Lunární kalendář: Jak pečovat o vlasy podle fází Měsíce?

img
12. 03. 2020 Přečteno: 8382x

Lunární kalendář jasně říká, že je nejvhodnější doba k barvení tehdy, když měsíc stojí v některém zemském znamení. Tehdy barva na vlasech lépe drží.…

Lunární kalendář může být zejména pro ženy skvělým průvodcem v každodennosti, ať už se to týká diet, vaření, úklidu, péči o tělo, práci na zahradě, nebo péči o vlasy. Každá žena chce být krásná a je dobré vědět, kdy je nejlepší doba nechat si zkrátit konečky vlasů, kdy je vhodný čas k barvení vlasů, anebo k jejich stříhání a podobně. Poradíme vám, jak podle lunárního kalendáře nejlépe pečovat o své vlasy v březnu 2020.

Čtěte také:

Lunární magie a kouzla

Lunární kalendář 2020 a barvení vlasů

Lunární kalendář jasně říká, že je nejvhodnější doba k barvení tehdy, když měsíc stojí v některém zemském znamení. Tehdy barva na vlasech lépe drží. Ideální je k tomuto účelu měsíc v panně, a nejlépe přibývající měsíc. V dalších březnových dnech si můžeme pro barvení vlasů či návštěvu kadeřníka, melíry, trvalé a další náročnější práci s vlasy vybrat tyto dny: 17. a 18. března – to stojí měsíc v kozorohu. Eventuálně lze ještě nabarvit vlasy 27. března v pátek při postavení měsíce ve znamení býka. Tak to alespoň vidí lunární kalendář na rok 2020.

Lunární kalendář 2020 a nevhodné dny

Určitě si nebarvěte vlasy kolem 22. a 23. března, to stojí ubývající měsíc v rybách a barva by vám na vlasy nejspíše vůbec nechytla, anebo vám na nich dlouho nevydržela. Lunární kalendář ale sděluje, že v těchto dnech je ale vhodné důkladné mytí vlasů a zbavování se špíny a všeho nepotřebného.

Jarní detoxikace a očista organismu podle lunárního kalendáře – kdy je nejlepší s ní začít?

Pokud se chcete takzvaně odstřihnout od své minulosti a zbavit se většího porostu vlasů nebo už nepěkných dredů, směle do toho. V tuto dobu vám lunární kalendář přeje. Lze si také oholit chloupky na celém těle, hladká pokožka vám déle vydrží.

Lunární kalendář: Kdy zastřihnout konečky?

Na prosperující zastřihnutí konečků a ozdravení vlasů je možné se zaměřit ve dnech, kdy měsíc stojí ve lvu, v panně, nebo i ve vahách. Lunární kalendář v tento čas podobným aktivitám přeje. Podle lunárního kalendáře můžete využít dny do 13. března, poté ještě kolem 19. a 20. března. To stojí ubývající měsíc ve vodnáři a vlasy si můžete pročechrat, zastřihnout a vyfoukat, aby byly krásné. Nejlepší k česání, výživě a obohacení vlasů jsou dny, kdy stojí měsíc ve lvu. Lunární kalendář vám tak každý měsíc poradí, na kdy si máte tyto procedury naplánovat.

ČTĚTE DÁLE:

Lunární jóga a hormonální jóga

Sex podle Měsíce

Setí a sázení podle Měsíce

Napsat komentář: Lunární kalendář: Jak pečovat o vlasy podle fází Měsíce?

RE: Lunární kalendář: Jak pečovat o vlasy podle fází Měsíce?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.