, jelikož prozradí, jakým potravinám by se člověk měl vyhýbat a jaké naopak konzumovat. Vynecháním prozánětlivých potravin umožníte tělu stabilizovat všechny své funkce a dostat se opět do formy. To výrazně pomůže také vašemu imunitnímu systému.

Známé alergenyTesty potravinové intolerance mohou odhalit nesnášenlivost až 270 druhů potravin.

Test potravinové intolerance je nezbytný pro sestavení správného jídelníčku a pro doporučení životního stylu, který odpovídá potřebám jedince. Bez znalosti individuálních reakcí těla na konkrétní potraviny totiž spolehlivý jídelníček není možné vytvořit. Strava, která je pro jednoho perfektní, může být pro jiného nezdravá. Budete-li nadále přijímat potraviny, na které máte alergii, byť mohou být jinak zdravé, nikdy nad svými problémy nezvítězíte.

Protizánětlivá strava je tedy základem jídelníčku, který vám bude vytvořen na míru právě na základě výsledků testů. Podpořit regeneraci organismu a správné zažívání můžete navíc i pomocí různých přírodních produktů, které vám v případě vašeho zájmu mohou být také doporučeny. Společnost MitoLife spolupracuje s výrobcem přírodních produktů na bázi mitochondriální medicíny TISSO Naturprodukte GmbH, který zaručuje prvotřídní kvalitu a účinnost svých výrobků. 

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte