CAFÉS RICHARD

CAFES RICHARD

Cafés Richard je tradiční pražírna ve francouzském stylu, situovaná ve městě Gennevilliers v metropolitní oblasti Paříže. Společnost navázala na působení rodinného podniku Maison Richard, založeného v r. 1892, a až do dnes rodinnou společností zůstala.

Cafés Richard je suverénně největší společností svého druhu ve Francii. Za dobu své existence získala a udržuje důvěru 20 000 klientů, díky čemuž je, navzdory sílící konkurenci, jednoznačným lídrem na francouzském Horeca trhu, stejně jako u office a firemních zákazníků. V posledních letech začala společnost distribuovat své produkty i do dalších zemí světa, nejnověji také do České republiky a na Slovensko, kde ji zastupuje naše společnost, CR Trading s.r.o.

Vášeň Cafés Richard pro espresso je úzce spojena s hloubkovou expertizou při výběru těch nejkvalitnějších kávových zrn a zajištěním bezchybného procesu pražení. Poslední fáze, ochutnávání, je nezbytná pro dosažení maximálně vyvinutého aroma a dokonalé vyváženosti. Tato profesionalita a know-how byly základem vzniku prestižních káv jako např. Florio a Perle Noire...

Cafés Richard a Paříž

Ačkoli je Paříž nejznámější pro svou architekturu a monumenty, městské kavárny jsou nedílnou součástí její bohaté historie a celkového obrazu... Po mnoho let se do nich uchylovali intelektuálové, umělci, spisovatelé a myslitelé, kteří zde nacházeli inspiraci. Pařížské kavárny byly zvěčněny v nespočtu filmů, knih a fotografií.

Cafés Richard a Paříž... Paříž a Cafés Richard... Dokonalé spojení místa, chvíle a chuti! Od Saint-Germain-des-Prés přes Grand Boulevards až k Montmartre skýtá jedinečná atmosféra bister a kaváren směsici emocí, kultury a živých diskuzí.

Pokud má každá z tisíců restaurací a kaváren v Paříži své osobité kouzlo a „duši", všechny mají i jedno společné: Cafés Richard, jako klíčový element přispívající k jejich jedinečnosti.

Co je na Cafés Richard výjimečné?

Jednoznačně hlavní devizou je důraz kladený na kvalitu všech produktů Cafés Richard, obohacený o příslovečný, francouzský cit pro eleganci a lahodné, exkluzivní chutě - spojení, které je samo o sobě zárukou výjimečného gurmánského zážitku.

Proč zvolit Cafés Richard?

  • výjimečná kvalita všech produktů
  • velká šíře sortimentu
  • exkluzivní, lahodná chuť, tak typická pro Francii
  • stylová nabídka podpůrných materiálů
  • skvělá příležitost jak zaujmout a odlišit se
  • možnost přilákat zákazníky orientované na kvalitu
  • adekvátní řešení pro každý typ provozu

Stáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

ZELENÁ KÁVA s příchutí kardamomu 50g DNM

Zelená káva je lahodný instantní bezkofeinový přírodní kávovinový nápoj,…

Cena: 118 Kč

Zelená káva se skořicí Gastro balení…

Instantní kávovinová směs ve výhodném balení. Neobsahuje lepek. Zelená káva…

Cena: 733 Kč

ZELENÁ KÁVA bez příchuti 50g DNM

Instantní kávovinová směs. Neobsahuje lepek.  Zelená káva je lahodný…

Cena: 164 Kč

ZELENÁ KÁVA s příchutí kokosu 50g DNM

Instantní kávovinová směs. Zdraví prospěšný nápoj pro udržení rovnováhy…

Cena: 118 Kč

ZELENÁ KÁVA s příchutí vanilky 50g DNM

Instantní kávovinová směs. Zdraví prospěšný nápoj pro udržení rovnováhy…

Cena: 118 Kč

Ajurvédské kafe Valeriana 50g DNM

Instantní kávovina s himalájskou bylinou Valeriana. Pro klidný spánek Valeriana…

Cena: 89 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte