Fotolia_97937576_M

Akustické práce pro různé typy prostor

Dokonalá akustika a dobré poslechové podmínky jsou nezbytné pro nejrůznější prostory. Postará se o ně společnost Akustika Praha. Kromě toho zajistí také snížení hluku v obytných, kulturních i průmyslových budovách nebo provedení hlukových studií a mnohé další akustické práce. 

akustické práce • hlukové studie • snížení hluku

Akustika Praha s.r.o.: měření hluku a další akustické služby

Akreditovaná měření hluku v pracovním i mimopracovním prostředí provádí společnost Akustika Praha s.r.o. Zabývá se také zvukovou izolací, studiemi a akustickými úpravami prostorů. Poskytuje zkrátka komplexní služby v oblasti akustiky, a to při zachování vysoké kvality práce i nezávislosti na dodavatelích akustických materiálů.

Měření hluku i akustické úpravy

Společnost byla založena v roce 1994. Od té doby zajišťuje veškeré služby v oblasti akustiky, ať už potřebujete akreditované měření hluku, zvukové izolace konstrukcí na stavbách nebo třeba měření doby dozvuku. Provádí také studie šíření hluku ve venkovním i vnitřním prostředí spolu s návrhy na ochranu před tímto hlukem. Mezi nabízenými službami firmy jsou také akustické úpravy uzavřených prostorů všeho druhu od zvukových studií přes koncertní sály, přednáškové síně a učebny, divadla, kina až po stadiony nebo průmyslové haly. 

Komplexní služby firmy Akustika Praha

Svým zákazníkům poskytuje společnost komplexní služby - úvodní měření, studie a projekty, dodávky akustických a protihlukových řešení. Ve spolupráci s montážními firmami zajišťuje společnost Akustika Praha realizaci vlastních návrhů a projektů. Podílí se také na tvorbě českých technických norem v akustice a na zavádění mezinárodních norem ISO a EN do ČSN. Kromě toho jsou pracovníci firmy autory řady vědeckých publikací a jsou známi v domácích i zahraničních odborných kruzích. 

Záruka kvality

Akustika Prahadlouholeté zkušenosti a bohaté teoretické znalosti. Ke své práci používá pouze výrobky akustických prvků a materiálů, které vedou k těm nejlepším výsledkům z hlediska požadovaného účinku, vzhledu a nákladů. Díky tomu všemu si společnost vydobyla své dobré jméno. Vyhledává ji řada architektů, kulturních institucí, stavebních i dodavatelských firem jako partner při studiích, projektech i výstavbě. Připojte se ke spokojeným zákazníkům, kteří vyhledávají kvalitní služby.


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte