Finanční horoskop 2020: Čeká vás finanční hojnost, nebo bída?

img
24. 08. 2019 Přečteno: 6191x

21. 3 - 20. 4 Váš úspěšný cíl si přitáhne vaši pozornost sám, tvrdí finanční horoskop 2020, takže si dávejte pozor na všechno, co vás bude lákat, i…

Rok 2020 bude pro mnohé obecně rokem zúročení let minulých. Rok by měl přát novým věcem, novým oborům, především však dobrým nápadům, takže radujme se. Je před námi materiálně jeden z nejkreativnějších rokůvůbec. A to by bylo, abychom ho nevyužili, že? Kde v roce 2020 hledat prosperitu?

Čtěte také:

Andělský horoskop 2020: Co vám přejí andělé?

Finanční horoskop jsme pro vás psali už v roce 2019 (finanční horoskop 2019) a připravili jsme pro vás také charakteristiku jednotlivých znamení horoskopu pro finanční horoskop, které si můžete přečíst. 

Finanční horoskop 2020: Beran

21. 3 - 20. 4

Váš úspěšný cíl si přitáhne vaši pozornost sám, tvrdí finanční horoskop 2020, takže si dávejte pozor na všechno, co vás bude lákat, i přestože nebudete nové možnosti věřit. Zákon přitažlivosti funguje pro vás v této oblasti dokonale a plní přání. Jděte v roce 2020 za tím, co vás nadchne. Beran, Lev a Střelec jsou ohnivá znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich více. 

DOBRÁ RADA: Vyhýbají se vám peníze? Zkuste změnit svůj přístup k nim, nepomlouvejte je, neberte je jako něco, nač nedosáhnete. Jinak vážně nepřijdou.

Finanční horoskop 2020: Býk

21. 4 - 21. 5

Finanční horoskop 2020 vám přináší úspěch tam, kde bylo dlouhodobě investováno. Kdo investoval s dobrým úmyslem, do dobrých a radost přinášejících projektů, ten sklidí sladké plody. A naopak, potíže se nekompromisně objeví tam, kde něco bylo na úkor druhých. To se postupně za celý rok rozkryje společně s možná složitějšími pracovními vztahy. Příští rok bude v pracovní oblasti o mnoho víc jasno. Baví vás, co o vás prozradí hvězdy? Připravili jsme pro vás také lunární kalendář

DOBRÁ RADA: Ze svého úspěchu také z vděčnosti něco darujte, rozdávejte dál svou spokojenost a věřte, že podstata dobrého se vám znovu vrátí.

Finanční horoskop 2020: Blíženci

22. 5 - 21. 6

Není nic důležitějšího než se cítit dobře, to je motto příštího roku. Finanční horoskop vás vede k tomu, abyste svůj život dali do rovnováhy, abyste se nevyčerpávali, nejeli na dluh a věnovali se i svému zdraví. Práce by vás měla bavit, jen tak vám přinese peníze – na toto bude rok 2020 velice citlivý. Blíženci, Váhy a Vodnáři patří mezi vzdušná znamení - přečtěte si o vzdušných znameních

DOBRÁ RADA: Nemůžete se vymotat z pavučiny „necítím se v práci dobře a nevím, co s tím?“. Pak si zkuste najít formy relaxace – a v do těchto chvilek vložit přání najít řešení. Mělo by k vám přijít samo jako klidné vnuknutí.

Finanční horoskop 2020: Rak

22. 6 - 22. 7

Vy v roce 2020 oceníte to, co máte. Soustředit se na nejhodnotnější věci v životě, to radí finanční horoskop Rakům. Možná také zjistíte, že se v něčem velmi omezujete a že máte na víc. Můžete také využít své minulé zkušenosti a postoupit dál a výš. Nebojte se stanovit sami sobě cenu! Hodně na tom budete moci vydělat.

DOBRÁ RADA: Kolem vás poletuje v roce 2020 hodně pracovních nabídek, které mohou přijít i z okruhu přátel a náhod – prostě od lidí samotných. Mluvte o své práci, mluvte o svých snech. Možná na vás někdo skutečně čeká s dobrým pracovním postem.

financni horoskop20203

Finanční horoskop 2020: Lev

23. 7 - 22. 8

Vás hodně ovlivní to, jak o penězích smýšlíte. Finanční horoskop 2020 poukazuje hlavně na to, abyste měli s penězi dobrý vztah. Přemýšlení o bídě nese bídu. Přemýšlení o prosperitě vám přitáhne prosperující pracovní i finanční nabídky. Navíc se tu můžete potýkat i s nějakými dluhy z minulosti nebo s pokušením nechat se vlákat do starých pastí.

DOBRÁ RADA: Velmi pomůže, když budete svůj rozpočet držet v rovnováze za každou cenu. Je tu varování před unáhlenými většími investicemi, které by se později ukázaly jako nevýhodné.

Finanční horoskop 2020: Panna

23. 8 - 22. 9

Pro vás si finanční horoskop pro rok 2020 přichystal cennou lekci. Poznáte, že peníze jsou dost potřeba, pokud chcete zažít svobodu. Uvidíte, že to, co k vám přijde, bude chtít být investováno spíše radostně. Zkuste do svého života vnést něco zlepšujících investic nebo cestování. Potřebujete se nadechnout a k tomu vám přijde i dost finančních prostředků.

