AKO SOM NAŠLA SAMA SEBA

Cena: 390  

Kurz lektorky Mgr. Janky Uríkové, která za poslední 2 roky dokázala zcela změnit myšlení, získat sebevědomí, postavit se na vlastní nohy a zhubnout o více jak 60 kg.

Velmi dobře zná stav, kdy člověk nemá žádné sebevědomí, má velkou nadváhu a cítí každé kilo, cítí se frustrovaný a k ničemu. To je ale minulostí. Nyní si užívá pocitu mladé, silné a sebevědomé ženy. Chcete zažít také takovou proměnu? Neváhejte a račte vstoupit.

V kurzu Vám představí metody, kterými se jí to povedlo - bez pomoci výživových poradkyň nebo osobních trenérů. Řekne Vám, jak se jí dařilo i nedařilo, poradí literaturu i několik variant denních jídelníčků. A co víc - uvidíte, že to opravdu jde. Janka pro Vás bude živoucím příkladem, že člověk může dokázat sám, co jen chce. 

Kurz obsahuje asi 20 slidů s textem, které jsou proloženy videy. Videa je možné přehrát na všech běžných webových prohlížečích na počítačích, mobilech i tabletech.

Upozornění: Kurz je československý - texty kurzu jsou v češtině, videa jsou zatím k dispozici jen slovensky.


Kategorie: E-kurzyStáhnout v PDF
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.

Pro dodržení zásad pro získání souhlasu koncových uživatelů v EU bychom vás chtěli informovat, že tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte