Jan Vašek: střešní konstrukce a dřevostavby na klíč pro Zlínský kraj

Jan Vašek z Fryštáku ve Zlínském kraji se zabývá profesionálními tesařskými, klempířskými a pokrývačskými pracemi se specializací na realizace střešních konstrukcí a dřevostavby na klíč. Kvalitní a spolehlivé služby nabízí již více než 20 let pro celý Zlínský kraj.

Tesařské, klempířské a pokrývačské práce

Firma Jana Vaška se postará o kompletní realizaci střešní konstrukce i dílčí tesařské, klempířské či pokrývačské práce. V portfoliu realizovaných střech má jak rodinné domy, tak i garážová stání, altány, zahradní domky či historické budovy. Není žádný problém ani oprava staré střechy jakéhokoli objektu.

Součástí nabídky prací na střešních konstrukcích je i montáž střešních oken a oplechování komínů.

Dřevostavby na klíč

U spolehlivé firmy si také můžete objednat výstavbu dřevostavby na klíč. Tyto moderní stavby se řadí mezi nízkoenergetické či pasivní objekty, neboť minimalizují náklady na vytápění i provoz a mají dlouhou životnost.

Jan Vašek zhotoví také drobné dřevěné stavby, jako jsou například altány, pergoly, ploty, zahradní domky a další dle domluvy se zákazníkem.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Vyrobte si lahodný domácí řecký jogurt - snadno a rychle!

nevyrábím, nemám na to čas, koupim si tvarohový jogurt s příchutí čokolády a jsem spokojena

Ochutnejte vlastní mléčné výrobky: Domácí jogurt krok za krokem

nevyrábám, ale kupuji si čokoladové krémové... Jsou top mezi jogurty

5 potravin, které spolehlivě podpoří vaše trávení

potřebuji ho spíše stabilizovat a narovnat střevní mikrofloru

Clean Desinfection Esenciální olej

Směs esenciálních olejů Tea tree, Oregano, Citrónová tráva…
Cena:
229