Dětský horoskop – jaký je váš malý Beran a co jej čeká?

img
23. 03. 2020 Přečteno: 1887x

Maminky si budou muset připravit oči na stopkách, jen co jejich dítě Beran udělá první krůček. Lahodný první krůček a objev pohybu jako takového, je…

Narodil se vám malý Beran? Tak to vás z něj bude často bolet hlava, když si sám hlavu postaví. Na druhou stranu, když beránkovému dítěti ukážete svět z té slunečnější stránky v dětství, bude vždy ve svém životě usilovat o to, aby i jeho vlastní život byl co nejlepší. Silnou stránkou je vypěstovaná zodpovědnost. Slabou tvrdohlavost a umíněnost.

Čtěte také:

Vůně podle horoskopu: Vonné svíčky vybírejte podle znamení zvěrokruhu

Říká se o nich, že jsou to vzteklé a tvrdé děti. A v mnohém je to pravda, rozhodně u nich čekejte výraznější a bouřlivější období vzdoru a puberty. Tehdy se sčítají rodičovské hříchy. Ovšem také tu můžete díky jejich upřímnosti dojít i k nádherným vyznáním vděčnosti. Dítě Beran má srdce na dlani.

Dítě Beran: Miminko a batole potřebuje pevnou půdu pod nohama

Maminky si budou muset připravit oči na stopkách, jen co jejich dítě Beran udělá první krůček. Lahodný první krůček a objev pohybu jako takového, je pro Berana jako droga! Ačkoliv to někdy může být i úleva, pokud totiž miminko trápí něco nesdělitelného (koliky, nepohodlí), prokřičí a propláče víc než jiná znamení. Ani ne tak z pocitu bolesti, ale frustrace a zoufalství. Mluvit i chodit začíná dítě Beran dříve než jiná znamení. Jsou velmi učenliví, ale potřebují už od začátku nastavit tvrdé hranice a naučit zodpovědnosti za sebe i druhé. Svobodomyslnou výchovu vítají, ale nedělá jim dobře, neboť je zanechává v nejistotě a pocitu přílišné svobody, kterou si smí vynucovat, ale necítí pevnou půdu pod nohama. V bezpečné zahrádce dětství s pevným plotem se naopak uklidní, stanou se systematickými a budou rozvíjet své silné stránky. Malému Beranovi musí být rodiče skutečně učiteli a lidmi, kteří jdou příkladem.

Také se připravte na spory, ze kterých vás bude bolet hlava. „Tahle kostka je žlutá! A je a je a je!“ I když moc dobré dítě Beran ví, že kostka je modrá. Nikdo není lepší v zastávání se vlastních lží nebo obecných nesmyslů jako dítě Beran. Chce to pevné nervy.

Školní léta Berana: Pevná ruka, je tu talent!

Školní léta jsou pro Berana buď obdobím úžasného studia, nebo naopak obdobím, na které neradi vzpomínají. Co je láká, za tím si jdou bez okolků, ale často nedomýšlí důsledky svého jednání. I tady tedy potřebují pevnou ruku a pevný denní řád, protože by byla škoda promrhat jejich talent, který v té cílevědomé povaze dřímá. Ukažte jim v čem jsou dobří – a Berani budou s tím, že houževnatě přeskáčí každou překážku a zahojí si každý šrám.

beran horoskop

Nechte je růst jako dříví v lese a vyrostou z nich svobodomyslné bytosti lehce do větru, od kterých nečekejte příliš zodpovědnosti, protože jejich vlastní nutkání a tvrdohlavost jim bude vždy přednější. I když ano – i takoví mohou být někdy úspěšní.

Dítě Beran je silný, ale křehký ve svém sebevědomí

Silná povaha Beranů je opravdu výhodou pouze tehdy, když je spjata zároveň i se silným sebevědomím a jasně daným životním cílem, pro který jsou nadchnuti celou duší. Jakékoliv psychické nepohody, zranění z dětství a nedostatek sebevědomí v nich ale probouzí celou škálu negativních vlastností od vychloubačnosti až ke sklonům k tyranii druhých nebo bezohledném směřování k vlastním cílům. Druhým extrémem je pak jisté „jehňátkovství“, kdy si nechá dítě Beran vše líbit, zejména, pokud byla v dětství lámána jejich vlastní vůle či zažili těžké dětství. Mohou být stejně dobře „obětí“ i „tyranem“. Mají skvělou fantazii, takže jsou výbornými umělci, vynálezci i kutily. Veďte je k různým činnostem, jejich vnitřní svět jistě brzy nějaká činnost osloví.

Mějte vždy na paměti, že v malém Beranovi máte v rukou obří oheň, který může být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Je to neskutečně tvárná hmota do rukou rodičů, více než jiná znamení, takže se dá říci jediné – je to ve vašich rukou!

DALŠÍ DÍLY DĚTSKÉHO HOROSKOPU:

Dětský horoskop – jaký je váš malý Vodnář a co jej čeká?

Dětský horoskop – jaká je vaše malá Ryba a co ji čeká?

Napsat komentář: Dětský horoskop – jaký je váš malý Beran a co jej čeká?

RE: Dětský horoskop – jaký je váš malý Beran a co jej čeká?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.