Keltský horoskop 2020: Jak se vám povede podle stromoskopu?

img
08. 08. 2019 Přečteno: 8972x

Keltské svátky: Samhain (1. listopadu) Keltské svátky: Alban Arthuan (21. prosince) Keltské svátky: Imbolc (1. února) Keltské svátky: Alban…

Keltská astrologie je mimořádně zahalena tajemstvím, proto se někdy setkáváme s různou typologií horoskopů. My jsme pro vás připravili tradičně pojatý keltský horoskop 2020 (stromoskop) s rozdělením na základní stromy a jejich charakteristiky. 

Keltové věnovali mimořádnou pozornost přírodě, podle které řídili celý svůj rok. Nejdůležitější pro ně byl slunovrat a rovnodennost, kterým zasvětili hlavní svátky. Tradiční keltské svátky jsme pro vás shrnuli a popsali v seriálu keltské svátky, podívejte se na ně.

Seriál keltské svátky

Nyní už ale ke keltskému horoskopu na rok 2020. Níže najdete předpověď pro rok 2020 pro všechna znamení horoskopu. Pěkné čtení!

Keltský horoskop 2020: Lípa, Bez

15. 3 - 24. 3

Vládnoucí hvězdou Lípy, někdy označované také jako Bez, je souhvězdí Cefeus - nenápadné, pohodlné, ale silné souhvězdí. Podobně jako Lípa, náš národní strom, jsou i zrozenci ve znamení Lípy silní, majestátní, původem urození a pyšní. Mívají dobré srdce, jsou odolní a umí se přizpůsobit. 

V roce 2020 se můžete těšit na šťastný, pohodový a emočně vyrovnaný rok. Potkají vás příjemné životní změny, jako jsou těhotenství, zásnuby nebo svatba. Každé větší rozhodnutí bude v roce 2020 správné. 

Keltský horoskop 2020: Dub

20. 3 - 21. 3 (jarní rovnodennost)

Lidé narození ve dnech jarní rovnodennosti jsou podle keltského horoskopu výjimeční. Narodili jste se totiž přesně v den, kdy Slunce prochází jarním bodem a nastává astrologický nový rok. To vás předurčuje k jedinečnosti, dominanci a síle. Muži jsou vynikající vůdci (v minulosti vojevůdci, velitelé), ženy překypují šarmem, energií a charizmatem. Jarní rovnodennost znamená výjimečný okamžik, přečtěte si o něm více.

Stromoskop vám na rok 2020 předpovídá zajímavé události, nové podněty a seznámení. Rok 2020 bude pestrý a Štěstěna bude na vaší straně. Nebojte se jít do riskantních podniků nebo činit zásadní rozhodnutí. 

Keltský horoskop 2020: Líska, Hrušeň

25. 3 - 4. 4 / 18. 9 - 27. 9

Lidé narozeni ve dnech 25. března až 4. dubna mají v postavení souhvězdí Andromeda, kterému se někdy přezdívá spoutaná nevěsta. Toto znamení vám předurčuje pokoru, skromnost a neutuchající dobrotivost. Bohužel vaše klidná povaha může být někdy proti vám a lidé ve znamení Líska/Hrušeň mají někdy problémy říci NE nebo svůj názor. Líska je keř, který v přírodě roste samovolně a jen málokdy neodolá silnému dešti nebo krupobití. Je nenáročný a přizpůsobiví, stejně jako zrozenci ve znamení Líska

V roce 2020 vás sice drobně potrápí mezilidské vztahy na začátku roku, o to lepší ale bude situace ve druhé půlce roku 2020. Hvězdy slibují stabilní vztahy a vzpomínky a zážitky, které vám (v dobrém) nedají spát. 

