Bachovy kapky pomáhají zlepšit psychické zdraví

Bachova květová terapie je založena na podobných principech jako homeopatie. Její objevitel, doktor Edward Bach, podle kterého je tedy pojmenována, věřil, že léčbu fyzických obtíží je třeba odvíjet od harmonizace lidské psychiky. K tomu slouží v rámci této unikátní metody celkem 38 esencí z vybraných rostlin.

Terapie s pomocí Bachových esencí pomáhá zvládat záporné emoce, se kterými se každý z nás musí denně vypořádávat. Ty jsou dle zásad této alternativní léčby příčinou mnohých nepříjemných fyzických projevů. Často se tak esencí užívá v boji proti ekzému nebo lupence. Záběr účinnosti Bachovy květové terapie je však mnohem širší. Mimo jiného jsou využívány i jako podpora při hubnutí či odvykání kouření.

Bachovy esence se zaměřují na nerovnováhy energií

Principem harmonizace pomocí Bachových esencí je úprava energetického pole člověka. V tom může vznikat mnoho konfliktů a nerovnováh. Jelikož každá rostlina, zahrnuta do konceptu Bachovy terapie, je spjata s konkrétními vibračními frekvencemi lidského organismu, lze vhodnou kombinací takové disharmonie odstranit.

Nejčastěji se kapky užívají ve zředěné formě, a to pravidelným kapáním na jazyk. V určitých případech se dají kombinovat s krémem či například pudrem, aby bylo možné je aplikovat přímo na pokožku. Takto se s jejich pomocí léčí třeba již vzpomínaný ekzém a další obdobné vyrážky. V jedné lahvičce může být namícháno maximálně 7 různých esencí, ty se vybírají podle toho, co daného člověka trápí, případně dle toho, čemu chce předejít. Bachovy esence jsou považovány nejen za terapii, ale také za prevenci.

V úvodu článku bylo zmíněno, že Bachovy kapky pomáhají i lidem, kteří potřebují zhubnout nebo přestat kouřit. V prvním případě se volí taková kombinace esencí, co podpoří vůli, dodá sebevědomí a zmírní netrpělivost, která u mnoho lidí veškeré snahy potlačuje. Nejedná se tedy o zázračné „spalovače tuků“, ale o pomocníky harmonizující psychiku, bez jejíž dobré kondice se často z hubnutí stává spíše utrpení a boj se sebou samým. Obdobně působí vybrané esence i v případě, kdy se užívají s cílem skoncovat s nějakým zlozvykem nebo když je třeba překonat nějaké životní změny, co se neblaze projevují na psychické kondici.

Bachovy esence pomáhají i dětem, domácím mazlíčkům a rostlinám

Velkou výhodou této neobvyklé, avšak o to oblíbenější, terapie je především to, že je určena všem lidem, a to bez věkového omezení. A co více – Bachovy esence účinkují i na domácí zvířata, a dokonce i na rostliny. Nemají žádné vedlejší nežádoucí účinky, nejsou návykové a nelze se jimi předávkovat. Mohou je tedy užívat dospělí, děti i staří lidé, jsou bezpečné i pro těhotné ženy.

Pokud se v životě potýkáte se zdravotními obtížemi, využijte jedinečnou sílu Bachovy květové terapie, která zlepší vaši psychiku, zmírní negativní stavy, a tím posílí i vaši fyzickou kondici.

Bachovy kapky můžete zakoupit zde.


Stáhnout v PDF

Přečteno: 3803x

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Doporučujeme k tématu

Sangre de Drago - Dračí krev - kapky 10ml

Croton lechleri. Přírodní prostředek známý také jako Dračí krev, Drago,…

Cena: 149 Kč

Bachův domácí léčitel + dárek

Darkový balíček - Mix bachových esencí v užívacích lahvičkách K dárkové…

Cena: 1390 Kč

Echinafit® 50ml Dr.Popov

Echinafit® – Echinaceové kapky speciál  je originální tinktura vyrobená…

Cena: 105 Kč

GREPAVIT® – grep extrakt z jader 25ml Dr.…

Grepavit je výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi) Grepová jádra…

Cena: 113 Kč

GREPAVIT® – grep extrakt z jader 50ml…

Grepavit je výtažek z jader grapefruitu (Citrus paradisi) Grepová jádra…

Cena: 185 Kč

WHITE CHESNUT Jírovec maďal (35) Bachovy…

Při pocitech stále se vracejících nevysvětlitelných myšlenek, kterých není…

Cena: 275 Kč

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte