Dětský horoskop – jaká je vaše malá Ryba a co ji čeká?

img
21. 02. 2020 Přečteno: 1477x

Miminko, které se nehne od maminky ze šátku? Tak to jistě bude malá Ryba! Právě láskou v prvních letech života vychováte své dítě k pozdější…

Narodila se vám malá Ryba? Jaký má horoskop? Připravte se na intuitivně založenou citlivou bytost, kterou rozhodně ničím neoblafnete. Zasněné dítko vám bude dělat jen samou radost, pokud bude dostávat něžnou péči. Melancholie Ryb se ale může projevit negativně, vztekem a útěky do fantazie, pokud se ve svém rodinném prostředí Ryby necítí dobře. Ryby zůstávají uvnitř dětmi až do stáří.

Čtěte také:

Horoskop 2020: Vliv planet na zdraví jednotlivých znamení zvěrokruhu

Horoskop o Rybách říká, že jsou nejhodnější děti na světě, ovšem pouze tehdy, když rodiče zvládnou jejich nálady a slzy. Pro malou Rybu musí být rodič zároveň vlídným psychologem.

Dětský horoskop: Miminko a batole potřebuje blízkou lásku

Miminko, které se nehne od maminky ze šátku? Tak to jistě bude malá Ryba! Právě láskou v prvních letech života vychováte své dítě k pozdější samostatnosti. Nebojte se, nerozmazlíte je. Více než u jiných dětí musíte dbát na to, aby se cítily zcela v bezpečí, traumatické situace a křik kolem sebe vnímají velmi špatně a šrámy na duši se jen těžko hojí.

Mezi „rybí“ nevýhodu může patřit jistá nekonvenčnost a fakt, že miminkům splývá noc a den, fantazie a svět, tyto děti tedy mohou mít víc problémů s otočeným režimem. Později to ale bude lepší.

Děti ve znamení Ryb se ale rádi učí následováním svých rodičů, takže jen co začnou chodit, každou vaši pochvalu a povzbuzení odmění tím, že se rychle naučí to, co vy. Dokonalí pomocníčci s příjemným návykem zodpovědnosti a hlavou v oblacích. V dětství jim dělá dobře péče o zvířátka, tak jim nějaké pořiďte, bude na něj mít vzpomínky na celý život.

Ryby raději kamarádí se staršími dětmi nebo dospělými než se svými vrstevníky. Je to proto, že citlivě vnímají informace a intuitivně tíhnou k moudrosti. Okouzlíte je vyprávěním pohádek nebo vlastních vzpomínek. S nimi se následně samy schovají pod peřinu a nechají je žít v jejich vlastní fantazii vlastním životem.

ryba horoskop

Pokud Ryby lžou, neobviňujte je hned – je klidně možné, že se jim prostě jen stírá fantazie a realita.

Školní léta Ryby: Pozor na šikanu

Školní léta jsou pro Ryby riziková v tom ohledu, že silnější a dravější kolektiv může snadno nalomit vaše vymazlené dítko náznaky šikany či přímo šikanou. Ryby prostě raději ustoupí, vyhoví, jen aby nemusely strpět konflikt nebo hrubosti na svou adresu. Navíc těžko zažívají zklamání a snadno upadají do smutku a letargie. Je dobré v nich vybudovat sílu, a stále dokola vysvětlovat, že mají své hranice, za které nikdo nesmí. Se školními povinnostmi mohou mít potíže v případě, že se cítí přetěžovány nebo sužovány nesmyslnou rutinou, která nerespektuje jejich jemnější vnímání světa.

Věnujte se jim a učivo trpělivě vysvětlujte doma, jsou talentované a mnohdy jsou z nich i výborní matematikové, ve chvíli, kdy pochopí představivostí strukturu matematiky. Vlastně všeho učiva.

Většinou také zůstávají dlouho dětmi a hraček se nezbavují často ani s nástupem na druhý stupeň. Stále žijí ve své fantazii, jejich vlastní svět je pro ně velice důležitý, takže jim ho nejen neberte, ale nechte se do něj pozvat jejich vyprávěním, a to i v pubertě. Bude to pro ně nejlepší terapie, a pro vás největší důkaz jejich důvěry a lásky.

Ryby jsou nejisté, ale mimořádně nadané

Mezi znamením Ryb najdeme mnoho talentovaných dětí, mnoho budoucích umělců, hudebníků, spisovatelů, tanečníků či architektů a vynálezců. Problém je, že ne každá Ryba má ve svém okolí tak něžnou a chápavou oporu, aby své sny nepohřbila se základní školou nebo jen o málo později. Oplývají nejistotou, na kterou nemá každý (ani partner) trpělivost, náladovostí, která jde často do smutku a nad stavem světa dokáží proplakat pět kapesníků. Podporujte dvojnásobně jejich nadání, mluvte s nimi dvojnásobně, dovolte jim změnu záliby nebo koníčku, životního směru a ukazujte jim svět z té hezčí stránky, jen tak se u nich rozvine pozitivní jemnocit, který bude pro jejich později dospělé duše tím nejsilnějším životním motorem. Budete zírat, co všechno jednoho dne vaše dítě dokáže, jak si splní sen!

Jen tak si uchovají svůj největší dar. Přesné a citlivé intuitivní rozhodování. Chraňte jejich dětský svět, protože když ho jednou Ryba ztratí, jen těžko ho nachází zpět a v dospělosti může upadat do nejrůznějších závislostí, ať na vztazích, nebo třeba alkoholu.

DALŠÍ DÍLY DĚTSKÉHO HOROSKOPU:

Dětský horoskop – jaký je váš malý Vodnář a co jej čeká?

Dětský horoskop – jaký je váš malý Beran a co jej čeká?

Napsat komentář: Dětský horoskop – jaká je vaše malá Ryba a co ji čeká?

RE: Dětský horoskop – jaká je vaše malá Ryba a co ji čeká?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.