Fotolia_104622650_Sb

Biogen Praha, s.r.o.: vybavení laboratoří 

Společnost Biogen Praha, s.r.o. se od roku 1996 zabývá prodejem certifikovaných laboratorních potřeb. Laboratorní plasty, reagencie, barcody pro skenování a další vybavení zajišťuje pro laboratoře, univerzity i zdravotnická zařízení. Provádí také klasickou i moderní sekvenaci DNA, a to již do druhého dne.

Biogen Praha, s.r.o.

Zdravotnická zařízení, univerzity i laboratoře se neobejdou bez kvalitních laboratorních plastů, reagencie a dalších laboratorních potřeb. Společnost Biogen Praha, s.r.o. zahájila svou činnost v roce 1996, kdy se začala věnovat distribuci enzymů pro molekulární biologii. Díky velkému zájmu ze strany mnoha subjektů rozšířila svou činnost. V současné době zajišťuje kompletní vybavení laboratoří, provádí také sekvenaci DNA či syntézu oligonukleotidů. Na různých místech České republiky společnost otevřela biobary, které slouží jako mrazící sklady základního sortimentu. 

Sekvenace DNA a syntéza oligonukleotidů

Sekvenace DNA je nejrozšířenější metodou analyzování biologického materiálu. Využívá se nejen při základním výzkumu biologických procesů, ale také v aplikovaných oborech. Společnost Biogen Praha poskytuje cenově dostupnou sekvenaci DNA pro ty, kteří ji nepotřebují každý den a nákup drahého technologického vybavení se jim proto nevyplatí. Vzorky pro sekvenaci dodá klient osobně v Praze nebo je zašle poštou, do druhého dne bude mít výsledky k dispozici v elektronické podobě. Kromě klasické sekvenace DNA zajistí firma i sekvenaci nové generace. 

Společnost Biogen Praha nabízí také jednu z nejširších palet modifikovaných i nemodifikovaných syntéz oligonukleotidů DNA či RNA. Po domluvě je schopna realizovat jakékoliv specifické požadavky na syntézu. Společnost garantuje vysokou kvalitu každého oligonukleotidu. Díky použití nejmodernějších robotických stanic v kombinaci se špičkovým softwarem dosahuje vynikajících výsledků. 

Laboratorní reagencie a laboratorní plasty

Potřebujete vybavit laboratoř v nemocnici, výzkumném centru nebo na univerzitě? Společnost Biogen Praha dodává zkumavky, kultivační destičky, stojánky, podpůrné mřížky, barcody, laserově a čárově značené plastové laboratorní produkty, spotřební materiál i laboratorní plasty od renomovaných výrobců. Součástí zkumavek jsou i víčka a přihrádkové systémy či těsnící laboratorní folie. 

V pestré nabídce produktů naleznete i nejrůznější laboratorní reagencie. Jedná se o roztoky, používané pro aplikace s DNA profily. Tyto laboratorní reagencie využijete v libovolném analyzátoru, a to včetně acidobazických analyzátorů, ISE analyzátorů či v ISE jednotkách biochemických analyzátorů. Veškeré produkty jsou opatřeny potřebnými atesty a certifikáty. 

Společnost v současné době provozuje své biobary v Praze, Brně a Českých Budějovicích. Pokud laboratorní reagencie či laboratorní plasty zakoupíte prostřednictvím těchto biobarů, získáte navíc 5% slevu na celý nákup. 


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte