Horoskop 2020: Vliv planet na zdraví jednotlivých znamení zvěrokruhu

img
16. 12. 2019 Přečteno: 1133x

O ohnivém znamení beranů se říká, že jsou tvrdohlaví a mají horkou hlavu. Jejich zdravotní problémy směřují právě do oblasti hlavy. V mládí trpí na…

Každé znamení zvěrokruhu vypovídá nejen o povahových vlastnostech a celkových dispozicích člověka, ale také o zdraví a náchylnosti k různým nemocem. A co říká horoskop na rok 2020? Která znamení jsou nejvíce riziková a s jakými zdravotními problémy se v horoskopu můžeme setkat?

Čtěte také:

Horoskopy na rok 2020 – velký přehled toho, co vás čeká

Horoskop 2020: Beran (21. 3. – 20. 4.)

O ohnivém znamení beranů se říká, že jsou tvrdohlaví a mají horkou hlavu. Jejich zdravotní problémy směřují právě do oblasti hlavy. V mládí trpí na časté rýmy, nachlazení a záněty středního ucha nebo záněty dutin. V průběhu života je mohou trávit migrény nebo potíže v oblasti hlavy, ale i úrazy všeho druhu a akutní infekční nemoci, které mají rychlý nástup, intenzivní průběh, ale obvykle netrvají dlouho. Lékem na neduhy je u beranů opatrnost a trpělivost, kterým se musí rozhodně naučit.

Horoskop 2020: Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býky trápí časté angíny, bolesti v krku a problémy se štítnou žlázou nebo s krční páteří. Je možné, že jejich opakované infekce v oblasti krku dospěly až k trhání mandlí, i když se potíže pravděpodobně časem zase vrátily. Býci rovněž trpí na alergie všeho druhu a jejich nemoci mívají spíše chronický charakter. Býci se potřebují ze svých problémů vymluvit, čím lepší psychoterapie, tím lepší zdraví.

Podívejte se i na lunární kalendář na rok 2020

Horoskop 2020: Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Potíže vzdušného znamení blíženců se soustředí nejvíce do oblasti dolních cest dýchacích, tedy průdušek a plic. Blíženci trpí na astma, alergie na pyly, prach a roztoče, často se u nich opakují záněty dýchacích cest a různé dechové obtíže. Slabinou bývá i celá oblast hrudní páteře, nebo se objevují bolesti a brnění paží, ramen a rukou. Blíženci by neměli tolik zaměstnávat hlavu, ale raději se věnovat pohybu a praktickým činnostem. I když jim to není tolik vlastní, pomáhá to.

Horoskop 2020: Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mezi citlivé oblasti raka patří prsa, plíce, žaludek a slinivka. U žen narozených ve znamení raka se někdy tvoří cysty v prsou a pohlavních orgánech a vyskytuje se vodnatelnost - zejména před menstruací. Také jejich premenstruační syndrom mívá silný průběh, a to se všemi příznaky včetně napětí v prsou. Raci mohou trpět žaludeční neurózou, mívají celkově problémy s trávením, nebo se u nich vyskytují poruchy příjmu potravy a potíže s nadváhou. Raci by se neměli tolik trápit starostmi druhých, často tím do sebe ukládají nezpracované emoce, které mohou způsobit i vážné zdravotní problémy. Pomůže jakýkoliv způsob dostat ze sebe emoce ven.

Horoskop 2020: Lev (23. 7. – 23. 8.)

K nejcitlivějšímu orgánu lva patří jeho srdce. Zdravotní potíže se tedy mohou objevovat především v souvislosti se srdcem, cévami a krevním oběhem. Je potřeba se snažit žít zdravě a zbytečně se nerozčilovat. Rovněž psychika je u lvů křehká. Lvi mají tendence se příliš pozorovat a bývají hodně úzkostní, což jejich zdraví rozhodně nepřidá. Lvi by se měli naučit směřovat svou energii k pomoci druhým a naučit se vzdát své pýchy. Pomůže jim to otevřít své srdce a zaměřit pozornost jinam než sami na sebe.

