Čistě přírodní produkty na problémy s chlapeckou předkožkou i obtížným hmyzem!

PR článek

FB_IMG_1547496540615Výrobna čistě přírodních produktů Alta Herba

Mají vaše ratolesti problémy s přetažením chlapecké předkožky? 

Alta Herba s.r.o. je malá bylinná výrobna v Liberci, ve které se zaměřujeme na výrobu přírodních produktů, jež přináší úlevu od různých zdravotních neduhů a starostí a kde reagujeme na přání maminek a jejich dětí z facebookové skupinky Bylinky, ty báječné bylinky...Alta Herba - jste vítáni :) 

Pinďamast a Bylinná směs na uvolnění předkožky 

Mast je na čistě přírodní bázi a je výbornou alternativou kortikoidním přípravkům, které jsou kromě této masti jediným dostupným lékem na našem trhu na tento problém. Mast můžete koupit či objednat v jakékoliv lékárně v Česku nebo na našem shopu www.altaherba.cz.

20190107_231907Pinďa mast v domácí vazelíně 

Přírodní repelenty jako nedostatkové zboží? Máme řešení! 

K dispozici máme též vysoce funkční přírodní repelenty složené z éterických olejů, jako jsou například Koncentrovaný olejíček proti klíšťatům, komárům, hmyzu nebo  Repelent na tělo, oblečení, do místnosti, postele, na tělo, deku, do vlasů, které nezatíží Váš organismus a účinně Vás ochrání před klíšťaty i ostatním nepříjemným hmyzem.

Repelent na tělo, oblečení, do místnosti, postele, na tělo, do vlasů sprej-800x800Repelent na tělo, oblečení, do místnosti, postele, na tělo, do vlasů - sprej

V lékárnách budou dostupné z jara 2019 nebo na našem e-shopu, kde najdete spoustu dalších přírodních výrobků, od bylinných mastí, sirupů, čajů, sprejů proti nachlazení či na dobré spaní, přes tinktury k vnitřnímu užití, až po produkty přírodní kosmetiky. Naše přírodní produkty nejsou zatíženy žádnými škodlivými látkami typu SLS, SLES, parabeny, ropnými oleji, silikony a podobně, neobsahují žádné nebo pouze minimum mírných konzervanů schválených pro přírodní kosmetiku. Vazelína v těchto produktech není z ropných olejů, je to domácí vazelína, tj. rostlinný olej zahuštěný včelím voskem.

Chcete-li se dozvědět více o našich produktech, bylinkách a přírodních přípravcích na různé problémy, navštivte také náš blog s tipy, radami i recepty. 

Věříme, že Vás naše výrobky osloví, stejně jako už řadu lidí před Vámi.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 1931x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Mast Pinďa taky známe, synovi jsme pomocí ní taky uvolnili předkožku, takže je v pořádku.

Jasný, to je nejlepší postup, opravdu to funguje.

Budu se ptát asi divně, ale to jakože vykoupat v bylinné koupeli a pak natřít Pinďou?

Ano, přesně tak.

Dobrá volby, je dobré doplnit i bylinnou koupelí.

Použil jsem ji i jako dospělý. moc mi pomohla.

Taky máme dobrou zkušenost s Pinďa mastí, nebýt jí, tak má syn s předkožkou problém.

My koupel u syna přidaly zároveň s mastičkou. Vše je ok, předkožku má syn v pořádku.

Vaše PINĎAMAST je prosím určena jen pro děti, nebo ji mohou používat i dospělí? Děkuji.

Dobrý den,
mast mohou použít i dospělí, dlouhodobě, jen počítejte s tím, že to může trvat o něco déle než u dětí a možná bude třeba přidat i koupele. Tak vydržet. :)


Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte