Fotolia_169996584_XS

Vyvážená strava pro štěňata i dospělé psy

Kvalitní krmivo pro psy K-9 je komplexní strava s vyváženým poměrem živin pro štěňata i dospělé psy. Krmivo je vyrobené z kuřecího masa a obsahuje potřebné vitamíny a minerální látky. Suché granule kanadské značky si zakládají na tradiční receptuře, která byla vyvinuta veterináři. Dopřejte svým mazlíčkům energii i živiny v krmivu, které jim bude chutnat. 

tradiční receptura • vyvážené složení • vitamíny a minerály

Kvalitní krmivo K-9 pro spokojený psí život plný energie

Krmiva K-9 si zakládají na dlouhodobé tradici a kvalitě osvědčené zákazníky i odborníky. Kanadská firma Nutram má více než 30letou tradici a od roku 1993 působí i na českém trhu. Kompletní řada kvalitních krmiv vyrobených z kuřecího masa zajistí vyváženou stravu pro každého psa i kočku. 

Kvalitní krmiva pro psy značky K-9 nepodléhají módním výživovým trendům. Vyvážená receptura sestavená kanadským veterinárním lékařem uspokojuje již mnoho generací zdravých a dlouhověkých psů, a proto není důvod ji měnit. Suché granulové krmivo zajišťuje optimální přísun bílkovin, tuků, sacharidů, minerálních látek a vitaminů, které pokryjí veškeré potřeby psů podle stáří, kondice a zatížení. 

Kvalitní krmivo s vyváženým složením pro každého psa

Značka K-9 je zařazena ve světovém žebříčku do vyšší střední třídy s příznivou kombinací ceny a kvality. Pes není býložravec ani čistý masožravec. Toho se krmiva K-9 drží, a proto ve své receptuře vyváženě kombinují přísun kvalitních živočišných bílkovin spolu s obilovinami, bramborami a dalšími zdroji potřebných živin. Osvědčené složení kombinuje kvalitní kuřecí maso s rostlinnými složkami, vitamíny a minerály, díky čemuž nejsou potřeba další doplňky stravy.

Lehká stravitelnost a kuřecí maso nejvyšší kvality zajišťuje bezpečné trávení a vylučování pro všechna plemena psů. Složení vychází z dlouhodobě osvědčené tradice krmiv K-9, které si zakládají na kvalitě a vyváženosti všech látek. Hlavním cílem je spokojený a dlouhý život vašeho mazlíčka. 

Kvalitní granule pro psy značky K-9 hojně odebírají ozbrojené složky a sportovní chovatelé. Veterináři doporučují suché granule i pro bezproblémový růst štěňat. Složení uzpůsobené k co nejlepší stravitelnosti je vhodné jako dieta při problémech s trávením nebo kožních onemocněních

Suché granule pro psy i kočky

Privátní kanadská společnost Nutram Pet Production vyrábí prémiové suché granule pro psy i kočky a rozváží je do více než 25 zemí světa. Feline Perfection je kvalitní krmivo pro kočky všech věkových kategorií. Složení je přímo uzpůsobeno potřebám koček s přídavkem brusinek a se sníženým obsahem hořčíku. Stejně jako kvalitní krmivo pro psy je základní složkou živočišná bílkovina drůbežího původu. Krmivo je kompletním zdrojem energie, živin a vitaminů pro zdraví vaší kočky.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte