Co prozradí lunární kalendář o ženském cyklu?

img
31. 03. 2020 Přečteno: 1017x

Žít v souladu s přirozenými biorytmy našeho těla by mělo být prioritou. Je to nutný předpoklad našeho zdraví. Lunární kalendář nám může pomoci…

Lunární kalendář ovlivňuje víc věcí, než si myslíme. Ženy mají své dny a své nálady. Kdyby každý muž bral v úvahu ženský cyklus a podle toho se k ženám choval, ubyla by spousta hádek v domácnosti, konfliktů, nedorozumění nebo dokonce i rozchodů či rozvodů. Ženská povaha je proměnlivá jako Měsíc a lunární cyklus je ženám vlastní. Lunární kalendář může pomoci. Jak? Právě lunární kalendář nám může poradit, kdy můžeme očekávat své dny a jak se ženám budou měnit jejich nálady.

Čtěte také:

Jste připraveni na setí a sázení? Lunární kalendář vám napoví, kdy je nejvhodnější doba

Lunární kalendář: Život v souladu s Měsícem

Žít v souladu s přirozenými biorytmy našeho těla by mělo být prioritou. Je to nutný předpoklad našeho zdraví. Lunární kalendář nám může pomoci vychytat správné okamžiky, kdy si příroda žádá své. Protože Měsíc vydrží v každém zvířetníkovém znamení přibližně dva dny a pohybuje se poměrně rychle, v tomto rytmu se také střídají období, která úzce souvisejí s potřebami těla i s našimi náladami. Nejvíce to na sobě poznají ženy, jejichž cyklus je přímo s pohyby měsíce propojen.

Každá žena je nejvíce plodná v určité fázi Měsíce a také se jí může menstruace objevovat ve dnech, kdy stojí Měsíc vždy v konkrétním znamení. Za úplňku jsou to právě ženy, které nejvíce blázní a nemohou třeba usnout, jsou citlivější a vnímavější. Mnohé ženy mívají menstruaci právě při postavení měsíce ve znamení, v jakém se samy narodily, jiné zase při tomto postavení měsíce bývají nejplodnější. Je známo, že se ženský cyklus snadno synchronizuje, pokud pobývá více žen na jednom místě. Zkrátka Měsíc si s námi dokáže pěkně pohrávat. Mějme tedy k němu úctu a respektujme jeho nálady.

muz zena

Lunární kalendář nám může dobře poradit, ve kterých dnech je lepší odpočívat a kdy být naopak více aktivní. Pro ženy je zajímavá péče o tělo, o vlasy, hubnutí, anebo také masáže a tělesná cvičení. Je také dobré vědět, kdy jsou ženy citlivější a více plačtivé, a kdy naopak jako divoké kočky. Nálady žen se v souladu s menstruačním cyklem a s lunárními fázemi dokáží měnit velice rychle. Žena tak může být v jednu chvíli cudná panna a v druhou zase chlípná a nezkrotná samice. Předvídejte své nálady podle svého cyklu! Poznejte jej a vysvětlete svým mužům, jak k vám mají přistupovat. Ušetříte si tím mnohé zbytečné hádky, napětí ve vztahu a trápení!

LUNÁRNÍ KALENDÁŘ PODROBNĚJI:

Lunární kalendář vám poradí, kdy jít poprvé na zahradu!

Lunární kalendář: Jak pečovat o vlasy podle fází Měsíce?

Lunární jóga a hormonální jóga: Pomohou s otěhotněním i bolestivou menstruací!

Lunární kalendář a jarní detoxikace. Kdy je nejlepší začít s očistou?

Sex podle Měsíce: Jak měsíční svit určuje naši milostnou touhu a libido?

Lunární kalendář: Masáže a cvičení podle postavení Měsíce!

Napsat komentář: Co prozradí lunární kalendář o ženském cyklu?

RE: Co prozradí lunární kalendář o ženském cyklu?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.