Indiánský horoskop 2020: Co vám předpovídá stará indiánská moudrost?

img
22. 08. 2019 Přečteno: 6657x

21. 3 - 20. 4 Symbolika Velryby je o prastarých záznamech lidské duše a o dosud neprobuzených silných stránek a darů. Indiánský horoskop 2020 vám…

Indiánský horoskop je tu pro řešení všech situací v roce 2020. Nahlédnete do magické síly zvířat a indiánské moudrosti a vybereme si pro sebe pořádně silná místa roku 2020. Tento rok přináší jedinečné dary, kdy máme možnost dotvořit to, co bylo započato v roce 2019, tyto dva roky jsou spolu energeticky velmi spojeny. Indiánský horoskop se tak může stát skvělou nápovědou, kde se pořádně do života v tomto roce opřít!

Čtěte také:

Indiánský horoskop – charakteristika znamení

Indiánský horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (indiánský horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku znamení indiánského horoskopu, které si můžete přečíst. 

Indiánský horoskop 2020: Beran

21. 3 - 20. 4

Symbolika Velryby je o prastarých záznamech lidské duše a o dosud neprobuzených silných stránek a darů. Indiánský horoskop 2020 vám přináší zázraky, kdy můžete něco zužitkovat minulost, vrátit se do minulých prožitků, k minulým lidem, pracím nebo zájmům a vydolovat ze starého či dosud ukrytého doslova poklad. Naslouchejte starším a moudřejším. Zajímají vás hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

POZOR NA: Abyste rok 2020 plně využili, musíte být ochotni naslouchat sobě, odstranit všechno brebentění v hlavě a zaposlouchat se skutečně do hloubky nitra své duše.

Indiánský horoskop 2020: Býk

21. 4 - 20. 5

Symbolika Vrány je o krákání vran, které přikazují respektovat zákony vesmíru. Osudové změny, dilemata, chvíle, kdy je třeba tvořit kompromisy, ale i chvíle, kdy vám indiánský horoskop 2020 přinese chvíle klidu na rozmyšlenou. Při zásadních změnách byste měli zachovat klid, pokoru a víru v osud. Jste-li osamělí, nechte se vyvést ze situace tím, že budete následovat své srdce. 

POZOR NA: Nebudete-li ochotni změnit své zkostnatělé názory v roce 2020, je možné, že se budete cítit jako vyděděnci ve svém světě. Zákony vesmíru se porušují tím, že je potlačujeme.

Indiánský horoskop 2020: Blíženci

21. 5 - 21. 6

Symbolika Lišky je o chytrosti, zároveň však o jisté neviditelnosti. Je možné, že vstupujete do roku, ve kterém budete muset chytře uplatnit moudrost roku 2019. Indiánský horoskop říká, že bude dobré se přizpůsobovat situacím nového roku nejlépe jak umíte. Výsledek překvapí!

POZOR NA: Přílišnou viditelnost, budete-li k sobě moc nalákat pozornost, může se na vás nalepit další „liška“, která se bude snažit vás nalákat na cosi sladkého, ale… ve skutečnosti dost kyselého.

Indiánský horoskop 2020: Rak

22. 6 - 23. 7

Symbolika Bobra je o roli stavitele. Indiánský horoskop 2020 vám radí, abyste uvedli v činy všechno, co vám v roce minulém uzrálo, urovnejte rozpory, začněte se starat o sebe samé a vylepšete místo, na kterém žijete, situace, které žijete. Bude se po vás chtít poctivá a tvrdá práce. Směr máte. Tak do toho!

POZOR NA: Právě lenost a apatie je mor na Bobra. Také varuje před tím, abyste neodmítali i pomoc druhých nebo spolutvoření svých snů s jinými lidmi. Skvěle se vám to vyplatí.

Indiánský horoskop 2020: Lev

23. 7 - 23. 8

Symbolika Medvěda je o introspekci a vizionářství. Indiánský horoskop 2020 vás přivede víc k sobě, k tomu, abyste lépe poznali své silné stránky, „přespali v jeskyni“ a pak se dali do díla. Máte možnost započít nové projekty, nové přístupy k životu a být skutečně úspěšnými. Doslova vás rok tahá do vigvamu snů a tvoření zázraků.

POZOR NA: Svých cílů můžete dosáhnout pouze tehdy, budete-li sami sobě rádci. Požadujte zpět, co vám patří a nenechte se svést na scestí špatnými rádci.

Indiánský horoskop 2020: Panna

24. 8 - 23. 9

Symbolika Žáby je o citech, emocích a očišťování. Indiánský horoskop 2020 vám tedy přináší výzvy na poli lásky, emocí, lidství a vztahů. Máte se zbavit zbytečného rozptylování a ocenit to, co máte lidsky kolem sebe a pochválit svůj život. Snít o novém životě a harmonii, přivolávat symbolicky „déšť“ do svého života a rok využít k tomu, abyste se zbavili všeho, co vás straší.

POZOR NA: Tento rok může být zrádná právě ta touha zůstat ležet na zádech v blátě a neochota se vymanit z něčeho nevyhovujícího. Tím víc mohou vystupovat sklony k závislostem nebo škodlivému chování.

 indiánsky horoskop 20202

Indiánský horoskop 2020: Váhy

23. 9 - 23. 10

Symbolika Vydry je o hravém koketování u řeky. Indiánský horoskop 2020 připomíná kreativitu, neobvyklá, neotřelá řešení, která budou často klíčem ke všemu, co vás potká. Dovolte životu, ať vám přináší nové události a ohebně se jim přizpůsobujte. Staňte se vydrou a vklouzněte do řeky života.

POZOR NA: Varování je tu před bezcílným pobíháním myšlenek sem a tam. Nemějte strach a jednoduše se uvolněte. Nic špatného se stát nemůže.

Indiánský horoskop 2020: Štír

23. 10 - 22. 11

Symbolika Vačice je o energii odvracení se od posměváčků, od škodlivého. Takže první rada, jak říká indiánský horoskop 2020, je „zbavte se všeho, co vám škodí“, nemusíte skoro nic dělat, stačí se jen otočit zády a ono to posměváčky přestane bavit. V tomto roce můžete čekat nečekané, používejte mozek, smysl pro dramatičnost a překvapení a získáte od roku 2020 neskutečné bonusy!

POZOR NA: Právě to drama může být dvojsečná zbraň. Berte pozitivní dramata a nepadejte do negativních, svých nebo těch, které vám o vás napovídají druzí. Také podle horoskopu nikomu nedlužíte omluvu za to, že jste jiní, tak to mějte na paměti.

Indiánský horoskop 2020: Střelci

23. 11 - 21. 12

Symbolika Orla vám přináší možnost posbírat odvahu a povznést se nad běžnou úroveň života. Indiánský horoskop 2020 vám přináší obrovské životní šance, které uvidíte v průběhu roku. Bude po nich jen třeba sáhnout a to potřebuje odvahu. Budou vám dávat smysl, vysněné tapiserie života se stávají skutečností. Dobře se starejte o své zdraví, ať zůstanete silní a můžete si svobodu letu nad novým územím vychutnat. Střelec patří mezi ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

POZOR NA: Fňukání a stesk nad uniklými šancemi nebo nad odžitým včerejškem. Na tohle zapomeňte, to jen obírá o síly. Všechno, co je vám „líto“ v tomto roce, máte ještě jednou nadosah. Osud je milosrdný.

Indiánský horoskop 2020: Kozoroh

22. 12 - 21. 1

Symbolika Kojota je trošku zrádná. Podvodná, šprýmařská a taková celá vydařená. Něco se tu bude dít a bude třeba přemýšlet nad tím, proč vás to potkalo. Indiánský horoskop 2020 slibuje, že rok je naplněn odpověďmi na vaše životní otázky, jen je třeba je správně pochopit, protože i to nepříjemné bude pro něco dobré. Tak se po vás chce moudrost, chytrost, ale také vyhození zatuchlých otázek z osobního života ven z letadla, až poletíte směr vysněná destinace. Rok změn a jisté poťouchlé spravedlnosti.

POZOR NA: Snad jen abyste neskočili na špek sobě samým. Nebo je tu riziko, že vás doženou podvody let minulých a kojot si přijde pro svou kořist. 

Indiánský horoskop 2020: Vodnář

21. 1 - 20. 2

Symbolika Želvy je o nejstarším zvířeti na planetě Zemi podle indiánů. Indiánský horoskop 2020 v této energii je tedy o starých tématech, která znovu přichází, o čistce v životě, o všem, co bylo zameteno pod koberec, to bude najednou vidět a uvidíte i dílčí výsledky svého dosavadního života. Mnoho toho přijde samo, je to rok, ve kterém nelze nic uspěchat a bude vás do jisté míry učit trpělivosti.  Mateřskosti a lásce. Vodnáři patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

POZOR NA: Veškerá volání po odpočinku, po odpojení se od stresu a hluku všedních dnů. Bude to tak moc potřeba, tak všechno takové, prosím, vyslechněte. Potřebujete štít, potřebujete energii a potřebujete vyléčit stará zranění.

Indiánský horoskop 2020: Ryby

21. 2 - 20. 3

Symbolika Volavky je o sebereflexi, která vyzývá, abychom chladným zrakem pohlédli na svůj život a opravili ho tam, kde je třeba. Potopit se do hloubky a udělat ve všem pořádek, to radí indiánský horoskop 2020. Rok vám může přinést velmi příjemné události, které ale dosedají do života s jednou podmínkou – sednou si pouze na čisté a upřímné místo ve vaší duši, životě nebo okolí. Tak uklízejte, ať máte rok co nejhezčí. Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

POZOR NA: Dbejte na to, abyste té sebereflexe neměli zase příliš. Vynořte se včas, ať stihnete žít a nepadnete do depresí a malomyslnosti. Všechno jde uklidit a když je uklizeno, není třeba už nad tím přemýšlet dál, pamatujte…

Další horoskopy na rok 2020 i 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 a 2021

Napsat komentář: Indiánský horoskop 2020: Co vám předpovídá stará indiánská moudrost?

RE: Indiánský horoskop 2020: Co vám předpovídá stará indiánská moudrost?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.