Keltský horoskop 2020: Jeřáb

5. 4 - 14. 4 / 28. 9 - 7. 10

Pro strom Jeřáb je podle keltského horoskopu charakteristické obstát za každých (i nepříznivých) okolností. Na místě, kde ostatní selhávají nebo to vzdávají, Jeřáb pevně zůstává. Svou vytrvalostí vítězí ve sportu, práci i v mezilidských vztazích. Když se do něčeho zakousnou, tak lidově řečeno, už nepustí. Muži v tomto znamení jsou skvělí partneři, ženy milenky

Souhvězdí kolem Polárky slibuje na rok 2020 příznivé konstelace hvězd. Stromoskop říká, že rok 2020 bude ideální na změny. Ať už nejste v životě spokojení s čímkoliv, rok 2020 bude ideální na to vše změnit. 

keltský horoskop 20201

Podívejte se na naši webovou stránku věnovanou jen KELTSKÉMU HOROSKOPU

Keltský horoskop 2020: Javor

15. 4 - 24. 4 / 8. 10 - 17. 10

Stejně jako strom javor jsou i zrozenci v tomto znamení zvěrokruhu jemní, éteričtí a zranitelní. V životě hledají lásku a každý neúspěch se jim vryje hluboko do srdce. Umí snadno propadnout beznaději, ale ještě snadněji se vzchopí a nadchnou pro něco nového. Muž Javor se rád předvádí, žena Javor má ráda poslední slovo. Javor je symbolem pro hudbu a umění. Souhvězdí Severní Koruny navíc Javorům dává mimořádný talent, houževnatost a píli. Muži i ženy v tomto znamení jsou vynikajícími společníky a strávit s nimi večer je událost, na kterou se nezapomíná. 

Keltský horoskop pro rok 2020 předpovídá dobrou konstelaci hvězd. V uplynulém roce došlo k podstatným změnám, které se v roce 2020 usadí a vy se konečně dočkáte štěstí přesně v té podobě, v jaké ho čekáte. Každou příležitost, která v roce 2020 přijde, chytněte za pačesy a nepusťte.  

Keltský horoskop 2020: Ořech

25. 4 - 4. 5 / 18. 10 - 27. 10

Ořech je majestátný strom s pevným kmenem a silným vzrůstem. Podobní jsou zrozenci ve znamení Ořech, kteří jsou sebevědomí, silní a přirozeně autoritativní. O co větší síla, o to větší ego, které může s Ořechy pěkně cloumat. Keltové spojovali znamení Ořech se životem - všude tam, kde se objevíte, je živo a veselo. Chcete vědět více? Podívejte se na obecný stromoskop neboli keltský horoskop a přečtěte si také charakteristiku znamení keltského horoskopu.

Po šťastném roce 2019 vás bude čekat podobně úspěšný rok 2020. Stromoskop ale varuje, abyste si dávali pozor na už zmíněné ego, které vám může zkomplikovat jinak pohodový rok 2020. Pamatujte na jednoduché pravidlo "mlčeti zlato, mluviti stříbro" a vyhnete se problémům. 

Keltský horoskop 2020: Topol

5. 5 - 15. 5 / 5. 3 - 14. 3

Lidé narození od 5. do 15. května jsou ovlivňováni souhvězdím Perseus, které bývá spojováno s démonismem a pohromami. Perseus znamení Topol dává jistou přímočarost, sílu a moc - záleží vždy ale na daném jedinci, zda svoji sílu využije k dobru či zlu. Osudy Topolu mohou být šťastné, optimistické a majestátné, pokud si Topol v životě zvolí správnou cestu. 

Rok 2019 byl pro Topol očistným obdobím, ve které tito zrozenci přišli o něco nebo dokonce o někoho. Mohlo se ale jednak jak o ztrátu bolestnou, tak o ztrátu pozitivní, např. změna zaměstnání, partnera nebo životního stylu. Změnám bude nakloněný i rok 2020. Nebojte se být odvážní, riskujte a buďte sebevědomí v každém rozhodnutí, které uděláte. 

Keltský horoskop 2020: Kaštan

16. 5 - 25. 5 / 17. 11 - 26. 11 (Hadonoš)

Podle keltské moudrosti se znamení Kaštan nachází v těsné blízkosti souhvězdí Orion, které vyniká svým dobrem a silou. Kaštan je oblíbeným stromem, který lidem nabízí útočiště, plody i energii a přesně takoví jsou i zrozenci ve znamení Kaštan. Jejich povaha je dobrosrdečná, obvykle překypují energií a neváhají kdykoliv pomoci bližnímu.

V roce 2020 si ale dávejte pozor na to, abyste kromě výdeje energii přijímali i nazpět. Pozor na energetické upíry, kteří se vás snaží vysát a zbavit vaší energie. Zamyslete se, zda nemáte v okolí nějaké lidi, kteří vás jen využívají. Kromě toho ale bude rok 2020 šťastný. Veškeré problémy, které vás postihnou, se vyřeší sami. 

Keltský horoskop 2020: Jasan

26. 5 - 5. 6 / 27. 11 - 6. 12

Jasan je unikátní strom se silnou aurou, energií a touhou žít. Podobní jsou zrozenci ve znamení Jasan, kteří milují společnost, zábavu, Slunce a bohémství. Mají výbornou intuici, organizační talent, jsou optimističtí a věrní. Ženy i muži mohou mít v partnerských vztazích problém dělat kompromisy, a tak velmi často znamení Jasan jde ze vztahu do vztahu nebo žije sám. 

Uplynulý rok nebyl pro znamení Jasan ničím výjimečným. Možná jste dokonce měli pocit, že váš vývoj stagnuje a život se nikam neposouvá. Štěstěna vám ale v roce 2020 bude konečně nakloněna, proto se i vy dočkáte zajímavých životních zvratů, potěšení a lásky. 

keltský horoskop 20206

Zaujmout by vás mohly keltské svátky a povídání o nich. 

Keltský horoskop 2020: Habr

6. 6 - 15. 6 / 7. 12 - 6. 12

Habr je jakožto strom známý svou nedocenitelnou kvalitou a podobně jsou na tom zrozenci ve znamení Habr. Habr je "kvalitním" člověkem, na kterého se můžeme spolehnout. Stojí si za svými názory, je čestný, spravedlivý a věrný přítel i partner. Žena Habr je velmi samostatná a často má sklony podnikat. 

Rok 2020 bude pro Habr znamenat pomyslné ticho před bouří. Skutečně zajímavým rokem plným zvratů bude totiž pro Habr až rok 2021. Ani do té doby Habr ale nepřijde zkrátka. Jen si bude muset počkat, na skutečně zajímavá dobrodružství a změny, až na rok 2021. 

Keltský horoskop 2020: Osika, Fíkovník

16. 6 - 25. 6 / 17. 12 - 26. 12

K tomuto znamení se váže souhvězdí Malý Medvěd, které vyniká svou přímočarostí. Zrozenci ve znamení Osika jsou lidé samostatní, veselí a extrovertní. Často to jsou baviči, moderátoři, herci, mluvčí nebo novináři. Jsou podnikaví, draví, ale také neústupní až sveřepí. Ženy i muži v tomto znamení rádi cestují a mají toulavé boty. Nebojí se výzev

Jedna velká výzva pro vás bude i rok 2020. Nebude totiž příliš výrazný, a tak se může stát, že se začnete rychle nudit a je jen na vás, jak na to zareagujete: zda zvednete kotvy, nebo se všedním dnům postavíte čelem. 

Keltský horoskop 2020: Bříza

20. 6 - 21. 6 (letní slunovrat)

Letní slunovrat je unikátním obdobím v roce a pro Kelty byl letní slunovrat neboli Alban Hefin největší oslavou v roce. Lidé narození v těchto dnech jsou citliví, empatičtí a duševně i tělesně krásní. Ženy Břízy bývají submisivní a často si hledají dominantní partnery, muži jsou flegmatičtí, tolerantní a nepříliš průbojní. Vládnoucí hvězdou tohoto znamení je hvězda Polárka. Přečtěte si více o rituálech při slunovratu nebo si přečtěte, jaké jsou rozdíly mezi rovnodenností vs. slunovratem

V roce 2020 myslete na prevenci, jak v oblasti zdraví, tak v oblasti vztahů. Dlouho odkládané problémy mohou v roce 2020 vyjít na povrch a vás může smést vlna negativních emocí a následků. Proto raději vše řešte průběžně, ať už se jedná o složenky za plyn, nedořešenou hádku s partnerem nebo nezodpovězenou esemesku. Buďte ctižádostiví a v roce 2020 dostanete vše, co budete chtít. 

Keltský horoskop 2020: Jabloň

26. 6 - 5. 7 / 27. 12 - 5. 1

Vládnoucí hvězdou tohoto znamení je Sírius, který je silný a magický. Lidé ve znamení Jabloně oplývají velkým charizmatem. Jak ženy, tak muži nemají problém navazovat vztahy a jsou skvělými svůdci, milenci i partnery. Získat si Jabloň však není snadné. Jabloň potřebuje neustále důkazy lásky, například ve formě darů, vyznání lásky nebo jiných sympatií. Proto Jabloň patří mezi znamení, které často střídá partnery. 

Rok 2020 pro vás bude jedním z náročnějších roků. Život vám bude pod nohy házet neustále nějaké klacky, vy se s nimi ale hravě poradíte s elegancí sobě vlastní.  

keltský horoskop 20204

Přečtěte si, jaké měli Keltové symboly nebo jaká jsou nejčastější keltská jména

Keltský horoskop 2020: Jedle

6. 7 - 16. 7 / 6. 1 - 14. 1

Zrozencům ve znamení Jedle život linkuje souhvězdí Velké Medvědice neboli Velký vůz. Jedle je drsný, lehce zvláštní a jen těžko předvídatelný strom. Lidé ve znamení Jedle jsou velmi pracovití, duchaplní, ambiciózní a inteligentní jedinci. Často vynikají v těch nejlepších profesích, jako jsou lékaři, právníci, podnikatelé, architekti a podobně. 

V roce 2020 si budou muset Jedle obhájit své pozice v práci i v lásce. V práci se vás možná bude snažit zastínit mladší kolega nebo vystrnadit rychlejší elév, v lásce se vám zboří stabilita jako domeček z karet. Vše ale půjde napravit, pokud neztratíte naději a touhu bojovat. 

Keltský horoskop 2020: Jilm

17. 7 - 26. 7 / 15. 1 - 24. 1

Vládnoucí hvězdou Jilmu je Prokyon, jasná hvězda, kterou nemůžete přehlédnout. Podobná charakteristika sedí i na Jilm, který je houževnatý a silný. Muži mají sklon k workoholismu, ženy zase vynikají skvělými nápady, jsou kreativní a tvořivé. Obě pohlaví mají smysl pro humor a rádi se baví. 

V roce 2020 si budete muset, podobně jako Jedle, uhájit vše, co je vaše. O co nebudete chtít přijít, o to budete muset zabojovat. Někdy to bude znamenat vystoupit z komfortní zóny, jindy udělat velké gesto nebo vyjevit své city. 

Keltský horoskop 2020: Cypřiš

27. 7 - 6. 8 / 25. 1 - 3. 2

Cypřiš je nádherný, hodnotný a siný strom, který v přírodě dává najevo svou moc silnou korunou a mohutnými listy. Stejně tělesně i duševně krásní jsou také zrozenci ve znamení Cypřiš, kteří jsou mimořádně talentovaní, tvořiví a inteligentní

Štěstěna v roce 2020 vám bude nakloněna. Dávejte si ale pozor na vaše zdraví, které může být ohroženo. Myslete na všechny preventivní prohlídky a nepodceňujte doporučení lékařů nebo vašich blízkých. 

Keltský horoskop 2020: Topol

7. 8 - 17. 8 / 7. 11 - 16. 11

Topol je silný strom, který v přírodě vyniká svou velikostí. Podobně to mají lidé ve znamení Topol, kteří často bývají úspěšní ve sportu, například v atletice, horolezení, boxu nebo týmových hrách. Zkrátka všude, kde uplatníte sílu i inteligenci zároveň. 

Topol bude mít v roce 2020 nejvyšší čas na založení rodiny. Konstelace vládnoucí hvězdy Naos vám bude nakloněna, proto neotálejte a vrhněte se vstříc rodinnému štěstí. 

Keltský horoskop 2020: Modřín

18. 8 - 27. 8 / 4. 2 - 13. 2

Modřín vyniká sebejistotou, šarmem, elegancí a jistotou. Zrozenci ve znamení Modřín jsou hrdí lidé, kteří si pevně stojí za svými názory a než aby je odvolali, raději za ně položí život. Nejsou potměšilí ani egoističtí a často se rozdávají pro dobro druhých.

Stromoskop varuje, abyste si v roce 2020 dávali pozor na vaši temnou nebo nepovedenou minulost. Může vás dostihnout a nebude to příjemné. Proto raději včas odemkněte všechny kostlivce ze skříní a napravte staré křivdy. 

keltský horoskop 20203

Zajímá vás keltská historie a kultura? Přečtěte si o ní!

Keltský horoskop 2020: Borovice

28. 8 - 6. 9 / 14. 2 - 23. 2

Borovice je strom, který vyniká svou omamnou vůní a léčivou silou. Zrozenci ve znamení Borovice jsou odvážní a chrabří, někdy však ale poněkud nerozvážní. Nejvíce energie načerpají právě v přírodě nebo na tajemných opuštěných místech. 

Vládnoucí hvězda Toliman varuje před chybami, které v roce 2020 z důvodu neopatrnosti napácháte. Řiďte opatrně, važte svá slova, střežte si peníze a dávejte pozor na cizí lidi, kteří se budou snažit vloudit do vaší přízně. 

Keltský horoskop 2020: Vrba

7. 9 - 17. 9 / 24. 2 - 4. 3

Vrby jsou lidé sniví a zádumčiví, kteří se často straní okolí. Je na ně ale spolehnutí, proto je většinou jejich okolí využívá jako vrbu, člověka, kterému se chodí vypovídat. Vrby jsou skvělí koučové, psychiatři, lékaři a poradci. 

Rok 2020 pro vás bude velkou zkouškou. Pokud však těžké situace ustojíte, stromoskop vám slibuje pozitivní nejen rok 2020, ale také rok 2021.  

Keltský horoskop 2020: Olše, Oliva

22. 9 - 23. 9 (podzimní rovnodennost)

Dva dny ve kterých se rodí výjimečně silní, zdraví a odolní lidé, kteří jsou předurčeni podle Keltů ke slávě a hřejivé budoucnosti. Patří mezi harmonická a vyrovnaná znamení, která rozdávají lásku a naději.

Rok 2020 pro vás bude rokem lásky. Nezadaní se dočkají partnera, zadaným se splní vše, na co tajně myslí. Ať už je to svatba, vytoužený potomek nebo vyznání lásky. 

Keltský horoskop 2020: Tis

28. 10 - 6. 11

Tis má velkou duchovní sílu, zrozenci ve znamení Tis jsou ezotericky naladění, umí předpovídat budoucnost a často umí dobře nakládat s energií. Je dobré si je předcházet, neboť jsou mimořádně obětaví, vnímaví a nápomocní svému okolí. 

V roce 2020 se vám dostane zadostiučinění za všechny křivdy, kterými jste si museli v uplynulém roce projít. Naučte se ale odpouštět a nad malichernostmi jen mávněte rukou.

Keltský horoskop 2020: Buk

21. 12 - 22. 12 (zimní slunovrat)

Buk je pozoruhodný strom, kterému nevadí drsné podmínky a přežije nejhorší. Podobně tuhý kořínek mají i zrozenci ve znamení Buk, kteří jsou mimořádně odolní a zvládnou v životě vše, u čeho jiným dochází síly. I proto jim život někdy mimořádně nakládá. Zimní slunovrat slavili i Keltové jako Alban arthuan, přečtěte si o tom. 

Rok 2020 bude ideální pro založení rodiny. Pokud máte vhodného partnera, neváhejte a jděte do toho. Rok 2020 vám bude přát, praví keltský stromoskop

keltský horoskop 20205

Další horoskopy na rok 2020 a 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 i 2021

Napsat komentář: Keltský horoskop 2020: Jak se vám povede podle stromoskopu?

RE: Keltský horoskop 2020: Jak se vám povede podle stromoskopu?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.