Fotolia_169996584_XS

Vyvážená strava pro štěňata i dospělé psy

Kvalitní krmivo pro psy K-9 je komplexní strava s vyváženým poměrem živin pro štěňata i dospělé psy. Krmivo je vyrobené z kuřecího masa a obsahuje potřebné vitamíny a minerální látky. Suché granule kanadské značky si zakládají na tradiční receptuře, která byla vyvinuta veterináři. Dopřejte svým mazlíčkům energii i živiny v krmivu, které jim bude chutnat. 

tradiční receptura • vyvážené složení • vitamíny a minerály

Jak vybrat kvalitní krmivo pro psa, aby získal všechny potřebné živiny?

Nevíte si rady při výběru správného a kvalitního krmiva pro psa z velkého sortimentu produktů na trhu? Každý chovatel chce svému mazlíčkovi dopřát všechny potřebné živiny a dostatek energie pro dlouhý život. Potřeby psa se ale liší v závislosti na plemenu, věku nebo aktivitě, na což je třeba klást zvýšený důraz. V případě špatně zvoleného krmiva se mohou dostavit zdravotní komplikace nebo nechutenství. Kvalitní krmivo pro psy K-9 myslí na všechny typy psů. 

Kvalitní krmivo pro každé plemeno a stáří

Krmivo K-9 existuje v mnoha variantách podle odlišného složení uzpůsobeného věku nebo plemeni psa. V období štěněte se rozhoduje o celém dalším vývoji a o zdravotním stavu po zbytek psího života. Kvalitní krmivo pro psa i kojící fenu si proto žádá nejvyšší pozornost chovatelů. Aktivní štěně v růstu jakéhokoliv plemene potřebuje vysokou, ale přesně vyváženou hladinu proteinů, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálních látek. Správný výběr surovin ovlivňuje kvalitu chrupu, srsti, a především zdraví kostí a kloubů. 

Dostatek živin pro správný vývoj štěněte

U štěněte, stejně jako u dospělého psa, je třeba přihlížet k velikosti plemene. Malá a trpasličí plemena se stávají dospělými již v prvním roce života, s větší velikostí plemene se růst a vývoj kostí zpomaluje. Kvalitní krmivo K-9 pro štěňata je vhodné až do ukončení růstu. Složení je obohaceno o fosfor a vápník pro správný vývoj.

Velikost granulí odpovídá nárokům velikosti psa, takže se nemusíte bát, že vaše plemeno nedokáže krmivo K-9 strávit. Nevyvážený poměr základních surovin může způsobit nerovnoměrný vývoj částí organismu, proto je kvalitní krmivo pro psa základ. 

Kvalitní krmivo pro sportovce, kojící feny i psy s trávicími problémy

Krmiva K-9 pro štěňata jsou vhodná i pro kojící nebo březí feny. Chuť a vůně pro náročné chuťové pohárky je doporučovaná i pro dospělé psy trpící nechutenstvím k povzbuzení jejich apetitu a zlepšení kondice. 

Dospělí psi různých plemen mají také odlišné požadavky na stravování. Nejedná se jen o velikost granulí, ale je třeba brát ohled i na zdravotní stav a aktivitu psa. Pro aktivní, mimořádně výkonné dospělé psy a pro jedince ve výcviku poskytuje K-9 kvalitní krmivo s vyšším obsahem živočišných bílkovin a energetických hodnot. 

Naopak u městských psů s nízkou aktivitou je třeba brát v potaz energii bazálního metabolismu a starat se o jeho pravidelný pohyb. Pro starší psy a psy náchylné k obezitě je v sortimentu nízkokalorické krmivo K-9 pro kontrolu hmotnosti. Kvalitní krmivo pro psa lze tak poskytnout každému plemeni v jakémkoliv věku a kondici.

více zde >

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte