Čtvrtek 7.1.2010

Měsíc prochází znamením Vah, je v ubývající fázi. Ve dnech Vah můžeme cítit především kyčle, měchýř a ledviny. V těchto dnech je snadné dostat zánět močového měchýře a ledvin. Dbejte především na to, abyste oblast měchýře a ledvin drželi v teple.

Energie dne
Vládne umělecký fenomén, ale také nerozhodnost. Jemný smysl pro takt, bez kousavosti. Kývání až do rovnováhy.

22.lunární den je dnem magie. Přes ni získáváme moudrost a skryté informace. Jakékoliv věštění vám dnes půjde neobvykle lehce a bude  silné a hluboké. Můžete zkusit automatickou kresbu. Všímejte si věcí a symbolů kolem sebe, možná se vám také chtějí něco říct. Špatné obrazy a věci, které se vám nelíbí, nebo z nich nemáte dobrý pocit, odneste z domu. Pozor na prudké ohýbání, ať se vám nezablokuje bederní páteř.

ZDRAVÍ
Ve dnech Vah můžeme cítit především kyčle, měchýř a ledviny. V těchto dnech je snadné dostat zánět močového měchýře a ledvin. Dbejte především na to, abyste oblast měchýře a ledvin drželi v teple. Sezení na kamenech nebo vlhké trávě je právě teď jed.

Dobré je odpoledne mezi 15. a 17. hodinou hodně pít, aby se měchýř a ledviny dobře protáhly. Velmi dobře teď dělá i gymnastika zaměřená na kyčelní oblast.

Tento den má nejlepší tukové a olejové kvality, zásobuje systém žláz.

ZAHRADA
Dny Vah jsou dny květu s ubývající silou. Je to neutrální znamení, skoro pro žádnou práci na zahradě není tento den zvlášť nepříznivý ani zvlášť příznivý., ale nic nepokazíme, když dodatečně pohnojíme květiny, které nechtějí pěkně kvést.

Ve zkratce:
Fáze Měsíce: ubývající

Lunární den: 22

Živel: vzduch

Kvalita dne: vzdušný, světlý

Živná kvalita: tuk

Ovlivňuje orgány: kyčle, ledviny, měchýř

Systém: systém žláz

Část rostliny: květ

Síla: klesající


Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte