Čínský horoskop na rok 2020: Jaká je kovová Krysa?

img
25. 01. 2020 Přečteno: 3109x

Každé znamení čínského horoskopu odpovídá jednomu měsíci v roce, a také znamení evropského horoskopu. Celý kolotoč roztodivných zvířat začíná…

Od  25. ledna 2020 přebírá vládu, podle čínského horoskopu, kovová Krysa. Trvat bude až do 11. února roku 2021. Jaké vlastnosti kovové Kryse náleží a jakému znamení evropského horoskopu kovová Krysa vlastně odpovídá? Přečtěte si vše o znamení kovové Krysy! Co nám čínský horoskop věští?

Čtěte také:

Čínský horoskop - charakteristika znamení

Čínský horoskop: Který měsíc ovládá kovová Krysa?

Každé znamení čínského horoskopu odpovídá jednomu měsíci v roce, a také znamení evropského horoskopu. Celý kolotoč roztodivných zvířat začíná znamením Buvola, který náleží k lednu, a tedy i ke znamení kozoroha, dále jej následuje únorový Tygr odpovídající vodnáři, březnový Zajíc náležející ke znamení ryb, dubnový Drak, který v sobě ukrývá vlastnosti berana.

Přečtěte si svůj osobní čínský horoskop na rok 2020 - rok kovové Krysy!

Dále je to květnový Had náležející ke znamení býka, červnový Kůň patřící k blížencům, červencová Koza, která odpovídá znamení raka, srpnová a hravá Opice patřící ke znamení lva, Kohout odpovídající panně, Pes náležející ke znamení vah a nakonec i Vepř, který se váže k listopadu a ke znamení štíra. Chybí nám už pouze jen prosinová kovová Krysa, která odpovídá znamení střelce, ale nutno uznat, že má i některé vlastnosti kozoroha.

Čínský horoskop a hodiny. Kdy vládne kovová Krysa?

Kromě příslušnosti k měsíci čínská astrologie přiřazuje i k jednotlivým znamením konkrétní období v průběhu jednoho dne. Každé zvířecí znamení se tak může rozdělit po dvou hodinách během 24 hodin. Buvol vládne od 1 do 3 hodiny ranní, Tygr od 3  do 5 hodin, Zajíc od 5  do 7 hodin, Drak od 7 do 9 hodin, Had od 9 do 11 hodin, Kůň od 11 do 13 hodin, Koza od 13 do 15 hodin, Opice od 15  do 17 hodin, Kohout od 17 do 19 hodin, Pes od 19 do 21 hodin, Vepř od 21 do 23 hodin a kovová Krysa od 23 do 1 hodiny v noci.

Čínský horoskop na rok 2020 a rozdělení znamení podle živlů

Znamení čínského horoskopu také náleží k pěti základním živlům, které se však při vládě konkrétního zvířete v daném roce střídají. Obecně ale přísluší znamení Krysy, Buvola a Vepře k vodnímu živlu, Tygra, Zajíce a Draka ke dřevu, Hada, Koně a Kozy a k ohnivému prvku a Opice, Kohouta a Psa ke kovu. Prvek Země nenáleží k žádnému znamení, ale ovlivňuje roky jejich vlády.

krysa horoskop čína

Abychom se v tom vyznali, je dobré vědět, že roky končící na číslo 0 a 1 náleží kovu, 2 a 3 vodě, 4 a 5 dřevu, 6 a 7 ohni, 8 a 9 zemi. Rok 2019 byl tedy ve znamení zemského Vepře, roku 2020 vládne kovová Krysa. Roku 2018 zase pro změnu vládl zemský Pes a roku 2017 ohnivý Kohout.

Jaké vlastnosti má kovová Krysa v čínském horoskopu?

Kovová Krysa naposledy vládla v roce 2008. Čínský horoskop říká, že nyní nás čeká rok kovové Krysy, kdy kovový prvek vlastnosti Krysy ještě přiostří. Kovová krysa je inteligentní, tvrdá, odolná, zvídavá, vypočítavá, činorodá, svéhlavá a ctižádostivá. Má velký smysl pro humor, skvělé komunikační a organizační schopnosti a bez problémů dosahuje svých cílů. Ke svým blízkým je velmi štědrá, ve společnosti září, a v práci neumí odpočívat.

Zajímá vás, které slavné osobnosti se narodily v roce kovové Krysy?

Kovová Krysa v roce 2020 může být i neúnavná, šílená, workholická a nebezpečná. Takže je lepší dát si relax a na všechno se dívat více s nadhledem. Ať vám kovová Krysa a čínský horoskop na rok 2020 přinesou štěstí!

Napsat komentář: Čínský horoskop na rok 2020: Jaká je kovová Krysa?

RE: Čínský horoskop na rok 2020: Jaká je kovová Krysa?

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.