Horoskop 2020: Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny se pečlivě věnují svému zdraví a stejně jako lvi jsou úzkostnější povahy a rádi se pozorují. Jejich zdravotní potíže směřují do oblasti trávení - střev, jater, žlučníku či sleziny. Je třeba si opatrovat celou oblast břicha. Občasný klystýr nebo půst rozhodně neuškodí. U zemského znamení panen se také mohou objevovat  autoimunitní choroby a záněty střev nebo potravinové alergie a celiakie. Panenská služba druhým někdy nemyslí na sebe a panny tak stravují problémy druhých lidí. Chce to důkladnou psychohygienu a chodit hodně do přírody.

Horoskop 2020: Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Citlivým orgánem vah jsou ledviny, močové cesty, ale i nadledvinky a pohlavní orgány. Opatrovat je třeba celou oblast beder a dobře se starat o svou duševní pohodu. Rovněž psychosomatika totiž dělá své. Váhy nedokáží být samy a jejich velkou životní náplní je partnerský vztah a společenství dobrých přátel kolem sebe. Pokud se cítí osamělí, trpí tím i jejich zdravotní stránka. Chce to sebrat sílu a směřovat svou úsilí k plnění vyšších cílů.

Horoskop 2020: Štír (24. 10. - 22. 11.)

K vodnímu znamení štíra patří prostata u mužů, mícha, pohlavní orgány, hormonální soustava a krev. Je potřeba dávat si pozor na sexuálně přenosné choroby, neplodnost, hormonální nerovnováhu a záněty v pánvi. Citlivá je rovněž páteř v oblasti beder, kříží a kostrče. Náruživý štír by se měl naučit trochu ovládat své pudy a vášně a kultivovat svoji sexualitu nebo životní směřování. Rozhodně to prospěje i jeho zdraví.

Horoskop 2020: Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci bývají náruživí turisté a sportovci, opatrovat by si měli zejména svoje nohy a kyčle. Stejně jako u beranů se u nich mohou objevovat častá zranění při sportu. Citlivá je i nervová soustava, objevuje se napětí ve svalech nebo tetanie. Pravidelně je třeba doplňovat do těla dostatek hořčíku a vápníku. Ve stáří hrozí osteoporóza, a po celý život mají střelci větší náchylnost ke zlomeninám kostí. Střelce doma nikdo nezavře, ale velkou pomocí může být podpora přátel při sportu a trénování rozvahy.

Přečtěte si i podrobný horoskop na rok 2020 pro jednotlivá znamení.

Horoskop 2020: Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Také kozorozi by si měli opatrovat kosti, ale i kolena, klouby a kůži. To jsou totiž nejslabší orgány jejich těla. Kozorozi jsou náchylní k prochlazení a sužují je chronické nemoci. Často trpí na bolesti kloubů a páteře a onemocnění s nimi spojené. Kozorozi dobře znají i atopický ekzém nebo neskutečné bolesti zubů. Kozoroh by se měl naučit odpočívat a přizpůsobovat se změnám. Jeho zkostnatělost a strach ze změn mu často způsobuje mnohé zdravotní problémy.

Horoskop 2020: Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Ke slabostem vodnářů patří nervový, oběhový a lymfatický systém. Vodnáři často trpí na křečové žíly, neurotické potíže nebo bolesti páteře. Mívají též větší sklon k nezřízenému způsobu života a závislostem. Vodnáři by se měli učit větší zodpovědnosti a nebrat věci tolik na lehkou váhu. Čím méně budou mít své zdraví na háku, tím budou zdravější.

Horoskop 2020: Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby mívají citlivé nervy a nejčastěji se u nich objevují potíže s lymfou nebo krví, větší náchylnost k infekcím a citlivost chodidel. Je vhodné dodržovat pitný režim, vyhýbat se alkoholu a návykovým látkám a chodit často bosky. Rybí sebeobětování nevede vždycky ke spáse. Rybám prospěje, když svůj potenciál vloží do umění a tvůrčí činnosti. I tohle může být cesta ke zdraví a spokojenosti.

Napsat komentář: Horoskop 2020: Vliv planet na zdraví jednotlivých znamení zvěrokruhu

RE: Horoskop 2020: Vliv planet na zdraví jednotlivých znamení zvěrokruhu

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.