Bachovy esence

img

Kapky, mast, pudr

Bachovy kapky - URČENÍ ESENCÍ Správné esence lze určit nejlépe na základě speciálního testu, který vám na požádání zašleme. Test s 38 jednoduchými…

lahvicka-s-kapatkem-300x194

Bachovy kapky - URČENÍ ESENCÍ

Správné esence lze určit nejlépe na základě speciálního testu, který vám na požádání zašleme. Test s 38 jednoduchými otázkami poskytuje správnou analýzu psychického stavu klienta a tím i výběr účinné kombinace kapek. Při terapii se opakovaně pomocí testu analyzuje stav klienta, jeho pokroky v léčbě a změny psychického stavu. Nejsříve se vždy řeší závažné až patologické stavy a dále pak se pokračuje v odstranění příčiny problému. Vyhodnocený test se zapisuje do speciální tabulky, ze které je hned patrné, v jak závažném stavu se klient nachází. Podle toho potom mícháme kapky. Vyhodnocený test vždy zakládáme pro případnou další spolupráci s klientem. 

Zaslání testu, vyhodnocení a výběr kapek je zpoplatněn částkou 100,- Kč, která se připočte k ceně lahvičky esencí. 

Druhá varianta je ta, že si kapky vyberete sami z tabulky zde: http://www.spektrumzdravi.cz/bachovy-esence-38-kvetu

Vyběr by se měl řídit AKTUÁLNÍM psychickým stavem a esencí by mělo být maximálně 6. Čísla esencí napíšete do poznámky v objednávce.

Užívací lahvičku Bachových kapek si můžete zakoupit zde.

BACHOVY KAPKY - PŘÍPRAVA a UŽÍVÁNÍ

Bachovy kapky namíchané na míru se připravují do mixovací lahvičky s pipetou o obsahu 30ml. Míchá se max. 6 esencí do lahvičky o obsahu 30 ml, od každé esence 2 kapky z pipety. V lahvičce je cca 2 ml alkoholu jako konzervantu, my používáme koňak. Doplní se vodou bez bublinek. Nevhodná je voda z vodovodu nebo destilovaná. 

Dávkování: minimální doporučenná denní dávka je 5x denně 5 kapek, i vícekrát – podle potřeby. 

Bachovy kapky kapeme nejlépe přímo na jazyk nebo pod jazyk, kde je na chvilku podržíme. Lahvička vystačí na 2-3 týdny.

PUDR a KRÉM s Bachovými esencemi

Používají se v případě kožních defektů, ekzémů, na lupénku apod. Pudr si sami zakoupíte v lékárné, používá se obyčejný, čistý tekutý pudr. Od nás dostanete kapky v lahvičce, které s pudrem smícháte. Pudr slouží jako nosné medium pro Bachovy esence.

Krém používáme jako náhradu za pudr. Měl by to být neutrální, nemastný krém nebo tělové mléko. Nikdy na ekzém nepoužíváme žádný olej ani mast.

Kůže by měla být stále natřená pudrem s kapkami, popř.krémem, pokud je místo viditelné a nechcete, aby byl pudr vidět. Na noc určitě natírejte pokožku pudrem. 

Pokud je ekzém i ve vlasech, používá se Jarišova voda + Bachovy esence. 

Na padání vlasů používáme vlasovou vodu Vitanol C + Bachovy esence.

Cena: 240,- Kč za dávku kapek k namíchání do pudrru, krému, vlasové vody apod. 

Současně s vnějším použitím esencí je vždy nutné užívat Bachovy kapky i vnitřně! Vnější použití kapek je doplňkové, hlavní efekt způsobuje vnitřní užívání kapek! 

Pro přesné určení esencí na vnitřní kapání se používá speciální mapka těla, kterou vám na požádání můžeme poslat, aby jste označili místo výskytu kožního defektu neb ho můžete popsat. Email pro konzultace, zaslání testů a mapky: boresova@spektrumzdravi.cz , tel. 702 119 863   Borešová Dagmar. 

Diskuse k článku

Diskuse neobsahuje zatím žádný komentář. Buďte první!