DOBRÁ RADA: Mnohé Panny pocítí i to, proti čemu duchovní lidé často brojí… Za peníze si koupíte štěstí. Netuším jak, ale vy máte možnost v roce 2020 investovat do něčeho, co vám zahojí staré rány.

Finanční horoskop 2020: Váhy

23. 9 - 23. 10

Finanční horoskop 2020 říká, že do čehokoliv investujete, to se vám zúročí. Rok dobrých nových možností, všude, kde šlápnete na plyn, tam se bude dařit. Více hovořte o tom, co chcete než o tom, co nechcete a uvidíte, vaše sny se budou plnit. Máte šanci k sobě přitáhnout i naprosto vysněnou práci nebo životní styl.

DOBRÁ RADA: Projděte si své osobní účetnictví, je totiž možné, že někde je vám dluženo. A to nejen finančně. A ve chvíli, kdy si o svou splátku řeknete, dostanete mnohem víc, než jste čekali.

Finanční horoskop 2020: Štír

24. 10 - 22. 11

Finanční horoskop 2020 pro vás má jednu jedinou radu: Umanutě se zaměřte na to, čeho chcete dosáhnout. A bořte. Ideální rok na zásadní změny práce, místa, zaměření, bydliště. V tom všem vás budou podporovat okolní podmínky, kde už jednoduše nemáte být, tam vás osud vystrká z hnízda ven. Ale lepší hnízda budou v dohledu.

DOBRÁ RADA: Nebojte se v dobách změn přibrat někoho do party. Teoreticky to může být rok, který přeje spolupráci, společnému podnikání nebo naučení se něčeho zcela nového.

financni horoskop20201

Finanční horoskop 2020: Střelec

23. 11 - 21. 12

Rok vás bude učit říkat si o peníze, najít svou hodnotu a začít konečně žít. Finanční horoskop 2020 je především o zvýrazněných potřebách peněz, které se budete muset naučit uspokojovat. Jestli to bude tlak na svědomí, že „peníze jsou špatné“, nebo jestli využijete pocitu nedostatku k tomu, že si řeknete osudu o víc, to už je na vás.

DOBRÁ RADA: Pomoci vám může mužská osoba, partner, nadřízený, nad vámi je vyloženě šťastná ruka osudu, která vám přinese přesně to, co potřebujete. Nebojte se jít výš nebo ke znalejším – poradí vám.

Finanční horoskop 2020: Kozoroh

22. 12 - 20. 1

Finanční horoskop 2020 hovoří pro tento rok hlavně o pocitu nespravedlivosti, který se tu bude prolínat. Rozhlížejte se kolem sebe, protože rok vám přináší kýženou odměnu, zlepšení, pokud jste neměli minulé roky moc dobré. Potkají-li vás mimořádnýmé výdaje nebo ztráta práce, zkuste v životě něco jinak. Nebo jinde. Kozoroh, Panna, Býk jsou zemská znamení zvěrokruhu, přečtěte si o nich víc. 

DOBRÁ RADA: Nebojte se v tento rok využít i svoje vystudované zkušenosti, nebo zkušenosti z daleké minulosti. Mnoho nabídek může být z oblastí, ve kterých máte jen teoretické zkušenosti, ale stojí za to!

Finanční horoskop 2020: Vodnář

21. 1 - 20. 2

Vás finanční horoskop 2020 varuje před postojem, že peníze jsou zlo. Blokovali byste si tím naprosto nové a překvapivé možnosti v této oblasti, které mohou být finančně ohodnocené jako z říše snů. Zejména se vám může poštěstit v oblastech, o kterých jste (od dětství) snili, nebo ve kterých budete muset začít něco dělat od úplného začátku.

DOBRÁ RADA: Hodně by se vám mohlo dařit ve společné činnosti s partnerem. Nebo naopak – můžete najít právě na pracovišti lásku. Jak s tím naložíte… to už je na vás.

Finanční horoskop 2020: Ryby

21. 2 - 20. 3

Rok obratu, slibuje finanční horoskop 2020. Rozcestí, na které vás tento rok postaví bude o nové životní etapě. Můžete se dočkat povýšení, ztráty práce, abyste našli lepší, naprosto cokoliv to může být. Jedno je jisté – na konci roku rozhodně nebudete tam, kde jste byli v lednu. Vyplatí se nebát se nových výzev a mnohdy třeba tu kudlu do nevyhovujících situací vrazit sami. Máte akční šťastný rok, tak ho využijte. Štír, Rak a Ryby jsou vodní znamení - přečtěte si o vodních znameních

DOBRÁ RADA: Vyplatí se popřemýšlet nad výpověďmi nebo změnami hlavně tam, kde jste dlouhodobě i zdravotně přetěžováni. Asi se to samo nezlepší, musíte jinam, a rok 2020 vám přináší opravdu velké šance na změny.

Další horoskopy na rok 2020 i 2021

Přečtěte si další horoskopy na rok 2020 a 2021

Napsat komentář: Finanční horoskop 2020: Čeká vás finanční hojnost, nebo bída?

RE: Finanční horoskop 2020: Čeká vás finanční hojnost, nebo bída?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.