Květinový horoskop 2020: Jste tulipán nebo vlčí mák? Květiny o vás leccos prozradí

img
16. 07. 2019 Přečteno: 5652x

Říká se, že květinou člověk poví vše. Záleží ale, jako květinu darujeme, jelikož každá má svůj význam a symboliku. Květinový horoskop vám řekne, jaká…

Klasické evropské znamení zvěrokruhu již všichni známe a víme, jaké vlastnosti a charakteristiky nám hvězdy přisuzují. Slyšeli jste ale o tom, že každý člověk má taktéž za symbol i květinu? Květinový horoskop propůjčuje lidem vlastnosti květin jako jsou levandule, vlčí mák nebo tulipán. Půvabná symbolika květin je skvělým prostředkem pro popsání charakterů jednotlivých znamení. Květinový horoskop 2020 o vás leccos napoví.

Čtěte také:

Květinový horoskop pro všechna znamení

Květinový horoskop 2020

Říká se, že květinou člověk poví vše. Záleží ale, jako květinu darujeme, jelikož každá má svůj význam a symboliku. Květinový horoskop vám řekne, jaká květina je vám přisouzena a jaké se k vám na základě toho pojí vlastnosti a charakteristika. Budete možná překvapeni. Květinový horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (květinový horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také obecnou charakteristiku květinového horoskopu

Květinový horoskop 2020: Narcis

(21. 1 - 19. 2)

Květinový horoskop 2020 propůjčuje lidem narozených ve znamení Narcisu vytrvalost, klid a soustředěnost. Dokážete dosahovat vysokého postavení. Spoléháte se jen na sebe, díky čemuž dosahujete úspěchů. Pozor ale na to, aby se z vás nestal osamělý individualista.

I když vás rok 2020 bude vyzývat k radikálním změnám, vše dobře zvažte. Držte se svého úsudku a buďte věrni svým zásadám. Velká změna pro vás nemusí být vždy tou pravou volbou, která vás udělá šťastnějšími.

Zkuste více chodit do společnosti a neuzavírejte se světu. Nemusíte vše zvládat sami. Zkuste si při potížích říci o pomoc.

Květinový horoskop 2020: Pomněnka

(20. 2 - 20. 3)

Lidé narozeni ve znamení Pomněnky jsou něžní, citliví a zdvořilí. Někdy máte problémy oddělit skutečnost od snů, jelikož až příliš fantazírujete. Díky své jemnosti a empatii jste skvělými rádci a vyhledávanými vrbami.

I když jste ve své povaze plaší, snažte se trochu otrkat. Do života vám přijde několik zajímavých příležitostí, které byste si neměli nechat kvůli své plachosti uniknout. Ostré lokty jsou někdy potřeba.

Ve svém vztahu projevujte více lásky. Partnera můžete snadno ztratit svou lhostejností. A pozor na nevěru. Té byste se měli velkým obloukem vyhnout.

Květinový horoskop 2020: Levandule

(21. 3 - 20. 4)

Levandule symbolizuje hlavně energii, zdraví a vůdčí schopnosti. Lidé narozeni v tomto znamení patří mezi odvážné a rozhodné. Žijete okamžikem a netrápíte se příliš minulostí nebo budoucností.

Květinový horoskop 2020 vám přinese několik porážek, se kterými se budete těžko smiřovat. Za svými cíli někdy dokážete jít i přes mrtvoly, což byste měli zvážit. Nechcete přeci ublížit svým blízkým. Měli byste se naučit poslouchat své nadřízené a nechovat se tak, že víte vše nejlíp.

Na dovolené si dávejte pozor na své zdraví a nehrňte se do aktivit, které příliš neznáte. Mohli byste si ublížit.

kvetinovy horoskop 20204 

Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

Květinový horoskop 2020: Vlčí mák

(21. 4 - 21. 5)

Máte veselou a dobrosrdečnou povahu a toužíte po harmonickém životu. Rádi bavíte okolí, a proto jste vyhledávaní společníci na každé akci. Dáváte přednost dobrému jídlu a vínu, vyznačujete se dobrým vkusem na své partnery.

