Martin Hučín: elektroinstalace a revize plynových zařízení, Hostivice

Firma Martina Hučína se sídlem v obci Hostivice se zaměřuje na elektroinstalační a plynařské práce. Ať už potřebujete zajistit realizaci nové elektroinstalace, nebo třeba připojit plynový spotřebič, obraťte se na zmiňovanou firmu. V oboru působí řadu let, během kterých si získala řadu spokojených zákazníků. Martin Hučín klade důraz na individuální přístup ke každému zákazníkovi a vždy hledá nejvýhodnější řešení s ohledem na optimální poměr kvalita/cena. Při práci používá jen kvalitní materiály od ověřených výrobků, které zaručují bezproblémovou funkčnost a dlouhodobou životnosti.

Elektroinstalace a související činnosti

Jednou z oblastí, na které se firma Martina Hučína zaměřuje, jsou elektroinstalační práce. Zajišťuje montáže, kompletní provedení elektroinstalací i opravy elektrických spotřebičů. Své služby poskytuje jak v případě rozsáhlých rekonstrukcí, tak realizací novostaveb. Provedené elektroinstalace odpovídají platným předpisům a vychází z požadavků zákazníka.

Máte jasnou představu o tom, v jakém místě se mají nacházet zásuvky, osvětlení, vypínače, domovní zvonky či slaboproudé rozvody? Zmiňovaná firma se postará o realizaci přesně podle vašeho zadání. Pomůže také s návrhem a doporučí nejvhodnější řešení s ohledem na vaše požadavky.

Plynařské práce

Vedle elektroinstalací se Martin Hučín specializuje také na plynařské práce. Zákazníkům z řad fyzických i právnických osob zajistí odborné revize plynových zařízení dle platných norem. Kromě domovních plynovodu zajistí revize i na průmyslových plynovodech a spotřebičích. Zajistí také úpravy a servisní prohlídky plynových spotřebičů, kotlů a sporáků.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Lunární náramek POZNÁNÍ

Ametyst s křišťálem pro klidnou a čistou mysl, napojení a…
Cena:
340