Kovářské výhně, s.r.o.: výroba a prodej plynových kovářských výhní

Ať už patříte mezi profesionální kováře, nebo se kovářskému řemeslu věnujete ve volném čase, potvrdíte nám, že bez pořádné výhně toho moc nezmůžete. Kvalitní kovářská výheň je naprostý základ! Své o tom ví i společnost Kovářské výhně, s.r.o., která se již přes 25 let zaměřuje na vývoj, výrobu a prodej plynových výhní vysoké kvality.

Kovářské výhně pro profesionály i amatéry

Společnost Kovářské výhně, s.r.o. se sídlem v obci Spojil (okres Pardubice) je přímým výrobcem výhní. Výrobky po dlouhá léta slouží všem, kteří si již plynovou výheň zakoupili. Dodávané výhně s oblibou používají profesionální kováři, zámečnické firmy, amatérští kováři, kutilové i školy. Vyráběné výhně jsou originální a disponují všemi atesty. Můžete si je zakoupit online prostřednictvím internetových stránek, po domluvě můžete navštívit i provozovnu ve Spojle, kde vám je rádi předvedou.

Výhody plynových výhní

Zmiňovaná firma se dlouhodobě specializuje na výrobu plynových výhní. Uživatelům přináší řadu výhod, ať už jde o vysoký výkon, nebo nízkou spotřebu. Ve srovnání s jinými typy výhní je jejich provoz levný a rychlý, a tak jsou současně ekologické. Velmi rychle se ohřejí na potřebnou teplotu, kterou udrží stabilní i při dlouhodobém používání. Navíc jsou lehké, a tak se dají jednoduše přesunout na potřebné místo. Plynová kovářská výheň je vybavená samostatně ovládaným hořákem, který umožňuje vysokou produktivitu. Proto se tyto typy výhní využívají i pro sériovou výrobu.

Nástavné tunely i plynové hořáky

Kromě samotných výhní dodává společnost Kovářské výhně, s.r.o. i doplňující sortiment, mezi který patří především nástavné tunely a plynové hořáky. Svým zákazníkům pomůže s výběrem vhodného typu výhně s ohledem na jejich požadavky. V případě potřeby zajistí profesionální záruční i pozáruční servis a poradí s postupem údržby zařízení.

ABC bazar – zastavárna Kralupy nad Vltavou a Praha

Husitská 50, 252 66 Praha 3
+420 731 480 172
Výhodné ceny a pestrá paleta zboží, jehož nabídka se denně obměňuje. To je ABC bazar a zastavárna s pobočkami v Kralupech nad Vltavou a v Praze 3. Zakoupit zde můžete nejenom použité, ale i nové zboží a vybírat je možné z více než 900 položek na zhruba 70m2. Produkty, které momentálně nejsou skladem, jsou pro zákazníky dostupné nejpozději do 48 hodin od objednání, navíc za původní, velmi příznivé ceny. V případě, že klienti potřebují řešit přechodný nedostatek finančních prostředků, mohou přijít požádat o hotovostní půjčku na ruku, zajištěnou movitými předměty. Bazarový prodej se zárukami Ani bazarový prodej neznamená koupi zboží bez zákonných záruk. ABC bazar a zastavárna Kralupy nad Vltavou a Praha 3 se řídí ustanoveními obchodního zákoníku a garantuje zákazníkům jejich dodržování. Například u mobilních telefonů je poskytována lhůta pro odzkoušení baterie. Záruka na ni a všechno spotřební zboží je 6 měsíců. ABC bazar a zastavárna Kralupy nad Labem a Praha 3 také nabízí likvidaci pozůstalosti. Zastavárna Kralupy nad Vltavou a Praha 3 Pokud se ocitnete v situaci, kdy naléhavě a rychle potřebujete finanční hotovost, stačí si pro ni přijít k nám. Zastavárna Kralupy nad Vltavou a Praha 3 poskytuje peněžní prostředky oproti ručení movitými předměty. Od klientů bereme do zástavy zlato, funkční spotřební elektroniku, domácí spotřebiče, veškeré sportovní potřeby, mobilní telefony, nářadí či motorová vozidla. Komisní prodej bez účtování skladného Máte věci, které již nepotřebujete? Nemusíte se namáhat s hledáním kupce. ABC bazar a zastavárna Kralupy nad Vltavou a Praha 3 za vás zprostředkuje jejich prodej. Až do prodeje koncovému zákazníkovi je zboží stále majetkem klienta, který dal zboží do komisního prodeje. ABC bazar a zastavárna si pouze účtují předem dohodnutou provizi z prodeje. V případě, že se vaše věci nepodaří prodat, není účtováno žádné skladné. Vše je maximálně transparentní a naprosto korektní vůči zákazníkům. Neváhejte se proto obrátit na firmu s tradicí a dobrou pověstí - ABC bazar a zastavárnu Kralupy nad Vltavou a Praha 3.

Vysokozdvižné montážní plošiny k pronájmu po celé republice

U Strouhy 176/4, 739 32 Vratimov
+420 596 733 426
Vysokozdvižné plošiny různých typů k pronájmu za příznivé ceny nabízí firma Vladimíra Pánka. Vysokozdvižné a montážní plošiny využijete na stavbě, při opravách fasád domů nebo k řezání stromů ve výšce. Firma působí ve městě Ostrava, ale vozíky půjčuje v celém Moravskoslezském kraji, v případě zájmu i v rámci celé republiky. Vysokozdvižné plošiny různých typů Vysokozdvižné plošiny firma nabízí v několika variantách, které se liší svými vlastnostmi a slouží různým účelům. Vysokozdvižné plošiny MP 27-2 jsou vhodné pro opravy vedení vysokého napětí a pro těžké mechanické práce na stavbách i v terénu. Pro nižší práce ve výškách, jako je řezání stromů a dřevin, využijete hydraulickou plošinu MP 16 nebo automobilovou plošinu MP 13 H. K montážním pracím v terénu nebo na stavbě zvolte pronájem samohybné montážní plošiny ATJ 180. Potřebujete-li vysokozdvižné plošiny pro práci v halách s rovným povrchem k opravám technologií nebo elektrikářským pracím, pronajměte si bateriové klouboteleskopické plošiny Manitou AET 150. Na nátěry a opravy fasád můžete využít nůžkovou dieselovou plošinu Haulote H 15SX. Vysokozdvižné plošiny za příznivé ceny Vysokozdvižné montážní plošiny si můžete vypůjčit za příznivé ceny. Ty se pohybují od 470 korun za hodinu dle vybraného typu plošiny, k ceně se připočítává i sazba za převoz vozíku na dohodnuté místo. Všechny plošiny splňují přísnou emisní normu EURO 5 a mají stálý pohon všech kol. Jejich maximální dosah je 27 metrů v závislosti na typu plošiny. 
Společnost PEŠEK technology spol. s r.o. se zabývá prodejem stříkacích zařízení a průmyslových barev. Firma sídlí v Plzni pod vedením Ing. Libora Peška, který se aplikacím nátěrových hmot věnuje již od roku 1998. V současné době poskytuje firma komplexní služby v oboru aplikace barev, od poradenství přes prodej až po servis stříkacího zařízení. Prodej stříkacích zařízení Hlavní činností společnosti PEŠEK technology je prodej kvalitních stříkacích zařízení pro průmyslové využití. Prodává pouze kvalitní a osvědčené produkty od světových výrobců. V současné době od pana Ing. Peška zakoupíte stříkací zařízení od firem Walther Pilot, Wagner Colora, Titan či GRACO. Nabízený sortiment je pestrý a odpovídá různým požadavkům při nanášení nátěrových hmot. Klient si tak vybere přesně takové zařízení, které odpovídá jeho požadavkům. O nabízené produkty mají zájem především lakýrníci a malíři. Firma nabízí k prodeji elektrická membránová či pístová čerpadla, hvlp systémy, pistole, pneumatická stříkací zařízení, servisní sady nebo zařízení pro ohřev barvy či tvorbu čar. Poradenství a servis Kromě samotného prodeje stříkacích zařízení v Plzni se Ing. Libor Pešek zabývá odbornou poradenskou činností a servisem. Klientům poradí v oblastech ekologie a ekonomiky nanášení nátěrových hmot. Rovněž vytvoří návrh vhodných nátěrových systémů. Díky profesionálnímu poradenství využijete potenciál stříkacích zařízení naplno. Firma provádí také kompletní servis, od zaškolení obsluhy přes údržbu po opravy. Vysoká kvalifikace a odborné znalosti Ing. Pešek se problematice nanášení nátěrových hmot věnuje už téměř 20 let. V rámci zvyšování kvalifikace se zúčastnil řad školení na jednotlivé aplikační systémy v Německu. Absolvoval také technologické zkoušky nanášení barev na automatizovaných a robotizovaných pracovištích. Pravidelně se účastní konferencí s tematikou povrchových úprav, seznamuje se s novinkami a při své práci nejnovější poznatky prakticky využívá.

Svařovací technika – Ivo Vyzrál

Borská 2774/67, 332 01 Plzeň - Jižní Předměstí
+420 603 754 523
Potřebujete pořídit novou svařovací techniku nebo máte zájem o servis či poradenství? Firma Svařovací technika Ivo Vyzrál se sídlem v Plzni se specializuje na všechny druhy svařovacích zařízení. Nabízí široký sortiment pro ruční obloukové svařování, svařování TIG, MIG/MAG i řezání plazmou. Dále zajišťuje kompletní servis, revizi, poradenství i odkup techniky za příznivé ceny. Zákazníkům z Plzeňského kraje poskytuje osobní rozvoz. Prodej svařovací techniky v Plzni Již řadu let se Ivo Vyzrál zabývá prodejem a servisem profesionální svařovací techniky. Klientům poradí s výběrem a doporučí nejvhodnější zařízení. Nabízí sortiment svařovací techniky prvotřídních značek ESAB, FRONIUS, Migatronic, ETP, Formica, Omicron, Selco a dalších. Kromě provozovny v Plzni zajišťuje činnost internetového obchodu, ve kterém si vyberete ze všech typů svářeček od obloukového svařování až po TIG, MIG/MAG svařování či řezání plazmou. Kromě nových svařovacích zařízení prodává i repasované přístroje. Dále prodává aku nářadí a kompresory. Kompletní přehled nabízených výrobků naleznete na e-shopu, a to včetně bazarových a akčních produktů. Kompletní servis a poradenství v oblasti svařování Ivo Vyzrál je odborníkem na svařování a své znalosti předává v rámci odborných poradenských služeb. Provádí také kompletní servis, zahrnující záruční i pozáruční opravy, kalibrace, měření a revize či seřizování. Po dobu déletrvajících oprav zákazníkům poskytne k zapůjčení svou vlastní svařovací techniku. Svářecí stroje

Přátelství je křehký vztah, o který je potřeba pečovat: Co o něm tvrdí psychologové a jak odhalit toxického přítele?

Staré přísloví říká: "V nouzi poznáš přítele". A platí to i v dnešní době. Na to nikdo nepotřebuje psychologa,...

Jak se vyrovnat s rozchodem?

Jsem tak rád, že se moje rozpadlé manželství obnovilo. Už je to více než měsíc a zdá se, že se věci vrátily do...

Tantrické masáže přináší maximální uvolnění a požitek

Zdravím, tyto masáže bohužel neznám, ale byla jsem nedávno s manželem na společné tantrické masáže v https://r...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

Stání je pro zdraví nejhorší možná "činnost". Odrovnáváte si páteř, klouby, narušujete krevní oběh, přetěžujet...

Práce u počítače vestoje? Odhalte benefity standing office!

jasně. A u toho ještě tančit a efektivita práce je nulová. Tohle ráda nemám. Mám novou profi židli, ortopedick...