Rok 2020 vám přinese mnoho zábavy a dobrodružství, ale také pracovní vytížení. Pokud nebudete stíhat, nezapomeňte si říci o pomoc. Díky vaší sympatické povaze a neustálému úsměvu na tváři vám vyjde každý vstříc. Nezneužívejte toho ale.

Květinový horoskop 2020 vám do života přinese zajímavé lidi, kteří vás v životě posunou dále. Pokud jste sami, můžete očekávat žhavý milostný vztah.

Květinový horoskop 2020: Tulipán

(22. 5 - 21. 6)

Pokud jste narození ve znamení Tulipánu, jste velmi dobrými řečníky, jste taktéž dynamičtí, energičtí a máte silnou vůli. Dokážete skvěle využít znalostí pro dosažení svých cílů. Mezi negativní vlastnosti patří nerozhodnost a zvědavost, což vás může někdy přivést do maléru.

Květinový horoskop 2020 vám předpovídá skvělý rok plný energie, nadšení a zajímavých výzev. Čeká vás několik změn, a to jak v osobním tak profesním životě. Se vším se ale poperete s nadhledem a některé změny dokonce budete vyhledávat vy sami.

Dávejte si v práci pozor, s kým mluvíte. Někteří kolegové nejsou takoví, jací se zdají být. Vaše zvědavost a upovídanost by vás mohla dostat do konfliktu s kolegy i nadřízenými.

Květinový horoskop 2020: Kopretina

(22. 6 - 22. 7)

Zrozenci ve znamení Kopretiny jsou snílci, romantici, jsou velice vnímaví a empatičtí. Tyto všechny vlastnosti dokážete skvěle využít ve svůj prospěch. Trvá vám déle, než se otevřete ostatním, jelikož jste se již mnohokrát zklamali a ztratili jste ve druhé důvěru.

Díky klidné povaze budete řešit problémy s chladnou hlavou a všechny nastražené překážky zvládnete levou zadní. Zkuste ale pootevřít své uzavřené srdce. Jen tak můžete do svého života vpustit lásku nebo nové přátele.

V práci můžete očekávat finanční přilepšení. Nebuďte ale skrblíci a dopřejte sobě i svým blízkým trochu zábavy, kupte si něco hezkého anebo dobře investujte.

Květinový horoskop 2020: Slunečnice

(23. 7 - 23. 8)

Květinový horoskop 2020 propůjčuje lidem narozených ve znamení Slunečnice optimistický pohled na svět, veselou náladu a neobyčejnou bystrost. Někdy jste ale až příliš hrdí a vaše autorita se snadno promění v aroganci. Jste ambiciózní a jdete si vždy za svým.

Po celý rok se nebudete nudit a budete vždy něčím zaměstnaní. A rozhodně nebudete ani sami. Vždy kolem sebe budete mít mnoho přátel, kteří vás zabaví. Hlavně na podzim je budete potřebovat, jelikož vás čeká několik špatných zpráv.

Pozor byste si měli dávat na svou hrdost. Někdy je lepší ji polknout a vyhnout se konfliktům. Na to byste měli pamatovat.

kvetinovy horoskop 20203 

Květinový horoskop 2020: Lilie

(24. 8 - 23. 9)

Lidé narození ve znamení Lilie dokáží rychle odhadnout druhé lidi, mají logické myšlení a jsou realističtí. Promýšlíte do detailu nejen svou práci, ale každý krok ve svém životě. To vás může někdy brzdit, proto je mnohdy lepší nechat všemu volný průběh.

Květinový horoskop 2020 má pro vás přichystáno mnoho výzev. Vždy vše ale dobře promyslíte a vyberete si správně. Mezi přáteli se objeví někdo, kdo vám bude lhát, vy ho ale rychle odhalíte. Dokážete však odpustit, a proto vás mají lidé tak rádi.

Nepřehánějte to s úklidem. Ne vše kolem vás musí mít své pevně dané místo. Zkuste si užít trochu více zábavy, volnosti a otevřete mysl nečekaným věcem.

Květinový horoskop 2020: Chryzantéma

(24. 9 - 23. 10)

Pokud jste narozeni ve znamení Chryzantémy, pak patříte mezi neklidné lidi, kteří jsou plní rozporů. Máte dobromyslnou a příjemnou povahu, ale dokážete se i pohádat. Vaší pravdomluvnosti si lidé velmi cení. Dokážete říci nahlas i věci, kterým se ostatní vyhýbají.

Květinový horoskop 2020 vám předpovídá rok plný zdraví, pohody a splněných přání. Díky vašemu smyslu pro spravedlnost a porozumění získáte v práci lepší pozici. Pozor byste si měli dát na svůj osobní život. Když budete svého partnera neustále podezřívat, dlouho si ho neudržíte.

Květinový horoskop 2020: Leknín

(24. 10 - 22. 11)

Zrozenci ve znamení Leknínu jsou svůdní a fyzicky velice přitažliví. Jste nezávislí, energičtí a rozhodní, což se vám bude v roce 2020 velice hodit. Díky tomu, jak hýříte nápady, si vás každý rychle oblíbí, tudíž patříte mezi okouzlující partnery.

Květinový horoskop 2020 vám radí, abyste se přestali ve své mysli mučit minulostí a zaměřili se více na přítomnost. Emoce s vámi budou často cloumat, ale zkuste je držet na uzdě. Vše, na co sáhnete, dotáhnete zdárně do konce.

Pokud budete muset v rámci práce vystoupit před lidmi, tak se nebojte. Máte skvělé komunikační a řečnické schopnosti.

 kvetinovy horoskop 20201

Květinový horoskop 2020: Růže

(23. 11 - 21. 12)

Růže patří mezi královny květin, ale pozor, velice snadno se můžete poranit o trny. Patříte mezi nejaktivnější lidi, jste optimističtí, svobodní a plní ideálů. Zá nálada se vás nedrží dlouho. Jste upřímní, ale víte, kdy máte promluvit a kdy raději mlčet.

Váš květinový horoskop 2020 vám nabízí mnoho dobrého. Otevřou se vám nové dveře ve vašem životě, ze kterých budete nadšeni. Důležitý pro vás bude vás domov a rodina, pro které uděláte cokoliv na světě.

Po celý rok budete zdraví, ovšem pozor byste s měli dávat na nebezpečné aktivity. Ne vždy dokážete odhadnout své síly.

Květinový horoskop 2020: Hořec

(22. 12 - 20. 1)

Lidé narození ve znamení Hořce jsou houževnatí a jdou si tvrdě za svým. Nemáte rádi rizika a improvizaci, potřebujete mít vše jasně nalinkované. I když jste veselí, ve své podstatě jste vážní, zodpovědní a spolehliví.

Dokážete vždy udržet tajemství, a proto si k vám bude mnoho lidí chodit pro radu. Květinový horoskop 2020 vám přichystal mnoho možností, jak pomoci svému okolí a vy se toho zhostíte s grácií. Nikoho nenecháte na holičkách.

I když se snažíte neukazovat své slabosti a bolesti, měli byste si také nechat pomoci. Nemůžete vše zvládnout sami a ještě pomáhat dalším. Věnujte se i sami sobě.

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Napsat komentář: Květinový horoskop 2020: Jste tulipán nebo vlčí mák? Květiny o vás leccos prozradí

RE: Květinový horoskop 2020: Jste tulipán nebo vlčí mák? Květiny o vás leccos prozradí

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.