Purina_obr_hl_str

PURINA®: kvalitní krmivo pro psy a kočky

Krmiva PURINA patří mezi nejznámější a nejoblíbenější na trhu. Jsou vyvinuta odborníky na výživu psů a koček a poskytují jim veškeré potřebné živiny s ohledem na věk, velikost či zdravotní omezení zvířete. Poměr výživových látek je upraven tak, aby poskytl domácímu mazlíčkovi vše pro zdravý vývoj, fyzickou i psychickou pohodu

krmivo pro zvířata • optimální poměr živin • kvalitní produkty

Proč vybrat krmivo PURINA PRO PLAN pro kočky

Každá kočka má rozdílné nutriční potřeby, které se v průběhu jejího života mění. Sortiment krmiv PURINA PRO PLAN je speciálně vytvořený tak, aby poskytl kočkám výživu odpovídající jejich specifickým potřebám a etapě jejího života.

 kočky2

Jsme přesvědčeni o tom, že v péči o Vaši kočku nemůžeme opomenout ani ten nejmenší detail. Kvalita a bezpečnost krmiva pro kočky jsou pro nás nejvyšší prioritou. Proto je krmivo PURINA PRO PLAN vytvořené odborníky na výživu a má vědecky ověřený přínos pro zdraví Vaší kočky. Díky tomu pomáhá podpořit její pohodu během celého života – od podpory imunity u koťat k podpoře zdraví ledvin u dospělých koček.

 

Výživa na vědeckém základě

 

Každé krmivo ze sortimentu PURINA PRO PLAN obsahuje jedinečnou kombinaci živin, která podporuje kočku na její cestě životem a poskytují ji kompletní stravu odpovídající jejím nárokům.

 kočky3

Krmiva řady PURINA PRO PLAN ORIGINAL podporují zdraví v každé etapě života kočky. Krmiva jsou obohacena například o kombinací živin OPTISTART, pro podporu imunitního systému u koťat, nebo LONGEVIS, která prokazatelně prodlužuje zdravý život kočky.

 

PURINA PRO PLAN STERILISED naplňuje nutriční potřeby koček po kastraci/sterilizaci. Ty mají obvykle větší chuť k příjmu krmiva a nižší kalorický výdaj. Díky tomu mohou kastrované/sterilizované kočky snadněji přibírat na váze. 

 

Kočky s citlivým trávením, nebo mlsným jazýčkem jistě ocení krmivo PURINA PRO PLAN DELICATE. Toto krmivo je připravené z vybraných zdrojů bílkovin a snižuje tak pravděpodobnost vzniku nepříznivé reakce. Chutná receptura pak zvyšuje chutnost krmiva.

 kočky 1

 

Chci se dozvědět více o krmivu Purina PRO PLAN pro kočky

 

Mnoho koček, zejména dlouhosrstých, může mít citlivou kůži nebo být náchylných ke tvorbě smotků chlupů. Krmivo PURINA PRO PLAN ELEGANT připravené veterináři a odborníky na výživu obsahuje specifickou kombinaci živin, která podporuje zdravou kůži a krásnou srst. 

 

Receptura krmiva PURINA PRO PLAN LIGHT je vytvořená pro méně aktivní kočky a pro kočky s nadváhou. Vysoký obsah bílkovin, nižší obsah tuku a přidaná vláknina pomáhají kočce dostat se znovu do formy a udržet si zdravou tělesnou hmotnost.

 

 

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte