pejsek5_1

systemická terapie - kurzy vzdělávání - koučink

Hlavními předměty činnosti společnosti Gaudia jsou systemická terapie, koučink a vzdělávání v oblasti osobního rozvoje, kariérního růstu a mezilidských vztahů. Centrum postmoderní psychoterapie sdružuje profesionály z oboru, kteří pomohou v partnerských krizích, se zvládnutím traumatu, stresu, úzkosti, při poruchách spánku a s dalšími obtížemi.

Kurzy komunikace pro laiky i odborníky

Kurzy vzdělávání a komunikaceKurzy vzdělávání a komunikaceVzdělávání je základ a teoretické informace jsou samozřejmě nezbytné, ať už je to psychoterapie, koučink nebo třeba kurzy komunikace. Nic se však nevyrovná tomu, kdy vám své zkušenosti předávají přímo lidé s bohatou praxí, kteří vědí, co skutečně funguje, jaké situace mohou nastat či jaká řešení se nejvíce osvědčila.

Ve společnosti Gaudia, kde nabízíme nejrůznější kurzy vzdělávání, ve kterých nehrozí, že byste si odnesli pouze naučené informace, ale zkušenosti žádné. Právě naopak - vše, co vám naše kurzy vzdělávání dají, jsou metody ověřené v praxi. 

Naučte se efektivně komunikovat

Naše kurzy vzdělávání a kurzy komunikace využijete v mnoha případech - ať už pracujete s lidmi, základem vaší práce je komunikace s klienty, působíte na vedoucí pozici v neziskové organizaci, potřebujete zapracovat na svém time managmentu, nebo se chcete naučit, jak nejlépe zvládat různé krizové situace. Z naší nabídky si vhodné kurzy vzdělávání a kurzy komunikace vybere každý, od psychoterapeutů přes kouče až po HR pracovníky či zdravotní sestry. 

Nabízíme kurzy vzdělávání a komunikace v oblastech:

  • práce s klientem
  • krize a jak ji řešit
  • koučink
  • práce s umírajícími a jejich blízkými
  • psychoterapeutický výcvik
  • time management
  • supervize
  • prevence syndromu vyhoření
více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte